ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

25 lip 2007, 18:35

Hej ciężaróweczki :-D
W końcu namówiłam mężusia na malowanie pokoiku dla bąbla, właśnie powynosił wszystko i męczy się z półkami przykręconymi do ściany :-D
Dzisiaj też kupiłam troszkę rzeczy dla małego tzn. butelki itp.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 lip 2007, 22:03

A ja nareszcie mam kamerke na chodzie. I co najdziwniejsze, naprawila sie sama... Wybieralam sie do serwisu i z ciekawosci chcialam sprawdzic czy sie wlaczy i co?? Wlaczyla sie :-D Tak wiec wkrotce beda zdjecia mojego brzuszka i pokoiku dla Jasia, tylko musze znalezc troszke czasu, moze po wyjezdzie rodzicow w poniedzialek

Cala ciaze moj humorek byl super, a teraz jak nie jestem sama to ciagle mam jakies wahania nastrojow i lapie doly, mam coraz wiecej obaw i watpliwosci :ico_placzek:

Pozdrawiam was serdecznie od Mamy Zuzi, z ktora nawzajem chyba zarazamy sie deprecha :)

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

25 lip 2007, 22:28

Witam dziewczyny, widzę że wszystkie dolegliwości są takie same dla ciężarnych, moja mała to już się bardzo rozpycha, czasami się pakuje pod żebra, i to jest niezbyt miłe uczucie. Moje samopoczucie psychiczne jest fatalne, nadal cierpie, wiele rzeczy się wydarzyło ale nie będę się rozpisywać. Mój mąż, zastanawia się czy chce być z nami. Taki wpływ ma na niego ta kobieta, że dla niej chce wszystko rzucić. Mimo iż daję mu szansę, chcę wybaczyć, to on ma jakieś wahania. Próbuję żyć dalej, dla mojej Lenki. Bardzo chcę być kochana i kochać kogoś, a tu jestem sama:(
Kupiłam sobie wózek, taki jak ma Mama zuzi ale inny kolor i bez fotelika bo fotelik kupiłam inny, i ja kupiłam używany ale bardzo zadbany, dałam za niego 450zł a nowy w sklepie ok 1100zł. Teraz kupię łóżeczko i pościel 6 elementowa:)
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2008, 20:17 przez gosiaperelka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

26 lip 2007, 03:03

DOMINISIU wklejaj fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękuję za pozdrowienia i dolączam się do was z tymi dołami :ico_olaboga: wszystko mnie potrafi teraz w depresję wprowadzić SZOK :ico_olaboga:
GOSIU fajnie że jesteś :-D ja też mam teraz etap wybierania pościeli, tylko zdecydować się ciężko :ico_noniewiem:

a no właśnie , co ja tu robię o tej godzinie pytacie? :ico_noniewiem:
przespałam się w dzień z 1,5 godz a teraz nici :ico_puknij: a no i DARIUSZEK nie próżnuje, jak siedzę to jest jeszcze w miarę grzeczny, ale jak się położę to wpycha się gdzie sięgnie :ico_szoking: :ico_ciezarowka: i czkawkę miał przed chwilą znów biedaczek :ico_szoking: dobrze że Julcia chociaż grzecznie spi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

26 lip 2007, 07:17

Hej Gosia, trzymaj się :-)
Ja też zastanawiam się nad kupnem pościeli, ale nie wiem jaki jest standard wymiarów, bo moi rodzice maja kupić podusie i kołderkę dla małego. Musze pogadać z mama jakie to wymiary.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 lip 2007, 08:07

gosiaperelka, miło Cie znów widzieć na TT, zaglądaj do nas częściej :-)

ja zmykam na śniadanko

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

26 lip 2007, 10:45

Cześć dziewczynki,wczoraj napisałam posta i go niema :ico_placzek: :ico_placzek: a taki długi był :ico_placzek:
JA wam powiem że też mnie łapią ostatnio doły i to straszne,widocznie tak jest na tym etapie ciąży.JA wczoraj miałam dzień zakupów,rano kupiłam kosmetyki dla maluszka z Nivea bo są hipoalergiczne a wieczorem pojechaliśmy po łóżeczko i wszystko do niego, ale oczywiście jak to ja zapomniałam o wanience i przewijaku :ico_zly: Zdjęć narazie nie wklejam bo wszystko jest złożone.
Mój maluszek już coraz mniej sie rusza,chyba mu tam bardzo ciasno.W szpitalu to tak wariował a w domku już mniej,może dlatego że się więcej ruszam.
Eve super że masz dobre wyniki a dzięki dietce nie przybędzie ci za dużo kilogramów :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

26 lip 2007, 12:14

Witaj Gosiu!!!
Czesć dziewczyny!Dziś znowu wybieram sie na kilka dni do teściów.Muszę pojechać tez do Łomży sprawdzic co z tym moim nowym terminem egzaminu.Chciałabym mieć go juz za soba i czy zdam czy nie chce juz wkońcu odpoczać.
Jutro i w niedziele czeka mnie niemiła rozmowa z rodzicami.Dziś mój ojciec obchodzi urodziny a jutro mama.W niedziele do nic wpadniemy no i jak zwykle zaczna sie wyrzuty czemu to nie przyjechaliśmy na mamy imieniny( 1 lipca).Tłumaczyłam im że wtedy dostałam plamienia i lekarz kazał lerzeć ale do nich to nie dociera bo sie obrazili że na imieniny nie przyjechaliśmy. :ico_puknij: Nie che mi się juz onich pisać bo powiem szczerze gdyby tak zachowywali sie teściowie to bym mogła jeszcze to zrozumieć ale że tak robia rodzice, nie jest wazne dla nich czy z dzieckiem jest ok tylko to że nie przyjechaliśmy wtedy kiedy nam kazali.
Ok spadam sie pakować.Odezwę się po powrocie.Buziaki dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

26 lip 2007, 12:17

Ja wzięłam sie za sprzątanie,a u nas dziś taki upał może wieczorkiem popiorę ciuszki Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-26, 12:21 ]
Ula wypoczywaj,a co do Twoich rodziców to niezachowując się ok.To chyba oczywiste że zdrowie twojego maluszka jest najważniejsze a nie tam jakieś imieniny.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 lip 2007, 12:46

Czesc Dziewczynki!
I znowu beznadziejna pogoda a przez to humorek tez do kitu... Wczoraj jeszcze mialam dziwna rozmowe z Krzyskiem, dal mi pieniazki zeby wyplacic jednemu pracownikowi i twierdzi ze dal mi wiecej niz w rzeczywistosci, a moja mama byla swiadkiem calego zdarzenia, glupio sie poczulam bo on probuje udowodnic mi i mamie ze to my sie pomylilysmy a nie on... Niby nieistotne, ale mnie wszystko teraz drazni, takze to ze on nie dopuszcza do siebie mysli, ze to on mogl sie zakrecic i jeszcze probuje ze mnie zrobic wariatke... Wkurza mnie to ze wszedzie mam daleko i musimy z mama siedziec w domku, bo on oczywiscie potrzebuje auta do pracy. A myslalam ze jak beda rodzice to wezmie sobie chociaz dzien wolnego zebym im mogla cos pokazac :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość