Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 lip 2007, 10:57

Maggie, i ja Cię uspokoję jeśli wolno :-D Zuzi też tak strzykało ale bardziej w łopatkach,tak jakby zgrzytało ale ortopeda powiedział,że to nic strasznego,samo przeszło nawet nie wiem kiedy.A wyczówaliśmy to zawsze jak była mała i siedziała nam na kolankach a ja ją pod paszki trzymałam.Ale powiedz co tam u lekarza :ico_sorki: No i fajnie,ze notka się sprzydała o zanoszeniu...tylko sobie nie myślcie,ze ja tu jakaś mondralińska jestem :ico_sorki: po prostu jak już coś wiem to piszę bo a nóż widelec się sprzyda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Kristi, super że urodzinki udane i miłego urlopowania !
iwonap, :ico_brawa_01: za pokoik piotrusia i dzielne samodzielne spanie.Super już być na swoim i nawet tyle roboty nie martwi ,raczej cieszy bo się upiększa i wogóle.Pamiętam my kupiliśmy mieszkanie jak Gabi jeszcze nie było a zuza miała 6 miesiecy,wczesniej wynajmowaliśmy i użądzaliśmy się od podstaw,pierwsze zbierane widelce,szklanki każda z innej "parafi" :ico_haha_01: meble z odzysku...bez telewizora,komputera i wogóle...ruska lodówka...stół zbity z desek.Za pieniądze ślubne kupiliśmy meble ale stare używane,goście nie byli zbyt chojni :-D :ico_haha_01: :-D Było ciężko i do dziś jeszcze się użądzamy ale strasznie cieszy,że sami.Fajnie tak powspominać :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-30, 11:00 ]
[glow=violet][size=200]Maggy Dużo zdrówka i miłości!Powodzenia w życiu!Zadowolenia z męża!Płomyka w oczach i serduszku!!!Z okazji 2 rocznicy ślubu...oby ich było jak najwięcej!!! [/size][/glow] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 lip 2007, 12:34

Witajcie Kochane po długiej przerwie.
Na początek życzonka spóźnione wszystkim naszym kochaniutkim roczniaczkom, gratulacje za postępy i ząbki.
Maggie,wszystkiego naj..., naj..., naj z okazji rocznicy.

Pewnie Kinga zaraz się obudzi i nie da za wiele napisać, jak było na urlopie.
Pogoda w pierwszym tygodniu- skwar. Niestety, Niunia w środę dostała temperatury 38,5.
Dawałam jej czopki Eferalgan. Niewiele pomagał. Ale już w czwartek miała ponad 39*, więc zaczły się poszukiwania lekarza. W Karwii niestety nie było, trzeba było szukać w Jastrzębiej Górze lub we Władysławowie. Na szczęście znaleźliśmy prywatny gab. w Jastrzębiej. Bardzo miła pani doktór dokładnie zbadała Kingę i powiedziała, że to wirusówka z początkami anginy. Chwała Bogu, że obeszło się bez antybiotyku, ale 3 dni przesiedzieliśmy w domku, bo mała cały czas spała i temperatura się utrzymywała mimo podawania pyralginy w czopkach. A później przyplątała się jeszcze wysypka na CAŁYM ciałku Niuni. W tym samym czasie wyrosły jej 2 kolejne ząbki, więc to też ją pewnie męczyło. Ale kiedy już wszystko przeszło, to było cudownie. Kindze bardzo podobało się morze, ale piasek to tak nie za bardzo przypadł jej do gustu. Troszkę poplażowaliśmy, pojeździliśmy po wybrzeżu.Kinga nauczyła się wchodzić po schodach i przeżyłam przy tym kilka mrożących krew w żyłach sytuacji. Na szczęście super zniosła te długie godziny dojazdu i powrotu do domu. Kochane Maleństwo. Więcej napiszę, jak będę miała czas. Teraz jeszcze kilka fotek...
Kinga w autku
Obrazek

My na plaży
Obrazek

Głodna
Obrazek

Pędem po brzegu
Obrazek

Odpoczynek
Obrazek

Na Helu
Obrazek

Z tatą
Obrazek

Oj, dużo jeszcze ich mam. Wkleję przy okazji.

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

30 lip 2007, 12:43

witam serdezcnie znowu troszke mnie nie bylo wtsyd wstyd

spoznioe ale najszersze zyczenia z okazji urodzinek dla Nikolki i Malwinki duzo zdrowka

Maggie wsyztskiego najlepszego z okazji rocznicy

pzreczytalam troche ale nic nie pamietam straszna skleroze mam

u nas wszytsko ok Monice wyszly kolejne dwa zabki i na koncie jest ich juz 9 ale wychodza gdzies nastepne niesttey nie wiem ktore bo Molnika nie da sobie ppatrzec do buzi tylko jak sie smieje to widze przypadkie ehhh :)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lip 2007, 12:47

Dziękuje Kochaniutkie moje :ico_buziaczki_big: za życzonka.

zubelek pisze:Maggie, i ja Cię uspokoję jeśli wolno :-D Zuzi też tak strzykało ale bardziej w łopatkach,tak jakby zgrzytało ale ortopeda powiedział,że to nic strasznego,samo przeszło nawet nie wiem kiedy.A wyczówaliśmy to zawsze jak była mała i siedziała nam na kolankach a ja ją pod paszki trzymałam.Ale powiedz co tam u lekarza :ico_sorki: No i fajnie,ze notka się sprzydała o zanoszeniu...tylko sobie nie myślcie,ze ja tu jakaś mondralińska jestem :ico_sorki: po prostu jak już coś wiem to piszę bo a nóż widelec się sprzyda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Zubelek ja wiem że Ty nie jesteś mądralińska :-D
Dzięki za uspokojenie, lekarz powiedział że dziecku kości się rozrastają, zabadał Antosia, powiedział że jest okazem zdrowia :one: także bardzo się cieszę i jestem spokojniejsza.
Mama_Kingi, dobrze ze Kingusia już zdrowa, ucalowania dla Niej, fotki Bomba.

A my wcozraj zakupilismy bramkę ochronną na schody , bo Antol juz coraz częściej ma ochotę z nich zejść, więc teraz jest bezpiecznie a i ja mogę coś spokojnie na górze zrobić.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

30 lip 2007, 14:38

hej hej!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas nareszcie slonce sie pojawilo :509:

od rana na spacerku, zakupach i w przychodni ( wybralam tabletki anty na 6 miesiecy z gory :-D ...) teraz obiadek przygotowujemy ...

Lokator jest juz od soboty,ale tylko teoretycznie bo w ogole go nie ma , nie widac i nie slychac :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Doczytam pozniej :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lip 2007, 20:09

diem pisze:U nas nareszcie slonce sie pojawilo :509:

u nas też! :-D :-D

diem pisze:Lokator jest juz od soboty,ale tylko teoretycznie bo w ogole go nie ma , nie widac i nie slychac :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Z naszym było identycznie :ico_haha_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 lip 2007, 08:50

Dzien doberek :ico_haha_02:

zaraz jedziemy odebrac paszport dla Kourosh'a :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
juz od 6 nie spie :ico_noniewiem: z tego powodu :ico_haha_01:
Mama Kingi coreczke masz cudowna :ico_oczko: super zdjecia!!!!!!!!!!!!!! az mi teskno za naszym morzem ...

udanego dzionka wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-31, 08:52 ]
Maggie a wiesz ostatnio chcialam zaproponowac bysmy wkleily na forum zdjecia , gdy malenstwo mialo kilka dni, 6 miesiecy i roc\zek tak dla przypomnienia, by powspominac :ico_oczko: ... widze,ze czytasz w myslach :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 lip 2007, 09:43

diem pisze:Maggie a wiesz ostatnio chcialam zaproponowac bysmy wkleily na forum zdjecia , gdy malenstwo mialo kilka dni, 6 miesiecy i roc\zek tak dla przypomnienia, by powspominac :ico_oczko: ... widze,ze czytasz w myslach :-D

no proszę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

31 lip 2007, 12:21

witam, pogoda dzisiaj ciut ladniejsza chociaz troche wieje,
wczoraj bylam na sczeieniu Moniki na MMR rany ja plakala wiecorem byla bardzo marudna mam nadzieje z zadnych powiklan nie bedzie

ja tez musze kupic taka bramke zabezpieczajaca MOnika ciagle chce isc w strone schodow ehhh gdzie sie takie bramki kupuje?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 lip 2007, 13:55

Cześć dziewczynki :D
Wiecie - niby jestem na urlopie a normalnie jakaś taka mało zorganizowana jestem ... nie wiem ssama w co ręce wsadzić ... wszędzie gdzie zaglądnę - mogłoby się wydawać zę h^$ tam nocuje .... pomyłam już prawie wszystkie okna w domu .... poprzeganiałam pająki z najgłębszych zakamarków .... i teraz czeką mnie przygotowania do mega urodzin moich dzieci .... eh .....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość