Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 lip 2007, 13:04

cześć laseczki :-D
chyba z tym humorkiem to wszystkie tak dopadło. Troszkę mnie nie było ale to wszystko przez to że wczoraj byłam u lekarza z moimi wynikami i niestety mocz mi wyszedł kiepski i do tego te opuchniete nogi. Dostałam jakiś antybiotyk i mam sięogólnie nie przemęczać. POza tym przy dłuższym wysiłku mam wrażenie że mi dziecko samo wyskoczy i urodzę na ulicy :-D dlatego mam sięoszczędzać. Oczywiście mój mężuś na to że ja przesadzam z tym odpoczynkiem i że powinnam coś robić to tak się wściekłam na to wczoraj wieczorem zwłaszcza że nawet naczyń nie pomył bo mu się nie chciało tylko mnie to wszystko zostawił że stwiedziłam, że skoro ja przesadzam to niech sobie on dzisiaj sam obiad ugotuje :ico_zly: Ja sie w ogole dzisiaj nie rusze i nawet palcem nie kiwne niech teraz on troche pozasuwa bo jemu sie wydaje ze skoro jestem na L4 to i tak sie obijam a obiad, przatanie i zakupy to chyba krasnoludki robią :ico_puknij:
Boze ale te chlopy to sa durne :ico_olaboga:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

26 lip 2007, 14:51

Paulina mój mąż czasami też tak gada, jak jakiś potłuczony. Ale mam swoje sposoby żeby go wyprostować, trochę krzykiem, trochę płaczem :-D i jest ok :-D
Musze dzisiaj zadzwonić do teściowej i złożyć jej życzenia imieninowe, ale mam duże opory przed zrobieniem tego, jakoś nie czuje że te życzenia są szczere. To wszystko przez podejście teściów do bąbla, no i po części do mnie. Dobra nie smęcę bo wpadnę w deprechę.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

26 lip 2007, 16:10

oj z tymi chłopami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: kurcze ciekawe jakby on mieli tak pochodzić w ciąży :ico_noniewiem: nie rozumieją że już nam naprawdę ciężko, a jak im chociaż głowa boli to tragedia :ico_zly: aj nie ma co się denerwować, chociaż ja też mam nerwy na swojego codziennie, to teraz staram się wszystko brzydko mówiąc olewać :ico_ciezarowka: a co mam prawo :ico_brawa_01:
KICIU dobrze że już wszystko ok z twoim zdrówkiem, pochwal się zakupkami :-D
ULA szkoda że nawet ciężko im wytłumaczyć że ci przykro że tak się zachowują :ico_noniewiem: ale może będzie dobrze :-)
no PAULINKA masz rację durne te chłopy :ico_smiechbig:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 lip 2007, 17:18

Oj widzę że tu wszystkie jakieś zadepresione, dziewczyny głowy do góry, szkoda Waszego i dzidzi zdrówka, nic tylko włączcie Olewkę, pewnie za niedlugo wszystko wróci do normy. Wszystkie wiemy że z chłopy są z Marsa i czasem z nimi cięzko ale trzeba sobie jakos radzić :ico_haha_01: .
Ja w sobote planuję zakupy tzn łózeczko materacyk pościel, fotelik do samochodu może jakieś butelki smoczki, tylko za bardzo nie wiem na co zwracać uwagę mam nadzieje ze sprzedawczynie mi pomogą. Nad kosmetykami też sie zastanawiałam i chyba to będzie Nivea. Poza tym to musze wydrukować listę i powoli zacząć skreślac :-D bo jak na razie to prawie wszystkiego brak :ico_olaboga: Może któraś ma taką liste na kompie i wklei. Z góry dzieki.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 lip 2007, 12:21

Dziewczyny macie racje,z tymi chłopami to idzie zwariować,nic nie rozumieją. Mój to czasami jak coś palnie to nie wiem czy mam płakać czy krzyczeć!np.ostatnio dzwonie do niego i mówię że mam już wypis ze szpitala i mogę wychodzić a on się pyta czy po mnie przyjechać czy pójdę na nogach :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a do domu mamy 40 minut drogi na pieszo.Oczywiście dzień wcześniej sam mówił ze wyrwie się z pracy żeby po mnie przyjechać i żebym zadzwoniła jak będę miała wypis :ico_puknij:
Byłam rano u dentysty bo ząbek mi dokucza i tylko sie zezłościłam bo pani dentystka zażyczyła sobie zdjęcie rtg. tego ząbka zanim zacznie go robić a jak wiadomo kobiety w ciąży nie mogą mieć robionych zdjęć rtg. :ico_placzek: no i będę musiała chodzić z tym bólem aż nie urodzę :ico_placzek: najbardziej sie boję że to CRP jest wysokie właśnie przez ten stan zapalny tego ząbka i jak zrobię badania to znów wyjdzie wysoki i będę musiała iść do szpitala.

[ Dodano: 2007-07-27, 12:45 ]
Zrobiłam zdjęcie jedynie pościelki bo łóżeczko złożone więc niema co oglądać
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-27, 12:48 ]
jeszcze się pochwale swoim brzuszkiem
Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 lip 2007, 13:35

Kicia10, super pościel i brzuszek :ico_brawa_01: z tymi chłopami to tak bywa, że czasami zachowują się jakby z księżyca spadli, no ale cóż musimy im te wybryki wybaczać :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-27, 13:43 ]
aa dziewczynki mam zamiar sobie kupić dwie książki TRACY HOGG "Język niemowląt" i "Język dwulatka", czy któraś czytała te książki, bo słyszałam że są bardzo fajnie napisane i dużo jest fajnych porad w nich, m.in o karmieniu piersią

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 lip 2007, 17:21

Eve ja też słyszałam o tych książkach że podobno są naprawdę fajne i warto przeczytać.
A ja wcinam właśnie naleśniczki,hihi,codziennie mam na nie ochotę :-D zaraz włączę sobie magde m zrobię kawusie,hmmm..super.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 lip 2007, 18:12

eve81 ja mam Jezyk Niemowląt, dostałam to w wersji elektronicznej od dziewczyn z TT juz kilka m-cy temu. Postaram się tego poszukać na dysku to ci wtedy prześlę i nie będziesz musiała kupować tej książki. A jest naprawdę świetna. Zresztą jeśli któraś z was olądała kiedyś zaklinaczkę dzieci to były odcinki z udziałem Tracy Hogg. Też mam chyba ze 2 płytki tego i czekam na kolejne odcinki od znajomych.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lip 2007, 23:59

Hej Dziewczyny!!! Wpadam na chwilke przez modem i czytam ze te moje placzliwo-lekowe odczucia do jakas chyba norma w naszym ciazowym wieku. Ja to mam taka jazde ze w pewnym momencie tryska humorkiem a za 10 minut dopada mnie strach przed tym czy sobie poradze po porodzie, czy nie wpadne w depreche poporodowa itp... Chyba jak wroce do Szwecji pojde do psychologa sobie pogadac to mi moze ulzy i ina te nastroje. Cala ciaze mialam suuuper, a tera gdy wakacje, morze i plaza to takie glupie ysli nie nachodza. Idiotka ze mnie.
W nocy ze snem roznie: ogolnie spie, ale Nel tlucze mnie strasznie, az czasem sie zastanawiam czy takie tango jakie odwla w brzuszku jest ok.. ale pewnie tak.
We wtorek jedziey po odbior lozeczka do hurtowni i po jakies inne brakujace rzeczy. Na razie mam ciuszki i ostatnio w aptece zrobilam zakupy.
Apetet straszny!!! Jem jak slon. Ale wyniki takie sobie, szczegolnie hemoglobina: 11,0. A na poczatku ciazy ialam 18!!! Spadlo z pieca na leb. Wmuszam teraz w siebie soki warzywne z burakiem, podobno super dziala....
Skurcze lydek tez mam w nocy i pomaga postawienie stopy na plaskiej podlodze, od razu przechodzi.
W przyszly czwartek powrot do Szwecji i na sama mysl o rozstaniu z rodzicami placze jak glupia..... Ale coz jakos musze to przezyc po raz kolejny....
Przepraszam ze nie odwoluje sie do Waszych postow ale w domciu wszystko nadrobie!!! Calusy dla Was!!!! Papaty!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

28 lip 2007, 11:56

hej dziewczynki

ja wpadłam tylko na chwile bo od wczoraj jestem u swoich rodziców bo pojechali sobie na weekend do Ustronia no i my z mężulem nocujemy u nich dzisiaj wstałam o 9.30 więc pełen sukces w wyspaniu sie, żaden komar nocy mi nie zakłócił więc naprawde ok. Dużo dziewczyn pisze o tych chwiejnych stanach emocjonalnych no i musze wam napisac że mnie też coś takiego dopada nawet nie chodzi o to że mam obawy że sobie nie poradze po porodzie, ale ten czas tak strasznie mi sie dłuży i te dni wyglądają u mnie tak samo i może dlatego już wpadam w taką monotonię że niekiedy już sama nie wiem co mam robić. Już sie nie moge doczekać rozwiązania, ale oczywiście wiem że na wszystko przyjdzie czas.

paulina1978, jeśli możesz to bardzo chętnie przejrze wersje @ książki, ale kupie też na allegro bo sprzedają je po 11zł:)

mama_zuzi1980, ja też mam takie odczucie,że mój maluch z większą siłą zaczą się ruszać i stwierdziłam że po prostu rośnie i te jego ruchy dlatego są tak silnie odczuwalne :-)

Kicia10, ja też chyba skuszę się dziś na naleśniczki, nawet mogą być suche nie będe wybrzydzać :-)

buziaczki dla WAS

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość