kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 17:59

osita pisze:lanca probuje do celu
:ico_smiechbig:
to widze, ze też masz ostrą jazde :ico_haha_01:
edi, ale myślisz juz jaką działalność? to rzeczywiście niewielkie pieniądze, azs ei dziwie, ze ludzie tak nie robią, bo ten ZUS to jakaś paranoja :ico_puknij:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

30 lip 2007, 18:57

ja gdyby to było teraz to bym otwozyła hurtownie z uzywaną odziezą.mam pomysł na to a i w przemyslu nie ma.ale co bedzie za 3 lata to nie wiem.ale na pewno cos trzeba bedzie zrobic.na razie nie ma co planowac bo u nas plany zawsze niewypalają.3 lata to długo wiec za 3 lata pogadamy na ten temat :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 19:37

edi pisze:teraz to bym otwozyła hurtownie z uzywaną odziezą

to naprawde świetny pomysł, kuby kolega sprzedaje na alegro, używane, tylko oryginalne ciuchy, idą jak woda :ico_szoking: kase trzepie nieziemską, jeździ po ciucholandach w całym mieście i łowi okazje :ico_oczko:
tylko fakt, ze za 3 lata to moze nie byc juz tak dochodowy interes, bo teraz to ludzie na tym kokosy w PL zbijają, i jeszcze non stop w prasie o gwiazdach, które sie tam ubierają, a to podsyca rzesze obywateli :ico_oczko:
ja też lence tam nie raz cuda znalazłam :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

30 lip 2007, 20:20

ja tez sprzedaje na allegro ciuszki uzywane.teraz mam zastój ale wznowie niedługo.tyle ze ja nie mam czasu na sklepy wiec zamawiam hurtowo po 10-20 kg.zarobiłam na opłacenie 2 składek krusu i na opłacenie podatku na pole.i zabaki karolkowi zamawiam no i mam tak dla siebie kase.zawsze to coc.chciałam znalesc hurtownie z chinską odziezą ale cos mi to nie wychodzi.na tym podobno kokosy sie zbija :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 lip 2007, 21:19

moja mala z ciuchow dzieki babci ma kilogramy superzestawow. W szafie jej sie nie miesci... A marki.. same wranglery, levisy, nike nie liczac zara, lady bitrth, next i jeszcze kilka temu podobnych... Gnojek ma lepsze ciuchy niz my :ico_noniewiem: Gdybym w polsce mieszkala to na pewno bym tym handlowala!!!
Edi, a gdzie ty te hurtownie szukasz?

[ Dodano: 30 Lipiec 07, 21:24 ]
podaje ci linka, jakby co... chyba niezbyt szukasz, bo ja w 5 min. znalazlam :ico_oczko:
http://www.bizneschiny.pl/index.php?opt ... &Itemid=56

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 22:34

osita pisze:same wranglery, levisy, nike nie liczac zara, lady bitrth, next i jeszcze kilka temu podobnych... Gnojek ma lepsze ciuchy niz my

u lenki ta sama szafa :ico_brawa_01: i te ciuchy są naprawde ładne :ico_szoking: bo kiedys to rzeczywiście wszytko było tam podniszczone, ateraz jakby tylko bez metki :ico_oczko:
edi pisze:chciałam znalesc hurtownie z chinską odziezą

ze 2 tygodnie temu, koło mojego bloku otworzyli wielgachny sklep z chińską odzieżą, butami, bielizną i takimi pierdołami do domu. jeśli ładny stanik, już pal sześć jakość :ico_oczko: , kosztuje 6 zł :ico_szoking: to ile to kosztuje w hurcie? 2 złote?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 lip 2007, 06:36

kaasiaa79 pisze:to ile to kosztuje w hurcie? 2 złote?? :ico_szoking:

hehhehehe, czytalam jakies forum i pytaja: to cena za sztuke czy 10??? :-D Moj mezu mial mozliwosc pracy w sektorze, firma zajmowala sie bielizna damska. Mowi, ze brzydszych rzeczy na oczy nie widzial :ico_szoking: Ale 2 mce w roku w Chinach to duzo. Zero diet. A angielski wymagali na poziomie dobrze profesjonalnym - egzamin z profesorem prawa :ico_puknij: z Anglii, test pisemny na poziomie uniwersyteckim (angielskim!). Facet przyznal, ze sporo osob po swiezo skonczonej filologii angielskiej wymieklo :ico_puknij: A placa smieszna jak na warunki :ico_noniewiem: Ani go nie przyjeli, ani on by nie przyjal :ico_haha_01:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

31 lip 2007, 08:04

osita nie uwierzysz ale ja to szukałam jakies 1-1,5 m-ca temu.nie było nic.nawet R prosiłam i nic.ludzie handlowali adresami hurtowni.wczoraj siadłam i znalaząłm chyba za 3 hutrownie m.in ta co mi podałas.tylko cen nie moge znalesc.dzis bede do nich pisac.
mój karol tez ma same firmowe rzeczy.do tego jeszcze moja siostra mu przywozi.duzo ma za szmat.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 lip 2007, 08:19

a ja musze szafe Ksiezniczki przejrzec, tylko niech ktos mi powie, co na nia dobre bedzie :ico_olaboga: Ja jej od poltora mca nie widze :ico_placzek: Kazali mi zobaczyc, czy nie potrzebuje czegos na jesien/zime, a ja skad kurde mam to wiedziec??? :ico_zly:
Edi wiesz jak "rozblokowac" corela paint shop pro??? Potrzebuje do allegro, bo gimpa to ja sie nie naucze :ico_zly: Zeby zapisac na przezroczystym tle w Paincie wystarczy ponoc zapisac w formacie .png :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-31 ]
Edi juz dostalam maila z niespodzianka od lady :ico_oczko: A tak w ogole to co porabiacie ze was nie ma???? Edi pole orze a ty Kasiek???

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

31 lip 2007, 13:07

Edi juz dostalam maila z niespodzianka od lady

to ja tez prosze o tą niespodzianke
ja w kuchni orałam :ico_oczko: i w łazience pranie i na spacerze byłam w pichu oczywiscie.a teraz odpoczynek mi sie nalezy :-D

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości