Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 19:20

Martuuniu to widzę, że u Ciebie tak jak u mnie. :-D Ja też najpierw leżenie plackiem i leki, a później lekarz stwierdził, że mała waży jak należy i można zacząć funkcjonować. :-D Ale tak wracaj do wszystkiego powoli i z główą. :-D Nie tak od razu szybko, bo to też niedobrze. :ico_nienie:
Ja pojutrze idę do lekarza i zobaczę co mi powie. A cieszę się na jutro, bo idę na spacer z psem. Choć mój M stwierdził, ze zabierze mi smycz i nigdzie nie pójdę. Oczywiscie poskarżyłam teściowej (też lekarz), bo dzisiaj do mnie dzwoniła. :ico_haha_02: Powiedziała, że jest głupi i mam go nie słuchać. :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 sie 2007, 19:44

No to basiu powodzenia, w szpitalu mam nadzieje, że już jutro będziesz miec maleństwo.

Od nas właśnie wyszli znajomi , byli z 6 miesiecznym synkiem, boziu jakie słodkie dziecko, a moja mała jak nie miała wczesniej ochoty tak nadal nie chce wyjść;(

Ale dobrze, że miałam te odwiedziny, zmeczyłam sie troche i może dzisiaj będzie mi się lepiej spało:)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 21:26

Pruedence mamy jeszcze przed sobą dwa tygodnie. Tak więc może małe się powoli szykują, ale tak powoli. :-D Ja poszłam na króciutki spacer dzisiaj wieczorem z psem. :ico_brawa_01: I super, bo szła moja sunia jak należy. :ico_brawa_01: I spotkałam sąsiadów, których lubię i chwilę pogadaliśmy. :-D
O rany ja już zapomniałam, jak taki spacer odpręża :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

01 sie 2007, 21:42

racja spacer to cudowna sprawa, właśnie też wrócilam z godzinnego spacerku :-D było super, zaraz kąpiel....i jeszcze chętnie coś podziałam... :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 22:02

Mój był naprawdę ekspresowy, bo trwał całe 15 min. :ico_wstydzioch: Ale jak na pierwszy raz, to ekstra. :-D Jutro pójdę na dłuższy, a pojutrze na jeszcze dłuższy. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

02 sie 2007, 01:09

wlasnie wrocilam ze szpitala z ktorego nie chcieli mnie wypuscic chcieli zostawic mnie na obserwacji ale ja sie czuje dobrze wyniki badan wyszly dobrze i cisnienie wrocilo do normy wiec nie chcialam spedzac nocy w szpitalu
lekaz mowi ze jezelli bede miec wysokie cisnienie to byc moze beda musieli wywolywac porod
jutro ide z rana znow do szpitala na badania mam nadzieje ze mnie w nim nie zostawia :ico_placzek: bo ja nienawidze tak bezczynnie siedziec :ico_placzek: mam nadzieje ze zaniedlugo urodze bo brzuch mi rozsadza ze szok tyle mi sie porobilo rozstepow ktore pieka i swedza okropnie ze czuje ze wybuchne a oprocz tego jestem taka spochnieta ze nie poznaje sie w lustrze :ico_olaboga: ale nie chce lezec w szpitalu wole byc w domku i czekac na porod
z dzidzia wszystko ok narazie niemam skurczy i jest wszystko ok oprocz mojego samopoczucia
teraz ide spac bo po pieciu godzinach w szpitalu czuje sie fatalnie
pozdrawiam !!!!

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

02 sie 2007, 01:33

swbasia dopiero teraz przeczytalam twojego posta,ze bylas w szpitalu :ico_olaboga:

no ale chyba juz nie masz wyjscia.
jak oni tu mowia,ze musisz zostac to lepiej zostan :ico_nienie:
bo wiesz jaka tu jest opieka. :ico_nienie:
ja to juz 3 tyg nie widzialam mojej poloznej :ico_placzek:
dopiero w dniu oczekiwanego porodu mnie przyjmnie tzn. w nastepna srode. nawet nie wiem jakie mam cisnienie i wogole to nic nie wiem :ico_puknij:

oby wszystko bylo dobrze.
czekam na sms-y od ciebie jakby co.
trzymaj sie kochana. pisz na biezaca.
buziaki.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 sie 2007, 03:25

b]swbasia[/b], trzymaj sie dasz rade.
Mi spuchła reka tylko dloń w nocy i obrączki nie mogłam zdjąć i myślalam, że się wściekne, a co dopiero jak całe ciało??!! :ico_szoking: Ale udało się i po paru godzinach reka wróciła do norm, jeśli można nazwać to normą.

Chciała bym móc iść na spacer i mieć psa bo mój mężunio to kartofel kanapowy, nie jaże co on widzi w tym, do tego stopnia, że nawet jak nie ma nic to potrafi przez 3 godziny klikać i potem stwierdza no nic nie ma i wyłancza, co za czubek 3 godziny stracic na nic. :ico_puknij:
Napisze wam jutro więcejbo nie wiem czy znowu mi nie zje tego co napisze a 3 raz to chyba ja wybuchne. :ico_placzek: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 sie 2007, 07:54

wrrr, własnie mi zjadło cały zapis, głupie TT :ico_zly:

swbasia lepiej słuchaj lekarza i jak chce Cie obserwowac to zostańw szpitalu, a nóz widelec dzisiaj urodzisz:)

Ja miałam okropna noc, nic prawie nie spałam, :ico_placzek: zmeczona jestem jak po jakiejś ciężkiej charówie, myslałam że może się zacznie bo miałam skurcze, takie nie za bardzo bolące ale nie pozwalające zasnąć, ale nad ranem niestety wszystko mi przeszło :ico_placzek: , a czuje się jakby walec po mnie przejechał...

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sie 2007, 09:38

Witajcie sierpnióweczki :)
wczoraj wieczorem miałam cichą nadzieję, że wszystko sie zacznie...bo miałam skurcze...ale poszłam spać i wszystko ucichło...więc czekam dalej :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość