Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

28 lip 2007, 21:34

A ja tez pozwalam Mirelce czasem popłakać w wózku fakt nie zawsze bo czasem ja biorę by pokazać piski czy kotki i ja trochę nosze na dworze w domu jak jest najedzona pic nie chce pieluszka przebrana jak płacze w łozeckzu to tez jej nie wezme co chwila wchdzoe do pokoju cos tam zaśpiewam daje smoczka ale biorę ja juz naprawdę w ostateczności i to tez na chwilkę .

I powiem wam ze dużo osób mi zazdrości koleżanki siostra nawet moja babcia mnie podziwia za to ze jestem taka zasadnicza i ze nie daje sobie wejść na głowę.

Mirelka spi dziś znowu męczyłam ja jak najdłużej mam nadzieje ze prześpi noc wczoraj niestety obudziła sie i trochę płakała pierwszy raz wzięłam ja do nas do łózka by sie przytuliła ona zasnęła to ja odłożyłam wydaje mi sie ze coś złego jej sie śniło .

U nas leje i burza a w dzień było całkiem ładnie

[ Dodano: 2007-07-28, 21:36 ]
Dziewczyny czy wy tez bez przerwy myślicie o waszych dzieciach?Nie wiem czy to normalnie ale ja w głowie mam cały czas Mirelke

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

28 lip 2007, 21:41

iza no super Mirelka chyba powoli "uczy" się zasypiać i budzić o dobrej porze :ico_brawa_01: zobaczysz, to trochę oczywiście potrwa i strasznie męczące takie przetrzymywanie, ale da dobre skutki.
Ja też ciągle myślę o Agatce, jak nie ma mnie w domu to najchętniej bym co 5 minut do domu dzwoniła - jak sie czuje :ico_haha_01:
To już chyba taki instynkt macierzyński.Jejku jak ona ślicznie wygląda w tej kiteczce. kminek mam trochę głupawą prośbę, czy mogłabyś kiedyś wkleić fotke Piotrusia jak śpi w tym spiworku, bo chciałabym zobaczyc jak dziecko wogóle w takim czymś wygląda. Jeśli to zbyt niemądra prośba to ją zignoruj :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 lip 2007, 22:17

Iza@ pisze:Dziewczyny czy wy tez bez przerwy myślicie o waszych dzieciach?Nie wiem czy to normalnie ale ja w głowie mam cały czas Mirelke


Ja myślę o Wojtusiu paradoksalnie dość często ... ale nie obsesyjnie ... :-D

Ja mam teraz fazę taką, że za tydzień idziemy na wesele i mały zostaje pod opieką babci Haliny i tak myślę i myślę czy bez niego wytrzymam, czy będzie płakał, czy będzie grzeczny ... hmmh ..całe 2 dni :-) Ale jaja ... ten instynkt to chyba jest zbytnio rozwinięty ... :ico_puknij: Przecież nic złego mu się nie stanie... :ico_puknij:

Iza@ pisze:jestem taka zasadnicza i ze nie daje sobie wejść na głowę.


:ico_brawa_01: Ja też Cię podziwiam, naprawdę :ico_brawa_01: Bo jest za co!

karolas Jestem dumna z Ciebie! I nie jesteś wyrodną matką :ico_puknij: Nawet tak nie myśl!

KARMIENIE Karmię piersią już tylko w nocy o 3 dni :ico_brawa_01: i bardzo się z tego cieszę :ico_brawa_01: Jak najdłóżej chce utrzymać "nocną laktacje" a w dzień butla!

Qunick Nie wybierasz się przypadkiem do Ochab kiedyś ? Kurczy nabrałam ochoty na sptkanie jak się napatrzyłam na te wasze zdjęcia ze spotkań!

Myszka_f A ty gdzie? Nie jesteś w Brennej czasem? No chyba, że pomyliłam osoby ... Ale tak mi się zdaje, że to Ty miałaś rodzinę w Brennej i miałaś tak przyjechać!?

Lece spać!

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

28 lip 2007, 22:20

Moze będziecie złe ze wklejam takie brzydactwa ale chciałabym pokazać wam co znalał mój teść w lesie drzewie obrzydlistwo fujjjjjj podobno było tego mnóstwo w zyciu bym nie powiedziała ze coś takiego w ogógle istnieje w Polsce

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-28, 22:27 ]
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 lip 2007, 22:28

Iza@ :shock: :552: :546: :547: :551: :537: :590: Rany, mam nadzieje, że to COŚ nie atakuje ludzi :ico_oczko: Fuj, ohyda!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

28 lip 2007, 22:30

Małgorzatka my również idziemy na wesele ale 10 sierpnia, zostawiam moją Agatkę z moją teściową, niestety Agatka nie jest zbyt mocno do niej przywiązana wiec teraz jeździmy do nich prawie codziennie by nawiązała się między nimi jakaś więź... Tez się boję cholernie co to będzie...oj co to będzie...
Iza Pfeee co za obrzydlistwo, ja to wogóle boje się pająków, wszystkich roabli itp....

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 lip 2007, 22:51

Hekkate Gdzie jesteś kochana, wracaj do nas! I nie przejmuj się niczym, chcemy oglądać zdjęcia Danielka!!!! Halo, gdzie jesteś??!!!!

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

28 lip 2007, 22:54

Hekate martwimy sie mam nadzieje ze ans nie zostawiłaś :ico_placzek:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 lip 2007, 23:02

Hekkate Napisz chociaż, że do nasz wrócisz!! Że się nie gniewasz!?

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 lip 2007, 12:50

Udało mi się doczytać wszystko co pisalyście. Kurde, załamałam się jak przeczytałam że mamcia tak skrytykowała hekkate...
Zawsze można sobie coś myśleć o innych, o postępowaniu innych osób ale żeby wyrażać negatywne opinie... Mówienie prosto z mostu nie jest asertywnością pozytywną dla mnie tylko zwykłym egoizmem. Osoba która łatwo wypowiada krytykę innych tyllko sama ma ulgę że się wypowiedziała a ta która została oczerniona jak ma się po tym czuć?? Opinię wyraźajmy po wcześniejszym zapytaniu osoby zainteresowanej, moze tak bedzie prościej!
hekkate nie przejmuj się. I nie zapominaj że masz tutaj przyjaciół, zabraniam Ci myślenia że jesteśmy Twoimi wrogami!!!!!
MAłgorzatka, Dorota M. ja też miałam wiele oporów żeby Bartusia zostawić na całą noc jak szliśmy na wesele i na poprawiny, ale było wszystko OK!! Wprawdzie caly czas o nim myślałam, co chwilkę dzwoniłam, po obiedzie przyjechał po mni etata żebym na chwilke poprzytulałą Bartulka, nakarmila go na wieczór i po tym już bylam spokojniejsza że nic mu nie jest. W nocy jak wróciliśmy to obudził się jakby czuł że już jestem i go nakarmiłam a potem to ładnie spał do rana! Dobrze jest się tak oderwac od kieratu domowego! Nie miejcie oporów żeby się bawic i odpocząć od ukochanego dzieciątka choć w ten jeden wieczór!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości