Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 lip 2007, 17:34

jestem spowrotem :526: :525: :527: :524:
prad jest! sciany stoja! wszystko gra, gdyby mnie jeszcze lekki kacyk nie meczyl.... :ico_wstydzioch: babcia wczoraj zabrala sobie Lusie-Pusie, a uwolnieni znienacka rodzice ruszyli w tany :ico_wstydzioch: efekt - powrot o 5 nad ranem w stanie kompletnego zamroczenia alkoholowego :ico_wstydzioch: . chyba musze mamie zabronic brac mi dziecko na cale noce, bo mi to watrobe wyzre :ico_oczko: . a babcia dziecko nam zabrala, zebysmy sie wyspali.... :ico_wstydzioch:

a teraz jeszcze Lusiaka do wozu musze zapakowac i isc wujkowi zyczenia imieninowe skladac... :ico_olaboga:

aparat sie sfakał, to juz mowilam i takie brzydkie zdjecia robi :ico_noniewiem:

Lusiek daje na gitarze :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lip 2007, 21:05

Jasnie Pani ladnie sobie zaszalałas :ico_brawa_01:
Ty to sie bawisz jak bogata :ico_szoking:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lip 2007, 21:18

Ja to się już prawie dwa lata nie bawiłam...ostatnio impreza na jakiej byłam...to nasze wesele :DD

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

28 lip 2007, 22:59

hey kobietki!!!
Ale macie wene na klikanie,oj naczytalam sie... :-D ale milo,sie Was czytalo,a i z fotkami sie sprawilyscie mamuski.. :ico_brawa_01:
Ja wlasnie zajadam polskie slodycze,Vinee spi a maz pichci kolacje,idealny scenariusz jak dla mnie :-D :-) Po poludniu bylismy na miescie i na zakupach,a i wreszcie sie pogoda udala i nawet raz nie lalo,co jest rzadkoscia jak wiecie.hihih
Maggie witaj u nas z Antosiem,ale wyrosl Ci synek :-D :ico_brawa_01:
Rowniez witam dwie nowe mamuski Beatki,tez myslalam,ze mam jakies zwidy,dopiero pozniej sie zorientowalam,ze jest Was dwie... :ico_szoking:
Sandrusia super fotki z rodzinka,ale Ty masz piekna figurke,a pamietam Ci jeszcze bez grzywki jak bylas w ciazy i rzeczywiscie bardzo Ci do twarzy z grzyweczka,jak dla mnie tez super :ico_brawa_01:
Marcia gratulacje,za szybkie sie zrzucenia brzucholka,niezle jak tak szybko Ci idzie...Franio przecudowny :ico_buziaczki_big: ,jaka ma slodziutka minke na fotkach,jak dla mnie tez wypisz wymaluj do tatuska podobny,jak jego maly klonek.Ciesze sie,ze apetyt mu dopisuje i ze super przybiera Ci na wadze, i jak myslisz,ze trzeba dac butelke to dawaj,zreszta sama wiesz najlepiej,bo mamuska wie zawsze najlepiej co i jak!!!
Ela co do ilosci kapeluszy Vinee to nie liczylam,pare ich tam ma :ico_oczko: kapelusze i buty to moje zboczenie,nie moge sie im oprzec...hihii
Emilka rzeczywiscie warto sie wybrac z Alusia w Pl do lekarza.Co do astmy oskrzelowej,to mojego brata w dziecinstwie tez nie zdiagnozowali i zawsze leczyli na cos innegi,chociaz moja mama podejrzewala,ze cos nie gra,i wyobrazcie sobie tez tepaki dopiero mu powiedzieli niedawno,ze cierpi na astme oskrzelowa jak mial 32 lata,,,,,ale mieli refleks,ze szok...no tak lepiej pozno niz wcale,ale nie moge zrozumiec dlaczego tak pozno..
Kasiula ale szykujesz wyzerke,to nic ze kumpel nie przyjedzie,ja to bym pewnie nikogo nie zaprosila i pochlonela cale te zapasy....mniam mniam...co do polowki to jednak mialam nosa :-D :ico_haha_01: Biedna Maycia z Delfinka sie kurcze napetalo jakies chorobsko,pozdrow ich serdecznie od nas i ucaluj goraco!!!!
Gosia widze,ze Ty to jestes caly szef budowy,ja to sie kompletnie nie znam na tych sprawach,juz sie nie moge doczekac jak bedzie urzadzac domek w srodku.. :ico_brawa_01: a Tomus ladnie Ci wazy..14 kg :ico_brawa_01: masz co dzwigac kobieto!!!!!!
Lucy ciesze sie,ze lecicie do Pl,to nic ze troche krotko,ale zawsze cos....wybawia Ci Oliverka za wszystkie czasy i wycaluja,ze hey!!!
Madziorka tak jak myslalam,ze sie na zakupach nam zagubila,niezla z nie agentka,Leos nawet na zakupach moze pociagac cycorka,taka z niej obrotna mamuska :-D
Ma ktos dziewczyny jakies newsy od naszej Kasi.k i Vikusi jak tam w Pl u nich?
Beatka78 slicznego masz synka,wloski po prostu boskie :ico_buziaczki_big:
Jasnie Pani:) dobrze,ze jednak sciany stoja tak jak staly i ze obylo sie bez dzwigu i demolki.. :-D fadnie wygladacie razem z Lucja,ja tam nie widze,zeby z aparatem bylo cos nie tak :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 28 lip 2007, 23:27 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lip 2007, 23:20

Ilonka a juz myślałam ze gdzies Cie wywiało kochana :ico_buziaczki_big:
moze ponaglisz kobietki z TT o jakies foty???? bo tylko Ciebie sie boją :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

28 lip 2007, 23:27

Marcia masz szczescie,ze Ciebie nie musialam dzis ponaglac,i jak weszlam na TT to od razu Frania ujrzalam.... :-D :ico_brawa_01: Tak wiec kobietki,bo zaraz pasa odkurze z szafy,,brac sie do roboty i wklejac,bo inaczej traficie na moja czarna liste.... :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 lip 2007, 23:37

A my bylismy dzis na basenie maly sie wyszalal z tatusiem no i ja sobie troche poplywalam i powiem wam ze dzis mnie caly dzien wogole plecy nie bolaly bo tak to przez mojego urwisa ledwo juz funkcjonuje z tym brzusiem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 lip 2007, 23:53

Beatka78 a jak drugi synek to jakie imie??? bo Oskar super- pasuje do przystojniaka!!1 :-D

Ja niestety nienadarzam z czytaniem i pisaniem-widocznie za zadko wchodze!!!
Jezeli trzeba to i ja wkleje foty tylko jak znajde czas-bo jutro do Poslki lecimy- nawet sobie niewyobrazalam, ze bede sie tak stresowac- wszyscy wreszcie zobacza Rysia!!!
Ciesze sie jak niewiem co bo ostatni raz w PL bylam we wrzesniu- no ale stresa tez mam-ide dalej pakowac czego mam juz dosc :ico_olaboga:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 lip 2007, 23:59

Mroweczka jeszcze nie wybralismy ostatecznego imienia narazie stanelo na Szymonie, bo ma byc drugi chlopczyk ale jesli sie pomylili na usg (na co licze :-D ) to bedzie Nicola

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2007, 00:18

ilonakk9 pisze:Maggie witaj u nas z Antosiem,ale wyrosl Ci synek :-D :ico_brawa_01:

Witaj Ilonko ciebie to już sto lat nie widziałam...
Twoja Vinee tez pieknie rośnie, sliczna z Niej dziewuszka :one:

Widzę ze teraz czas odwiedzić PL-ki :DD

ilonakk9 pisze:brac sie do roboty i wklejac,bo inaczej traficie na moja czarna liste.... :ico_nienie:


Ja mam aparat zepsuty, niestety zepsuł się w czasie najmniej porządanym :ico_zly:
w pierwsze urodziny Antosia, kilka fotek mam , ale te najlepsze nie wyszły :ico_placzek:
No cóż złośliwość rzeczy martwych :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość