julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 09:37

wiecie co - maly mi sie pochorowal totalnie
na 11 idziemy do lekarza.. nie moge mu zbic tej temperatury od 2 dni ciagle wraca i kaszle wiec musze go zbadac... i zrobilo mu sie cos w buzi - chyba jakas infekcja musze szybko zobaczyc lekarza tak mi go szkoda maly cala noc prawie plakal z bolu i wiecie co chyba nastepne zeby ida bo juz w tym wszystkim na gorze kielki sie pokazaly a na dole tez spuchlo wszystko jejku niech te zeby juz sie skoncza bo calkiem mozliwe ze te wszystkie dolegliwosci to ciag dalszy zabkow kurde 12 nam zostalo ja zwariuje chyba

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 lip 2007, 09:40

Julie a moze to trzydniowka, zawsze zaczyna sie od temperatury a potem wyskakuje wysypka...

oby Natus szybko wyzdrowial i oby nie bylo to nic powaznego, a jestem pelan podziwu dla jego uzebienia heh

Oskar to na razie szczerbol bo ma 3 zeby i za niedlugo pojdzie mu dopiero 4 :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 09:50

wiesz natashka no wlasnie wyszlo mu jakies krostki ale tylko na buzi myslalam ze to od slinki bo sie strasznie slini a i plesniawki ma wlasnie wiec juz sama nie wiem najwazniejsze to do lekarza teraz :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-30, 09:51 ]
kurde a u nas te zeby jeden za drugim ani chwili oddechu do roczku pewnie bedzie mial wszystkie a ja osiwieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 lip 2007, 09:55

ta wysypeczka od trzydniowki to podobno na calym ciele...
oj biedny Natus sie musi tak meczyc...
u nas tez problemy z zebolami, bo Oskarowi za to ida wolno i wciaz go boli... pierwszy zab wyszedl mu w maju, potem 1,5 miesiaca przerwy dopiero drugi i dopiero teraz ywchodzi 3 i tak mysle ze ten 4 przebije sie za okolo 1.5 tygodnia :ico_haha_01:
ale gryzie juz wszystko...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 lip 2007, 10:15

Natashka, Oskar nie taki szczerbol :-D Gabi ma tylko jednego zęba i daleka droga przed nami :ico_haha_01:
MamciaKochana, śliczna ta Twoja Julcia :ico_brawa_01:
julie_377, oby Nathankowi nic poważnego nie było i oby to nie zapaleni jamy ustnej,Zuzia miała :ico_olaboga: koszmar.Co by nie było oby szybko minęło :ico_sorki:
A mój wyjazd do taty nie wypalił,nawet nie pamiętam czy tu o tym pisałam :ico_noniewiem: miałam dziś jechać z dziećmi do taty na 2 tygodnie a M miał dojechać za tydzień bo dostanie 7 dni urlopu,ale nie wypaliło i pojedziemy razem za tydzień więc będę tam tylko 7 dni no i dzieci nie zdążą się nacieszyć basenem a jeszcze jak pogody nie będzie :ico_zly: U nas nie ma basenu i zuzia jeszcze nigdy się nigdzie nie kąpała-tylko w wannie :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 10:20

zubelku wlasnie sie boje ze to moze byc cos takiego- maly uderzyl sie i rozc ial warge przedwczoraj i od tego zaczely sie te plesniawki i temperatura wlasciwie... nie wiem juz sama czekam na tego lekarza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 lip 2007, 10:30

julie_377, a z tych pleśniawek wychodzą takie afty,jakby krosty czasem podeszłe ropą?Jeśli masz w domu cebion to nalej trochę na wacik i wetrzyj w buzi jak się da nawet choćby miał płakać ,każda wit C jest dobra ale cebion jest w kroplach i tak lepiej.no i oczywiście do lekarza bo to się bardzo szybko rozwija.Ale mam nadzieję,że to nie to :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 lip 2007, 10:31

moze to faktycznie Julie jakies zapalenie jamy ustnej czy cos w tym stylu,a z tego co pamietam to Nathanek od pocztaku meczyl sie z plesniaweczkami :ico_chory: :ico_chory:

Zubelku, ale ogolem slyszalam ze im pozniej dziecku zabki wychodza tym lepiej bo sa mocniejsze, bardziej bogate w wapn itd, no i krocej sa narazone na powstawanie prochnicy butekowej, bo im dziecko strasze tym bardziej smodzielne i rzadziej pije z buteleczki...

[ Dodano: 2007-07-30, 10:32 ]
Julie jak Oskar mial po antybiotyku ze szpitala plesniaweczki na gardle i w buzce to lekarka kazala mi psikac mu do buzki tantum verde i wacikeim smarowac

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 lip 2007, 10:41

Natashka, Zuzia pierwszego dostała na roczek i butelki wcale nie doiła tylko cyca a i tak jej się psują ząbki,ma bardzo słabe.Fakt,że leki które bierze też mają na to wpływ,i włosy nie rosną jak trzeba i ząbki sie psują i brzuszek boli...Mam nadzieję,ze u Gabi się ząbki utrzymają.Zuzia ma wszystkie ale pełno ubytków,jak byłam u dentysty dał tylko fluor,dobrze,ze nie ma takich czarnych typowych dla pruchnicy ale są bardzo słabe.Wapna jej brakuje bo nie moze nabiału a specjalne mleko jej nie podchodzi.Daję jej wapno w syropie ale to nie wystarcza.No ale u Was daleka droga do 4 latka :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 10:46

zubelku no wlasnie tak to wyglada- nawet na zewnatrz zrobily sie takie krostki podeszle jakby ropka czy plynem :ico_noniewiem: i dziaselka sa spuchniete i maja nalot :ico_noniewiem: ja mu smaruje to dactarinem oral zel- to mi dali na plesniawki ale zobacze co ten lekarz powie zaraz :ico_noniewiem:
oj... strasznie tak patzrec jak sie malenstwo meczy i nei wiadomo co zrobic :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość