Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

28 lip 2007, 11:43

kaasiaa79 pisze:a najważniejsze, ze z urzędu mista zwolnił 112osób :ico_szoking:

Ciekawe czy te 112 osob tez sie cieszy :-D
Czesc Kasia. Edi, nieladnie ze kolezanki na tak ciekawy prywatny czat nie zaprosilas :ico_nienie: :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 lip 2007, 14:54

osita, jak nas tu znalazłaś? :-D nikt tu nie zagląda, już myślałam, że ja i edi to największe nudizary na TT :-D
osita pisze:Ciekawe czy te 112 osob tez sie cieszy

coś mi sie wydaje, że nie :ico_oczko: no, ale trudno, siła wyższa :-D

a ty osita pracujesz? czy marudzisz tak jak my? a może i jedno i drugie? :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

28 lip 2007, 16:29

osita przeciez ty pracująca :ico_oczko: ale pisz pisz bo faktycznie nas tu nikt nie odwiedza.nawet su nas zostawiła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

28 lip 2007, 17:29

hhehehehe, ja tylko ostatnia strone przeczytalam :ico_oczko: A ze jestem pracujaca maruda, to pasuje :-D Tym bardziej ze moj mezu zmienia robote jak rekawiczki.. Poza tym, ja mam plac boju w domku, wiec same wiecie... :ico_oczko: :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

28 lip 2007, 18:58

no a my z kasia gadamy juz pare ładnych m-cy.u kasi rózne zmiany a u mnie jak zroszta wiesz nic nowego.acha komisja europejska przyjeła projekt na 2007-2013 wiec juz młody rolnik pewny tylko jeszcze nie wiadomo kiedy.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

28 lip 2007, 19:44

Edi, rolniku kochany, tylko ze te slimaki... W sumie do Francji niezly zbyt, ale dla mnie to ochyda. Wiesz, ze gotuje je sie zywe? Dopiero we wrzatku padaja, bleeeee :704: :703: :706: :ico_oczko: Ja tam tego nie lubie. Ale chodowac dla kasy? Jak mowi moj kumpel: forsa to forsa, kazda dobra :ico_oczko: Popros Karolka zeby troche przyniosl z babcia, moze sie przez zime rozmnoza i tanio cie ta chodowla wyniesie :-D

Kasia a ty oprocz bojowania o prace co jeszcze robisz???

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

28 lip 2007, 21:48

teraz albo slimaki albo grzyby sa na topie.kasa dobra a jak kasa dobra to...dla kasy to bede robic bo z czegos zyc trzeba.a jak sie je gotuje to juz mnie nie interesuje.ja tego robic nie bede :ico_oczko: choc przyznam ze szkoda ich :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 lip 2007, 23:00

osita pisze:Kasia a ty oprocz bojowania o prace co jeszcze robisz???

prowadze koło wsparcia dla innych bezrobotnych :ico_haha_01:
ja z zawodu jestem raczej utrzymanką, tylko z popędem seksualnym u mnie na bakier, a jakoś mężowi za pożywienie i dach nad głową trzeba by od czasu do czasu podziękować, więc już wole pracować niż włazić do łóżka :-D
aktualnie pracuje na świetlicy szkolnej, ale to świetlica środowiskowa, więc w wakacje też czynna :ico_noniewiem: niby tylko 2-3 godziny, ale zawsze :ico_noniewiem: 20 sierpnia mam podpisac u mowe w przedszkolu, ale już zaczynam robić w portki czy to wypali, troche sie boje, że ktoś mi wskoczy na to miejsce :ico_noniewiem:
edi, ślimakami sie nie przejmuj, wązne, żeby kaska z tego była :ico_oczko:

osita błagam do łącz do nas, bo tu na wątku istna pustelnie :-D oczywiście edi z tylko we dwie tez było cudownie :ico_zakochani:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 lip 2007, 10:19

kaasiaa79 pisze:osita błagam do łącz do nas, bo tu na wątku istna pustelnie :-D oczywiście edi z tylko we dwie tez było cudownie :ico_zakochani:

oki :-D :ico_brawa_01:
kaasiaa79 pisze:tylko z popędem seksualnym u mnie na bakier

TOSMY SIE WE TRZY DOBRALY :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Kasia, podejrzewam ze mnie nie przebijesz, ale to szczegol. Chociaz tytul pasuje, "wiesci z placu boju" sypialniowego, heheheeehhee! Tylko dlaczegu to w "mama szuka pracy" ?? :ico_szoking: Czyzby jakies insynuacje?? :shock: :566: :552:
kaasiaa79 pisze:a jakoś mężowi za pożywienie i dach nad głową trzeba by od czasu do czasu podziękować, więc już wole pracować niż włazić do łóżka :-D

I tu sie zgadzam, ale... cholera, on jakos jest przeciwnego zdania :zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 10:24

osita, :ico_placzek: płacze nad naszym losem, moj to jest taki ogier, ze moze między zupą, a drugim daniem :ico_haha_01: na szczęście ja zacisk ud mam opanowany do perfekcji :-D
ukrywamy sie tu przed światem z edi, ten plac boju zamienił sie w wieczne narzekanie, ale cóż, starośc nieradośc :ico_oczko:

no to oficjalnie wpisuje cie na liste pracujacych ze strachu przed sexem :ico_haha_01:

milej niedzieli dziewczyny!!!

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość