Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

13 mar 2007, 22:49

Maly wreszcie usnal, ale sie nameczylam, biedaczek tak plakal, cholerny brzusio ze tak musi bolec :ico_zly:
Maju kobinuj moze sie uda i daj znac to my tez sprobujemy :ico_oczko:
Abens nie martw sie wszystko bedzie ok :ico_haha_02:
Lemoni kurcze podziwiam Cie, mi tam by biegac sie nie chcialo, dosc mam latatania po schodach, gora, dol i tak na okraglo :-D A nozki to jak sarenka napewno masz, tyle ze nie owlosione :ico_oczko: Tylko uwazaj zebys sie nie zaciela, bo wtedy juz bedzie kulawa sarenka :ico_haha_02:
Dobrej nocki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 mar 2007, 09:07

witam was dziewczyny w ten przepiekny sloneczny poranek :ico_haha_02: my juz od godz na nogach tzn Ola na rekach :ico_haha_02: wczoraj bylysmy caly dzie po z domkiem o bylo bardzo cieplo i az zal bylo siedziec w domu,dzis tez sie zapowiada super pogoda wiec z pewnoscia wywieje nas na caly dzionek.Zajrze wieczorkiem zobaczyc co naskrobalyscie ciekawego.Milego dnia, buziaki pa.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

14 mar 2007, 18:31

hhoohoho od razu widać że pogoda piękna skoro cały dzień tutaj takie pustki;)
Gosia nogi to ja mam raczej jak maciora haha krótkie i tłustawe a z sarenki to do wczoraj tylko włosy miałam ;) no aloe mam ambitny plan zeby to się zmieniło:)
a jak Hubercik się czuje? troszke mu nprzechodzi??
u nas jakoś w miare, najgorzej jest rano jak mały taki zaflegmiony się budzi ale w dzień oki, no i oczywiście znowu się dzisiaj o 4 obudził i do 6 chciał się bawić!! matko kochana!!

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 mar 2007, 21:01

Jak dobrze ze ten dzien sie juz skonczyl :ico_sorki: jestem tak padnieta ze normalnie padam na cyce!!Rano mala urzadzila taki koncert ze normalnie bylam w szoku,przez te pieprzone zabki plakala dwie godziny a ja razem z nia z tej bezsilnosci ze nie moge jej pomoc :ico_placzek: w koncu z tego placzu i zmeczenia zasnela na 30min!!pozniej nie bylo nic lepiej :ico_olaboga: A jak jest u was z zabkami waszych maluszkow??

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

14 mar 2007, 22:18

Kasiu no dzisiaj to chyba tylko my tutaj się jako tako udzielamy;) u nas rączki w buźce cały czas i gryzaki też jak przypadkiem trafi haha ale jeszcze nie ammy takich większych problemów...
a wogóle gdzie są dziewqczyny bo np Maua to już dawno nie zaglądała na forum, SDerduszko też, Nicolusia też, Julie w pracy ojoj wykruszają nam się dziewcyznki a mnie od kwietnia też dużo mniej bedzie bo neta nie bgede miała:(

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

15 mar 2007, 00:12

no tez tak wlasnie zauwazylam ze jakos tu cicho :ico_noniewiem: gdzie te wszystkie mamuski sie podzialy??czemu nie bedziesz miala neta??jak ciebie tu nie bedzie to juz chyba sama ze soba bede gadac :ico_olaboga: czemu nie bedziesz miala neta?smigam juz spac,do juterka mam nadzieje ze jutro bedzie nas tu troche wiecej,przespanej nocki zycze pa,pa.

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

15 mar 2007, 00:34

Witajcie babeczki :ico_oczko: U nas dzien krotko mowiac do bani. Z Hubercikiem nic nie jest lepiej, a powiem nawet ze gorzej :ico_placzek: Wcale nie chce pic, po kazdym wypiciu prezy sie na wszytskie strony i placze. U nas dzien od 4 dni wyglada tak, placz, spanie, placz, spanie itd. Zreszta w nocy jest to samo. Jestem bezradna. Szukam dobrego specjalisty, bo kurcze nie wiem gdzie tkwi problem. Chyba na wlasna reke musze sie wybrac z nim na usg brzuszka, dla swietego spokoju. Bo nie chce cos mi sie wierzyc ze to zabki , chociaz slini sie nie milosiernie i wszystko wklada do buzki, co tylko wpadnie mu w rece:ico_noniewiem: On placze i ja razem z nim :ico_placzek: Trzy dni temu mial rozolnienie, wczoraj kupki wogole nie zrobil, a dzis trzy razy :ico_noniewiem: Co jest grane, czy ktos mi moze pomoc?

Lemoni a z tymi nogami to napewno przesadzasz :ico_oczko: Kobieto jeszcze moich nie widzialas, i lepiej nie chciej :ico_oczko: Lydki jak u swini, a uda jak golonki, ale to takie big, poprostu golony :-D
Uciekam :ico_spanko: Mam nadzieje, ze jutro czeka mnie lepszy dzien :ico_oczko:
Dobrej nocki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 mar 2007, 09:36

Witajcie.

Mam nadzieje, że u was nocka przespana :ico_oczko: , Jak maluszki? U nas ząbki jakoś staneły w miejscu, mały już tak nie gryzie sobie rączek i nie płacze, albo się przyzwyczaił albo nie wiem co :ico_puknij: . Gosiunia z tymi ząbkami to dzieciaczki róznie reagują, biegunką, gorączką i rozdrażnieniem, spróbuj dać małemu coś przeciwbólowego i zaobserwuj czy w tym czasie jest spokojny i nie pcha rączek do buźki, będziesz wtedy pewna czy to ząbki.
Ja tez jestem bezsilna jak mały płacze, wogóle to czuję sie ostatnio źle , dopadło mnie przeziebienie i świństw w postaci hemoroidów :ico_wstydzioch: , jestem rozdrażniona i wogóle do niczego.
Lemonii :ico_szoking: a co z twoim netem :ico_szoking: . A tak wogóle to słyszałaś co sie ostatnio wydarzyło w Fminie? Pielęniarka przez przypadek odcieła noworodkowi paluszka przy zmianie fenflonu :ico_szoking: , zawieźli dzieciątko do Legnicy ale przyszycie się nie udało i musieli amputować :ico_szoking: . W Feminie są supe warunki ale jesli się coś dzieje to przewożą dzieci di szpitala w Legnicy no a liczy się czas, a tu czasu niestety zabrakło. Jak dobrze że myjuż jesteśmy z maluszkami w domku, ale szkoda mi tgo dzieciątka. Kurcze rodzi się zdrowe dziecko i w krótkiej chwili zostaje okaleczone przez pielegniarkę, straszne :ico_puknij: .

Zmykam, ucałujcie swoje dzieciaczki :ico_haha_02: , może zajrzę tu później, jakoś brak ostatnio czasu.

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

15 mar 2007, 10:44

Witajcie dziewczyny!My korzystlismy z pogody do upadłego wiec malutko nas było w domu :) Filip narazie ok,wkłada raczki do buzki i sie slini ale to raczej dla rozrywki niz z bólu :-) u nas zabkowania nie ma ale juz sie boje czytajac jak to wyglada. Bardzo Wam współczuje :ico_pocieszyciel: bo jak człowiek jest bezsilny to najgorsze co moze byc ! Co sie te dzieciaczki musza nacierpiec :ico_olaboga: Maju to sraszne z tym maluszkiem, przez nieuwage jakiejs pilegniarki dzieciatko straciło paluszek, co ona ten wenflon nozem wyjmował czy co !!! :ico_szoking: Lemoni co z twoim netem?

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

15 mar 2007, 13:32

hej hej co do mojego neta to po prostu kończy mi się umowa z tp a tutaj nic innego nie dochodzi w górach, oj kwietnia-maja chcę isć do pracy i pernwie będe musiała się przeprowadzić więc nie chcę się wiazać umową z tp na conajkmniej rok bo bym musiała 120zł mies płacić a tego nie chce, w nowym miejscu np we wrocku mam za 30-50zł neta a moze dostane firmowego laptopa z neten od razu wiec same rozumiecie...
tylko kurcze nie wiem jak przetrwam ten okres bez zaglądania tutaj za to obiecuje że jak tylko się znowu podłacze to będe dajel stałą tiktakowiczką:)
u nas nocka w miare, przeziębienie już przechodzi po mału
Gosiaczku ucałuj Hubercika i powioedz że ma szybciutko do zdrowia wracać:)
no i buziaczki dla wszystkich naszych pociech!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość