Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 lip 2007, 16:02

Avisek dzieki no zrobila sie pyza jest dluga ale robi sie klusia :ico_oczko: moja niunia podnosi strasznie glowke :ico_olaboga: jutro chyba pojdziemy do lekarza bo krostki nie schodza ma je na szyjce i uszach boje sie ze to skaza bialkowa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 lip 2007, 17:18

Frydza, ale fajne papule ma Twoja córusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trzymam kciuki żeby krosteczki zniknęły. Nie martw się na zapas :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
Do nas dziś też goście przychodzą, ale przedtem zdążymy jeszcze wypuścić się na mały spacerek. Na szczęście na wczoraj dużo żarełka przygotowałam, więc dziś mam spokój. Tylko wyjąć z lodówki i można konsumować :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-30, 17:20 ]
Frydza, a na tym zdjęciu, na którym mała jest z Tobą to widać, że ma Twoje usteczka :-)

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 lip 2007, 17:39

Ja w łóżeczku mam taką płaską podusię i w wózku takiego płaskiego jaśka.Wydaje mi się ,że opinie że dziecko się udusi są przesadzone a jak uleje to przynajmniej się nie zachłyśnie bo ma główkę wyżej niż brzusio.Miłoszek też miał podusie i jaki facecik mi urósł.
Julia główkę już ładnie dżwiga tylko bżdziągwa mała na brzuszku nie chce leżeć, zaraz jest taaaakaaaa awantura że po drugiej stronie Wisły nas słyszą.
W końcu wrócił nasz pediatra z urlopu to jutro pójdziemy z tymi krostkami.

Współczuję Wam tych kolek i przepuklin.
Wszystkie fotki jak zawsze czadowe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-30, 17:42 ]
ps
zawozimy jednak komputer do serwisu :ico_placzek:

Do zobaczenia wkrótce

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 lip 2007, 18:11

elllooooo

Kamilko i Asiu bardzo współczuje Wam a zwłaszcza maluchom tych paszkudztw.. uchhhhhhhh skad to sie paszkudztwa biora :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Kamilko koniecznie opowiedz nam co tam po wizycie :ico_nienie: Boziu biedne dzieciaczki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Frydza fajna pyza z Twojej córci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój Karolm powiedział, ze to Twoja kopia :-D :-D :-D

My dzisaj bylismy u pediatry pierwszy raz :-D :-D :-D mała przybrała 620 gramów hmm nie jest to tragedia ale mogłaby wiecej bo ledwo co sie miesci w przedziale.. No modelka nie ma co!!!!! A ile Wasze dzieciaki przybrały w tym , nazwijmy, wieku ?

Avisku moja mała podnosi główke, przewraca sie z boku na bok, nie wiem jak ona to robi, ale normalnie kłade ja na lewym, a znajde na prawym boku i to obrócona o 180 stopni czyli w poprzek łózka pisałam juz hehe atletka moja z chudymi nogami :-D :-D Aha i jeszcze moja Dziunia bardzo mocno upiera sie nozkami jak ją trzymam na odbicie sie, to juz twardo chce stac mi na kolanach... :ico_szoking: moja mama jest w szoku ze ona tak wczesnie chce "stanąć" .
Wczoraj właczylismy jej karuzelke i nasze dziecko normalnie sie nia zainteresowało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: patrzyła na ruszajace sie zabawki i wyciagaŁA do nich raczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak sie ciesze ze szok :-D :-D :-D

aha Avisku ja dostałam termin na 21 wrzesnia... ale potem dodzwoniłam sie do innej kliniki i sie umówiłam na 6 wrzesnia... masakraaaaaaaaaaa nie powinno tak byc :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-30, 18:25 ]
To nasza wczorajsza zabawa :-D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 lip 2007, 18:58

My kontrole bioderek juz mielismy a moj Marcinek wazy juz 5370g a jak wychodzilismy ze szpitala wazyl 3500 g wiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a no i ciuszki na 74 kupujemy :-D

[ Dodano: 2007-07-30, 18:59 ]
A i Marcinek podnosi główke a jak biore do odbicia to trzyma sztywno i patrzy sobie hehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 lip 2007, 20:13

no faktycznie jak narazie to mala do mamusi podobna :-D dziekujemy za kaplemenciki :-D Alinko moja niunia w 3 tygodnie przytyla kilogram,my na przeswietlenie idziemy w sierpniu bo teraz sa urlopy :ico_olaboga: ja mala podwojnie pieluchuje bo sam papmers nie wystarczy a u dziewczynek tym bardziej tak lekarz powiedzial :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

30 lip 2007, 20:29

dziewczyny nie wiem ktory kupic - doradzcie

https://ssl.allegro.pl/item220263960_pr ... l2007.html

https://ssl.allegro.pl/item219738705_fi ... _cena.html

mi bardziej widzi sie ten drugi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 lip 2007, 20:37

Avisek drugi jest super :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 lip 2007, 20:52

Avisek ja teżwybałaby ten drugi :ico_brawa_01:

Jednak dzisiaj nie zawieżliśmy go do naprawy, trochę was tu jeszcze pomęczę :-D

Alinko ładnie tyje Waneska, dobrze że mieści się w przedziale,że mało nie masz się czym martwić bo ty też do ogromniastych kobietek nie należysz

Madzia ubranka na 74 :ico_szoking: , ale rośnie - chłop jak dąb :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zmykam na allegro bo licytuję podgrzewacz.
Buziołki
pa

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

30 lip 2007, 20:59

witam dawno mnie nie bylo ale wczoraj bylismy we wroclawiu u prababci i ogolnie u rodzinki meza oczywiscie wycalowaly ciocie wynosily malego za wszystkie czasy wyszkolil je sobie wszystkie jak tylko usiadly maly robil minke i kazda hop do gory hehe. A dzisiaj to rano zalatwilam sprawy rozne potem spacerek no i jestem.

Jesli chodzi o lezaczek tez myslalam o nim ale tylko do 2 godzin mozna w nim trzymac i to w sumie jest niezalecane wiec daruje sobie go.

Juli ja juz tez piersze drineczki mam za soba.

A Kamila dala znac co u niej??

Ja mojemu nie daje poduszki jakos sie nie upomina i nie przykrywam go koluderka tylko ma spiworek do spania wlasnie aby sie nie udusil, bo dwa razy mial tetre wokol szyji a w spiworku nie ma jak.

Ja nie karmie piersia i miesiaczki brak hmm, poza tym ja bardzo krotko krwawilam jak po 3 dniach ze szpitala wychodzilam to nie za duzo leciala mi krew, ale to pewnie dlatego ze bylam lyzeczkowana bo mi wyszlo niekompletne lozysko.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość