Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

26 lip 2007, 21:30

hektorka no to podbnie bo moja 3280 :-D normy dla karmiących piersią to 400 g - 1500 g na miesiąc. wiec moze Twoja pediatea za szybko podjeła decyzję o dokarmiaiu?

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

26 lip 2007, 21:30

ostatnio jak byłam na szcepieniu, to była laska z dzieciaczkiem pół rocznym i sobie wyobrażcie że ten chłopiec na nogi tylko chciał i chodzić, dosłownie byłam w szoku jak zaczął chodzić, spytałam się jej jakie mleko podaje a ona mówi że najzwyklejsze od krowy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

26 lip 2007, 21:36

hektorka pisze:ostatnio jak byłam na szcepieniu, to była laska z dzieciaczkiem pół rocznym i sobie wyobrażcie że ten chłopiec na nogi tylko chciał i chodzić, dosłownie byłam w szoku jak zaczął chodzić, spytałam się jej jakie mleko podaje a ona mówi że najzwyklejsze od krowy :ico_szoking:
hehe dobre. jak bym miała w domku krowe to tez bym moze dała jagódce :ico_brawa_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 lip 2007, 13:53

Dagles, ale takiego mleka chyba nie można podawać, bo maluszka nerki są jeszcze za słabe aby przerobic to mleko

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lip 2007, 16:25

witam w dzisiejszy dziwny dzionek :ico_noniewiem: Rano wiatr i zimno z deszcem,przed chwila wrocilismy ze spaceru - cieplo,upalnie a teraz jest burza ze sloncem i ulewa :ico_noniewiem:

Maly plakal na szczepieniu,ze hej :ico_placzek: No ale cale szczescie - tylko jedno klocie :ico_brawa_01:

Wazy juz 6730 i ma 65 cm :-D

hektorka - mleko na poczatku jest rzadkie i wodniste a dopiero potem geste i tluste.najpierw ma ugasic pragnienei malca,dlatego tak wazne jest,zeby maluszek najpier oproznil jedna piers a potem dac druga.Bo jak lekko oprozni jedna a potem druga to dostanie tylko chudy pokarm.

Ja jak Andrzejek zaczal sie prezyc i plakac na cycusia - to ja mu dawalam smoczek do buzki - jak zassal,to szybko zabieralam i podtykalam cycusia i pil :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lip 2007, 17:28

Problem polega na tym, że Julka w ogóle nie uznaje smoczka. jedynie paluszki :ico_noniewiem: Toczymy nieustanną walkę o to, ale narazie wygrywa ona, bo co tylko odwrócę spojrzenie od nie to już... Próbowałam już zakładać jej skarpetki i itp na rękę ale jej to w niczym nie przeszkadza :ico_noniewiem: Najgorsze (jej zdaniem) co robię to nakrywam łapkę tetrą i tego już przeboleć nie może. No i draka gotowa :ico_olaboga:

Wczoraj spróbowałam triku wg Rybci- na początek butla a potem cycuś... Poskutkowało na chwilę. Jak tylko się skapnęła co ma w ustach to mi taką scenę urządziła, że OJJJ. A że było to przed zaśnięciem to cała teoria o wyciszaniu dziecka itp poszła się.... Do 23 nam sie wtedy zeszło. Dziś rano, przystawiłam ja jeszcze na wpół senną do piersi to trochę possała, ale co chwila odwracała głowę. Normalnie z obrzydzeniem!! :ico_placzek:

Już głupia jestem... nie wiem co robić...

Dziś byłyśmy na zakupach. Julka ma dziś imieniny to trzeba było jej zrobić jakieś prezenty... :ico_haha_02: Spłukałam się z kasy niemal całkiem... Sobie tylko pączka kupiłam i szampon, a reszta dla panny :ico_haha_02: Raz się żyje, nie?
I brzuch mnie coś boli :-(
Idę się położyć do mojej lali...

A dziś w mieście każdy chwalił Julkę...że łADNY CHłOPCZYK :ico_placzek: No miała na sobie białe bojówki, ale też bluzeczkę z lalą i brokatem... :ico_noniewiem: To, że łysa prawie to znaczy, że chłopczyk?? :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lip 2007, 18:27

chlopczyk?? no wiesz co??? Mnie tez czasem wpienia jak ludzie pytaja czy to dziewczynka - mimo,ze ubrany w spodnie bojowki bluze dresowa i lezy na niebieskim kocyku - no i ma czapeczke z daszkiem :ico_zly:

A gdzie Marzenka ??? No i reszta dziewczyn???

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lip 2007, 18:39

iw_rybka pisze:chlopczyk?? no wiesz co??? Mnie tez czasem wpienia jak ludzie pytaja czy to dziewczynka -

Popieram!! Te głupie ludziska wcale a wcale na dzieciach się nie znają :ico_zly: :-D
Jeszcze jakiś babsztyl dziś przyczepił się w autobusie, że "takiemu dziecku takie spodnie?? :ico_szoking: Śpiochy należy się wkładać!! Przecież się spoci!!" :ico_puknij:

A moja siostrzenica: Pilnuj pani swych korali, nie za ciężka taka ozdoba na taki upał dla kobiety w podeszłym wieku? :-D A pani była gdzieś po 40 :-D

[ Dodano: 2007-07-27 ]
No właśnie! Gdzie reszta dziewczyn?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lip 2007, 20:14

hej ja tu jestem :ico_papa: oo tuuuuuu :ico_papa: macham do was :-D widzicie? :-D jesy u mnie braciszek i jakos tak sie zagadalismy ze nie mialam czasu na tt pisac ale czytam sumiennie :-D

[ Dodano: 2007-07-27, 20:21 ]
Kochana Juleczko ...
W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym tylko marzysz.
To od teściowej
Obrazek
Obrazek


i od kacperka: Dziś obchodzisz ważny dzień, więc niech ziści Ci się sen, w którym spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia.
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Obrazek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 lip 2007, 20:29

no naprawde pustki, chyba laski się wczasują, albo przetwory w słoiki ładują.

[ Dodano: 2007-07-27, 20:30 ]
Dla Julci wszystkiego najlepszego z okazji imieninek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość