Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 lip 2007, 13:56

Maggie dzieki za rady wypróbuje :ico_brawa_01:
Jasnie Pani tu to sa pojeby bo dziwne ze mi nie wolno jesc cytrusów, a małemu mam podawac sok pomaranczowy???? :ico_puknij: nie miałam rumianku, podałąm mu sok jabłkowy ( wiem ze na wzdecia dobry ) z wodą, i po 10 min był tajfun :ico_szoking: posciele do wymiany, dywan do prania i szafka na ciuchy do mycia, taki miał odrzut :ico_szoking: nie omieszkał mamy " ochrzcić" :ico_szoking:
mój synalek za mamusia taki pierdzący :ico_brawa_01: i srający :ico_brawa_01:
Kasia mieszkanie boskie :ico_brawa_01: Ty to masz gust kochana :ico_brawa_01: Leni pokój superowy :ico_brawa_01:
Lucy nie przejmuj sie, mój Jacol jak wezmie małego na rece to Franio mu non stop pierdzi, wiec jak widze ze biedak sie meczy to mówie mojemu, bierz go i noś co sie załatwi :ico_szoking: zawsze pomaga, widocznie tatę ma gdzies :ico_smiechbig:
Lucy a wiesz ze ja mojemu małemu chciałam dac na imie Olivier????? ale u mnie na wsi za duzo Olivierów wiec stanęło na Franiu :ico_brawa_01:
mówie dzis do Jacka:" wez małego i przebierz mu pieluche bo od porodu tego nie zrobiłes" a on po 30 min ociądanego rozbierania go, stwierdził :" TY jestes matką i lepiej to zrobisz bo masz instynkt, a ja go uszkodze" :ico_puknij: co to za wymówka????? ach ci faceci :ico_olaboga:
wkleje Wam potem zdjecia mojego skarbka, bo dzis odwaliłam go w bojówki i koszule Ala : " lubie disko bo sie błysko " wygląda zajebiście :ico_brawa_01: za mamusią taki urodziwy :ico_brawa_01: :-D
a ja dzis od wieków w jeansy sie ubrałam :ico_brawa_01:
a co z Julie ??????? Fela gdzie Ty ????? gdzie reszta kobietek?????

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 14:16

Jasnie Pani :) pisze:a ja mimo, ze w Pl jestem to mi nie kazali podawac. widocznie nie wszystkie dzieci potrzebuja.

no bo to chyba zależy glównie od pory roku, w ktorej sie małe urodzi :ico_oczko:
oczywiście, że jako GUMOWE UCHO doniose Ilonce brak fotek :-D i jestem dumna z mojej funkcji Jarząbka :ico_haha_01:
a mi sie teraz przypomniało, jak ty sobie kobito poszalałaś, brawo, tak trzymać, mamy te same geny, musimy sie spotkać, tylko jakieś GPSy trzeba załatwić, bo jak pójdziemy w tango... :ico_zdrowko:
martuchafrost pisze:" lubie disko bo sie błysko "

:ico_smiechbig: no leże pod stołem!!!!!!!!!! Marta, w życiu tego nie słyszałam!! :ico_haha_01:
martuchafrost pisze:Franio mu non stop pierdzi
zuch chłopak :ico_brawa:
i jak Martusia pogoda? idiecie na piknik?
lucy23, cos mi towjego posta tak jakby rozwaliło, ale z tego co doczytałam, to wyglądasz bosko i ganiasz męża do roboty...tak trzymać :ico_haha_01:
Maggie, dobrze, ze to nic poważnego i groźnego, ale skoda, że wyjazd przepadł :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze szybko uda wam sie nadrobić i zamiast na weekend zrobicie sobie dłuższy wypad :ico_oczko:

a my juz po obiedzie, kuba jescze nie pojechal, bo mój brat pożyczył wiatrówke i stzelają do puszek. ja z mamą i z lenką chyba pojedziemy do babci, ale to jeszcze nic pewnego, bo mi sie nie chce :-D
obiadek byl dobry, dwa schaby zaliczyłam :ico_haha_01:
no właśnie Fele i Julie wywiało :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-29, 14:26 ]
martuchafrost pisze:mój synalek za mamusia taki pierdzący i srający

ty masz Martusia dzisiaj jakiś dzień na teksty, które przejdą do historii :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 lip 2007, 14:37

kaasiaa79 super mieszkanko bardzo gustowne. :ico_brawa_01:
A to ja mamusia Oscarka sprzed 3 miesiecy. Pozniej wam wkleje jak teraz wygladam z duzym brzusiem.

Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 lip 2007, 15:12

Beatka78, :ico_brawa_01: no nareszcie nam sie pokazałaś :ico_oczko: grzywka u mamusi i synusia podobna :ico_oczko: teraz jeszcze zdjęcia z brzuszkiem i damy ci spokój :-D

dziewczyny napisała do mnie Kasi.k: "Dzis bylyslmy u pediatry, przed nami dużo badań, rehabilitacja, itd. Napisze wam wszytsko jak juz będę miec net."
czyli spokojnie doleciały do PL, dobrze, że wreszcie ktoś sie zajął Vikusią, Kasia tez pewnie teraz troche spokjniejsza. mam nadzieje, ze nic poważnego małej nie jest i wszytsko da sie szybko wyleczyć :ico_noniewiem:
wszytskie nas pozdrawia i przesyła buziaki :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lip 2007, 16:52

martuchafrost pisze:wkleje Wam potem zdjecia mojego skarbka, bo dzis odwaliłam go w bojówki i koszule Ala : " lubie disko bo sie błysko " wygląda zajebiści
:ico_haha_01: :ico_haha_01: czekamy na dyskotekowego Frania :ico_brawa_01: beatka wklejaj brzusio :)kasiaa dzieki za wiesci od kasika,mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze z Vikula . Tomek wlasnie gotuje obiad :-D rano zmywal gary :ico_brawa_01: zaganiam go kasiaa a co,niech wie kto rzadzi :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 lip 2007, 16:52

hej kobitki,
wczoraj mielismy gosci ,przyjechali na zwiedzanie londynu.ja juz niedlugo bede mogla zostac przewodnikiem bo juz tyle razy to samo ogladalam ze szok,w muzeach to juz chyba z 5 razy tych samych bylismy,statkiem po tamizie to z 3 razy...ale dla mnie jedyny cel tej wyprawy to byl obiad :ico_haha_01: na ktory juz oddawna mialam ochote,w chinskiej restauracji na greenwich...zarlo tanie i duzo na telerzu :-D pychotka...zaluje tylko ze se zupki nie wzielam bo teraz mam na nia ochote a nastepni goscie nie wiadomo kiedy beda :-D a i oczywiscie jedziemy do nich na ktorys weekend odjesc...ucze sie troche od kasi jak by tu w skarpete wiecej wlozyc :-D :-D

moze pozniej wkleje wam kilka fotek.

witam nowe mamuski :ico_haha_01:

beatka no czekamy na zdjecia z brzuszkiem.a synek super ma fryzurke i nie obcinaj mu wloskow.ja ostatnio obcielam dla konradka i zalowalam ale juz mu odrosly :ico_haha_01: tylko ze mniej loczkow.


kasia pozdrow kasik i delfinke od nas i wyslij 1000 buziakow dla chorowitek i niech szybko wracaja do zdrowia.a wklej lenoslawe bo dawno jej nie widzialam.

martucha czekam na fotki frania z niecierpliwoscia :ico_haha_01:

jasnie pani super ze se mozecie pobalowac.my juz od 3 tyg do kina sie wybieramy i jakos dptrzec nie mozemy bo zawsze cos innego wypali :ico_noniewiem: ale nastepny weekend to juz napewno,bo jak narazie zadni goscie sie nie zapowiedzieli.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 lip 2007, 17:07

witam!
nigdzie mnie nie wyawialo tylko moj chrzestny sie pojawil wrocil z erejsu dookola islandii i zachaczyl o londyn wiec fela ja tez od wczoraj za przewodnika robie :ico_haha_01:
a dzis zjedlismy na obiad kurczaka kupnego :ico_noniewiem: wujek polecial a maly odsypai wrazenia
wogole to wdrazam sie do pracy - traktuja mnie poki co ulgowo ale pewnie w przyszlym tyg sie zacznie :ico_noniewiem:
a maly wczoraj tak szalal z wujkiem i z tata ze gryzac ich rozcial sobie warge i mu dzis napuchla bidulek :ico_noniewiem: i chyba tez zlapal jakis wirus bo mial w nocy temperaturke :ico_olaboga: boje sie tylko zeby to nie byly jakies oskrzela ale tu lekarze twierdza ze paracetamol wystarczy mam nadzieje ze to nic powaznego wiec ale i tak sie boje

[ Dodano: 2007-07-29, 17:08 ]
ciesze sie ze u was wszystkich ok... :)
czekam na wiesci od kasik.... kurcze mam nadzieje ze nic powaznego vikusi nie jest

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 lip 2007, 19:32

Wklejam wam zdjecia mojego brzuchola. Robilam wlasnie pierogi z jerzynami ktore rosna mi kolo domu. Polecam bo bardzo pyszne

Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2007, 19:50

Beatka78, brzusio boski i pierogi mniamiusio wygladają :ico_brawa_01:
Martucha cieszę się że mogłam pomóc :ico_oczko:
Kasia masz rację wszystko tez zależy od pory roku,
mi lekarze powiedzieli przed badaniami że jak będzie coś nie tak to wtedy podadzą Antosiowi witaminkę D3, zresztą mam koleżankę, ma córcię w wieku Antosia też z maja, jej lekarze przepisali D3 bo było coś nie tak :ico_noniewiem:
Więc się o to tak nie martwiłam.

[ Dodano: 2007-07-29, 19:53 ]
Julie a jak twoje samopoczucie?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lip 2007, 19:54

beatka78 ladny brzuszek,a i pierogi niczego sobie :ico_haha_01: ja nie umiem,bo mam dwie lewe rece (ale jesc lubie hi hi )...mam do ciebie pytanie,pamietasz moze jak dlogo ci sie goilo ,bo porodzie kleszczowym,bo ja juz 6 tydz po porodzie i wciaz krwawie :ico_olaboga: jutro ide do lekarza,bo jak pytam to dziewczynom po normalnych porodach 4-5 tyg ,albo i szybciej ,a ja 6 tyg i nic sie nie zapowiada,zeby sie zagoilo.zaczynam myslec,ze cos nie tak :ico_noniewiem: jutro wybieram sie do lekarza.moze cos mi powie :ico_noniewiem:
julie i fela to mialysci zajecie :-D
a nathusiowi caluski przesylam ,bidulkowi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-29, 19:55 ]
i fotki oliverka,bo sie ilonki boje :-D :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-29, 19:57 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-29, 19:58 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-29, 19:59 ]
tu ze swoim ulubionym smokiem :-D trzyma,zeby nie wypadl :ico_haha_01:
Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość