edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

29 lip 2007, 11:09

na szczęście ja zacisk ud mam opanowany do perfekcji

mój zacisk tez działa choc nie zawsze :ico_olaboga: R od rana jak tylko wejde na internet kaze mi oglądac strony o sexie zebym sie czegos nauczyła :ico_noniewiem: co za zycie abyło tak pieknie :ico_oczko: kto by pomyslał ze bede sie od tego bronic :ico_szoking:
no to zesmy sie tu fakycznie dobrały haha
a co z surtsey?????????????????/pracoholik z niej sie zrobił starszny.a moze gdzies odpoczywa w swiecie za zarobioną kase.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 11:33

edi pisze:R jak tylko wejde na internet kaze mi oglądac strony o sexie zebym sie czegos nauczyła

biedactwo :ico_placzek: :-D u mnie to samo, może nie od rana, ale tak koło 16 to już próbuje mnie jakoś nakręcić, żeby wieczorem choć troche skorzystać :ico_haha_01: ale ja twarda sztuka jestem i twierdzy tak łatwo nie oddaje :-D
edi pisze:no to zesmy sie tu fakycznie dobrały haha
:ico_smiechbig:
gorzej być nie mogło!

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

29 lip 2007, 11:39

apropo twierdzy to był kiedys chłopak co sie we mnie bardzo kochał i starał sie i starał i cos mu nie szło :ico_oczko: i kiedy do mojej kolezanki powiedził ze "ona jest nie do zdobycia jak ta twierdza przemyska" :ico_oczko: potem R mnie zdobył a raczej ja jego a teraz olaboga ...historia lubi sie powtarzac bo dalej twierdza ze mnie haha

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 14:20

edi, ja chyba te z tych twierdz jestem :-D nie wiem, co mnie taka awersja do sexu naszła, bo kiedyś lubiłam poszaleć z kubą, a teraz mi sie nie chce, jak pomyśle o wygibasach to od razu mi sie spać chce :ico_haha_01: na nic jego błagania :ico_sorki:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

29 lip 2007, 14:50

jak pomyśle o wygibasach to od razu mi sie spać chce

haha no ja nawet myslec nie musze i tak mi sie ciągle chce spac :ico_placzek: maraz zycia mnie dopadł :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 15:13

Ty-młody rolnik, nie możesz teraz pozwolić sobie na spanie!!!!! śliamki zbierać i kase trzeba trzepać :-D
mi też sie chce ostatnio spać, mój organizm sam sie juz chyba przed sexem broni :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 lip 2007, 18:48

kaasiaa79 pisze:jak pomyśle o wygibasach to od razu mi sie spać chce :ico_haha_01:

ja juz nawet o spaniu nie moge myslec bo moj przez sen sie do mnie dobiera :ico_placzek: Kurde on spi, lanca probuje do celu i co raz w nocy mnie budzi... NIESWIADOMIE :ico_puknij: Wlasnie wstalam z drzemki :ico_szoking: co naprawde rzadko mi sie zdarza a obudzila mnie... reka w nieodpowiednim miejscu :ico_zly: A dziala to na mnie jak plachta na byka i juz (po raz kolejny dzis) sie pozarlismy co nieco :ico_oczko:
Mlody Rolnik, teraz bedziesz wstawac wczesniej niz R. bo do roboty to o swicie trzeba :ico_haha_01:

[ Dodano: 29 Lipiec 07, 18:50 ]
Edi, a ci co w Krusie pracuja tez musza byc na Zusie??? :065: :-D Moze tam robote ci sie znajdzie :ico_haha_01:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

29 lip 2007, 21:32

Edi, a ci co w Krusie pracuja tez musza byc na Zusie???

MUSZĄ :-D
wiesz moga miec pole ale nie opłacac składek-chyba :ico_oczko:
osita ja sie nie dziwie ze twój na kazdym kroku chce cie dopasc jak taki wyposzczony :ico_oczko: albo czeka na powtórke z rozrywki :ico_oczko:
a do krusu to bym poszła sobie popracowac ale przez najblizsze 3 lata musze zrezygnowac w pracy w urzedach-zeby byc młodym rolnikiem musze 3 lata min opłacac składki.potem juz nie.potem chcemy otworzyc działalnosc na krusie.małe skałdki sie płaci.ale to dopiero za 3 lata.a do tej pory to ja zaswiruje i rente dostane :ico_oczko: i tez dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 lip 2007, 08:54

hmmm, edi, a nie mozesz zalozyc juz dzialalnosci na krusie? np sklep jakis rolniczy, czyli np. rolno-spozywczy :ico_oczko: Oplacasz skladki a i interes jakis robisz... Tak swoja droga to ci w Krusie to cie dopieszczaja, na kazdym kroku ze mloda i mloda... Mi na kazdym kroku mowia ze "niestety wola mlodsze bo to na praktyke albo przyuczenie..." :ico_oczko: I mimo ze mlodsza to stara jestem :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

30 lip 2007, 09:02

osita działalnosc gospodarczą moge dopiero po 3 latach opłacania składek otworzyc nie wczesniej.szkoda ale takie realia.i moja działalnosc nie bedzie miała nic wspólnego z rolnictwem.nie musi.tyle ze składni beda mniejsze bo tak to by mnie zus zjadł a na krusie to bedzie ok 2500zł za rok.a na zusie to sobie policzmu ok 700zł za m-c *12 m-cy=....

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość