Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lip 2007, 12:20

edi pisze:naprawde Dora teraz opłaca sie budowac.tylko zeby tak działke jeszcze miec swoją.bo za działki tez sobie liczą.
Edi ,wiem ,ale ja strasznie lubię marzyć :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

25 lip 2007, 16:17

no to fakt że działka to połowa sukcesu:) my chcemy się budować, ale za jakiś czas i to pod rzeszowem, ewentulanie pod kielcami i tam działki od 100 tys. w górę:/ to prawie za tą cenę mam wybudowany dom w stanie surowym:/ :ico_placzek:

no to widzisz bo my kupiliśmy mieszlanie co prawda małe bo 36m2 i zapłaciliśmy 40tys ale okna nowe, rury wymienione, zostawili nowe meble i w pokojach i w kuchni + pralka i lodówka, ktore sprzedaliśmy bo mieliśmy swoje... i jak tylko usłyszałam cenę nie chciałam ogladać innych mieszkań :-D :-D :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

26 lip 2007, 18:01

to malutko dałas za mieszkanie wrzosia.moja kolezanka mieszka koło mnie kupiła 36 m nowe okna i meble wogóle z wyposarzeniem ale dała 80tys tyle co ja za 55m ale bez niczego i do całkowitego remontu.tylko okna mielsimy nowe.
a jesli chodzi o działki to siostra R kupiła pod rzeszowem i dali 50tys za chyba 6-7 arów.
mi tez sie dom marzy ale to daleka przyszłosc

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 lip 2007, 12:26

Oj Wrzosia to wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na waszym miejscu tez bym się nie zastanawiała i kupiła :-) :-)
Jezeli chodzi o działke ,to na razie sie wstrzymujemy,zobacz jak dalej bedziemy ''wyrabiac'' z pieniedzmi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A ciekawe co się dzieje z Madziorką :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Nic sie nie odzywa ostatnio ,mam nadzieje ,że z nią i rodzinką wszystko oki :-) :-)

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

01 sie 2007, 07:46

mieszkanie w karkowie to podobno ok 400tys kosztują.szok moja kolezanka chce sobie kupic działke pod krakowem to mówi ze ceny sa przerazające.ale oni w angli pracuja to moze zarobia na to bo u nas to nie ma szans.
ja chce znowu pola nakupic po wydaje mi sie ze to sie opłaca.juz 3,5 ha mam jeszcze z 10 by mi siadło.a kasa pewnie spytacie skąd :ico_oczko: no wiec powiem wam ze z unijnych pieniedzy.jako młody rolnik a takim jestem moge dostac 50tys bezzwrotnej pozyczki.fajnie by było.nigdy nie chciałam mieszkac na wsi i miec z nią nic do czynienia a teraz mieszkając w miescie bede rolnik.no cóz trzeba cos robic.na razie siedze w domu i dziecko bawie.
piszcie cos.pustki tu starszne

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

01 sie 2007, 08:45

Och Edi ,ale Ci strasznie zazdroszcze ,naprawdę :-) Niestety ja nie mam pola ,żebym mogła dostac jakies pieniazki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A ja bardzo bym chciała wybyc z miasta ,bardzo i to własnie gdzies na jakas wioske-spokój ,cisza ,totalny relaks.Niestety to tylko marzenia :ico_placzek: :ico_placzek: Ale strasznie bym chciała żeby się kiedys spełniły :ico_oczko: :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

01 sie 2007, 14:40

Niestety ja nie mam pola

ja tez nie miałam.w kwietnui tego roku kupiłam :ico_oczko: ja nigdy nie mieszkałam na wsi ale i nie chce.zostane w miescie ale na wiec bede jezdzic pole uprawiac haha.juz siebie widze na traktorze :-D
a marzenia sie czesto spełnaiją :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 sie 2007, 21:59

czesc dziewczyny.. nie mialam netu od tygodnia i stad moja nieobecnosc hihi a tu widze marzenia o budowach, mieszkankach itd....
nam tez sie marzy wreszcie miec swoj wlasny kat tutaj w uk...
ale na razie musimy odkladac a nie wiem czy teraz bedzie to mozliwe w takim tempie hihi

u nas w porzadku.. dzis leos skonczyl 3 tyg...
na razie radzimy sobie z nim bez problemu..
juz nie budze go na karmienie w nocy.. a on spi 5 godz a potem budzi sie po 3 nad ranem ok4-5. wiec jest ok hihi

wczoraj bylismy na wazenie i nasz szkrabek ma juz 3880.. przez 2 tyg przytyl 460 wiec w normie hihi
ja karmie nadal cyckiem,. nie sciagam bo juz mnie wkurza ten laktator i nie probuje hihi
wiec czasem bywa wesolo.. bo codziennie chodze z nim na zakupki itd i czasem musze karmic w nietpyowym miejscu jak przymierzalnia w sklepie.. bo zdarza sie ze toalty i pokoju do karmienia i przewijanie brak hihi ale jakos sobie radzimy hihi

zaliczylismy juz plazowanie.. w poniedz zabralismy leonka nad morze.. co prawda super pogody nie bylo ale dla niego to i lepiej bo upal niewskazany.. troche wialo.. a do sloneczka bylo fajnie ale na krotko sie pojawialo hiih
od wczoraj mamy piekna pogode.. ponad 20 stopni i sloneczko.. super.. niczego wiecej nam nie trzeba.,jest pieknie.. hihi

a teraz foteczki z dzisiaj
Obrazek
pieknie wyglada swiat przez mamusiowe-zielone okulary hihi

Obrazek


troszke sie pozloszcze a co???
:-D Obrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

01 sie 2007, 22:09

Madziorka no juz sie martwiłam ,że Cie nie ma tyle juz na TT,Myslałam,ze Cie może gdzies zatopiło ,bo w TV trąbia cały czas o tych powodziach w UK-żartuje.Ale bardzo się ciesze ,ze jestes znami z Leosiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zdjęcia przepiekne,Leos przesliczny ,ale chyba do taty podobny :ico_oczko: :ico_oczko: No mama tez sliczna ,buzia cały czas usmiechnieta widac ,że jestes szczesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka ,a wy macie zamiar zostac już na stałe w UK ,nie wracacie juz do Polski ?W sumie to może macie rację.Tam może tez nie jest łatwo ,ale wydaje mi się ,że lepiej i szybciej czegos sie w zyciu dorobić.A gdzie Wy mieszkacie ,qw jakim miescie.Sorki ,że tak pytam ,ale ja strasznie jestem ciekawa ludzi,ale jak nie chcesz nie odpowiadaj :-) :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 sie 2007, 22:11

i z nad morza hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-01, 22:17 ]
dzieki Dora hihi
ciesze sie, ze leos do taty podobny, bo roznie mowia.... a syn niech do ojca sie wda.. to takie slodkie hihi
my mieszkamy w watford miasto na polnoc od londynu.. tuz za londynem wlasciwie hihi
jeszcze metro do nas dojezdza hihi

nie wiem na jak dlugo tu zostaniemy.. na razie nie myslimy wracac

to prawda, ze latwiej tu sie zyje.. ale wiadomo ze nie tlyko kasa sie w zyciu liczy hihi
jednak zyjemy w miare swobodnie i na luzie.. rodzinka do nas przylatuje i my tez nierzadko w polsce bywamy hihi
teraz to mi tylko zal ze nasz leos tak rzadko dziadkow bedzie widywal.. moja mama tak sie z nim zzyla a juz za tydzien wraca a my dopiero w grudniu lecimy.. ale mysle ze potem bedziemy sie czesciej widywac.. teraz musimy wyrobic malemu paszport i stad taka przerwa hihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość