Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 14:36

Nie uwierzycie!
Właśnie była u mnie koleżanka mojej teściowej i przywiozła mi masę rzeczy po swoich dzieciach. Między innymi: łóżeczko, wózek, fotelik samochodowy, nosidełko, bujaczek, podgrzewacz, grzechotki i ubranka. Mam zawalone pół salonu. Co mam z ciuszków to nawet nie wiem, bo jeszcze do tego nie dotarłam. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 lip 2007, 16:02

kilolek, no kurcze ty to masz super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też tak chce a tu wszystko muszę sama najgorzej z tym fotelikiem ale to już pisałam daj mi namiary tej znajomej twojej teściowej może mi też coś da :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

30 lip 2007, 16:33

hej dziewczyny ja chyba zaraz zwariuje ja mam termin na 2 listopada i do dnia dzisiejszego dla mojej dominiki mam 1 rzecz rozek,ktory zreszta dostalam od bratowej.NA zakupy wybieram sie dopiero w wrzesniu,wozek juz wybralam na allegro ale kupie go dopiero po porodzie.tescowa ostatnio mnie ostrzegla ze nic nie powinnam kupowac bo moge zapeszyc,ona wierzy jeszcze w zabobony a wy tez w to wierzycie bo ja nie.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

30 lip 2007, 16:34

cześć dziewczynki
W końcu mam kontakt ze światem i Wami. Jestem już u siebie w domku, podłączyli mi w końcu internet. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu bo mogę kontaktować się z rodzinką itd.
Pisałyście, że macie problemy ze spaniem. Ja śpię przez całą noc mam tylko problem z rankiem. Wstaje o wczesnych porach. Dziś miałam pobudkę o 6:30 poleżałam w łóżku do 7 i nic- nie mogłam więcej zasnąć.
Na szczęście na wakacjach jak byliśmy nad morzem to sobie pospałam kilka dni do 9 rano. Teraz niestety mi to nie wychodzi...
Kilolek a nie masz więcej takich koleżanek teściowej, żeby je do nas przysłać ??? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

30 lip 2007, 17:00

super Kilolek no to masz juz chyba z glowy zakupki
u mnie jeszcze ich troche zostało, ale maz mi obiecal, ze w sierpniu i we wrzesniu sie tym zajmiemy :) wiec poczekam cierpliwie...
myszka nie martw sie , ze jeszcze nie zrobilas zakupow - przeciez przed nami jeszcze caly sierpien i wrzesien bite 2 ms - bo pazdziernika to nie licze...
my tak kupujemy co jakis czas cos... np. ostatnio kupilam kosmetyki -przy okazji zwyklych zakupow w markecie - w sumie za puder, zel do mycia, plyn do kapieli z oliwka , 4 paczki chusteczek nawilzonych i krem przciw odparzeniom zaplacilam ok. 50 zl - wszystko kupilam nivea z tej serii sensitiv...wiem, ze to czasem silniejsze od nas - ta chec zakupow i wicia gniazdka, ale nie ma co sie tym zamartwiac- teraz wszystko jest w sklepach dostepne od reki, wiec to przy dobrej organizacji 2 wizyty w sklepach i wszystko mamy a wrazie czego gdy cos zabraknie to przeciez nasi bliscy moga nam dokupic sami gdy my nie bedziemy miec sily na chodzenie po sklepach.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 17:11

uff, jeszcze nie przebrnęłam nawet przez połowę tych ciuszków. Na razie większość na 68 ale za to boskie. I 2 kolejne śpiworki! :-D
Mój mąż dzisiaj baluje z koleżkami, ale jutro go zmolestuję żeby mi skręcił łóżeczko i urządzam pokoik! Tylko się zastanawiam, bo do tej pory chciałam kupić tylko komodę dla Kubusia i myślałam, że wszystko się w niej zmieści ale z taką ilością ciuszków to sama nie wiem, chyba muszę kupić dużą szafę!

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

30 lip 2007, 17:48

kilolek to wspaniale z tymi ciuszkami, ja tez dostałam worek od szwagierki, ubranka w super stanie i takie ładniusie :ico_oczko: a co do szafy to prawda , musi być dużo miejsca, bo te ciuszki są małe ale jest ich sporo.

Dziewczyny dobrze macie z tym spaniem, ja mimo tego że mam wolne wstaje codziennie 7.30 bo muszę patrzeć żeby moje dziecko domu nie przemeblowało :-D i robie śniadanko i jemy razem. A wy śpijcie ile się da, bo w listopadzie pełne obroty i krótkie drzemki.

Wczoraj byłam u mojej kuzynki i ona ma 7-mio miesięcznego synka, mały przesypia całe noce od 21,00 do 7,00 czasami 6,00 ale i tak miło.

Buziaczki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 lip 2007, 17:57

ania25, ja za to nie mam prawie nic tylko parę welurowych pajacyków jakieś body i dresiki a bawełnianych nie mam nic jeszcze tyle muszę kupić a nie wiem kiedy :ico_olaboga: dobrze że maż mi może coś zakupić bo do szpitala też będę musiała tego sporo wziąć bo przeleżę tam 5 dni :ico_placzek: A co do spania to ja nie mam tak dobrze dlatego dziś popołudniu sie chwilkę przespałam :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 18:12

Już nie mam siły, góry ciuszków :ico_noniewiem: Nawet trochę się znalazło na 56 i 62, ale myślę, że się domyślacie w jakim są stanie po 2 dzieci?!

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 lip 2007, 18:35

Kikolek ale zawsze się coś znajdzie fajnego co dasz radę uzyć a i to dobrze bo zawsze mniej do kupowania.

Ja też zaczełam mieć problemy ze spaniem. :ico_olaboga: na plecach nie mogę już od dawna a i na boku teraz też ani na jednym ani na drugim. Męczą mnie straszne bóle bioder :ico_placzek: Tak mnie bolą że budzę się w nocy z bólu i nie mogę zasnąć :ico_placzek:
Jest to strasznie uciążliwe. Wiedziałam, ze tak będzie bo mam dyskopatię i lekarz mówił mi że będzie ciężko ale myślałam że trochę później :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość