Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 sie 2007, 23:06

kasik jestem w szoku... :ico_szoking: jak w uk mogli tak zaniedbac vikusie???? az mnie ciary przechodza.. i juz boje sie o leonka... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mam nadzieje ze malutka szybko wroci do plenego zdrowka... a na pocieszenie moge powiedziec ze slicznie wyglada ... trzymam kciuki.. i przesylam dla was wielkie buziaki!!!! :ico_brawa_01:
dzis dostalam od kolezanki wit D3 i zamierzam podawac po kropelce leosiowi.. napewno mu tym nie zaszkodze..

siostra przywiezie mi witaminki i tez zamierzam podawac leosiowi.. tak mi kolezanka polecala... :ico_noniewiem: i w ogole dziewczyny z polski dziwia mi sie za tu zadnych witamin nie przepisuja dzieciaczkom :ico_noniewiem:

leos cos postekiwal ale adas wlasnie polozyl go na brzuszek i zasnal a teraz biega do niego non stop bo wiadomo ze strasza ta pozycja do spania.. ale on tak slodko i spokojnie teraz spi ze nie mam serca na plecki go przekrecac... :ico_noniewiem:

a my dzis sie nie odzywalismy bo nie bylo czasu.. wstalam (skoro swit 12 hihi) a potem poszlysmy z mama i leonkiem na spacerek-zakupki hihi potem kumpel wpadl hihi
obiadek i do asdy na zakupy hihi
pozno wrocilismy hiih kapiel leosia , jedzonko i juz mam chwile hihi

kasia super pomysly z prezencikami.. teraz to juz zalezy od ciebie na co sie zdecydujesz... bo wszsytko fajne.. hihi a tak w ogole to jak zwykle smieje z twoich postow.. jestes rewelacyjna Skarpeto hihi lencia podala sie do mamci hihi zabawna na maxa hihi foteczki slodziutkie

ilonka post gigant... hihi dobrze ze nie jestem sama hihi gratuluje wspanialego mezulka.. moj tez jest super pracowity i narzekac nie moge... vinee oczywiscie sliczna ksiezniczka hihi

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 sie 2007, 23:17

Ilonuś, to na pewno nie wibrator :ico_haha_01:
http://www.allegro.pl/item222257131_dre ... czny_.html
o mamo :ico_szoking: na legro jest wszystko :ico_haha_01:
naprawde to działa, mozna sie odpreżyc... :ico_oczko:

Madzia no nie moge z tych twoich zakupów :ico_haha_01: ja bym nie wyrobiła, ale widać, ze masz to po Mamusi :ico_oczko: co dzisiaj taki krotki post? jak zobaczylam, ze jestes na TT to kanapki sobie zrobiiłam, bo głodnieje jak cie czytam :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

03 sie 2007, 23:20

Kasiula dla mnie to podobne do liczydla troche :-D najwazniejsze,ze dziala cuda na nogi!!!! Pokaze Bablu moze mi takie wystruga wlasnorecznie,hihih :-D

[ Dodano: 2007-08-03, 23:21 ]
Madziorka cicho sza,ale ja tez uwielbiam zakupy,tylko moj portfel nie bardzo,,,hihi

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 sie 2007, 23:28

no własnie jak liczydło, an wirator sie naprawde nie nadaje :ico_haha_01: chociaz moze... :ico_haha_01:

ale nudy, kuba si, bo o 4:30 jedzie na ryby :ico_szoking: :ico_puknij: z moim tatą :ico_oczko: ja sobie pospie, bo lenka wraca jutro :ico_brawa_01: ale tez przy :ico_brawa_01: jedzie ten ku :ico_brawa_01: by kolega i mięch musze smazyc :ico_noniewiem:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

03 sie 2007, 23:36

Fajnie sie masz,ze Lencie mozesz podrzucic do rodzicow,zawsze odpoczac troche trza,a i pozniej wiecej energii :-D my z Bablu tylko wzajemnie mozemy sobie podrzucic Vinee..hhihi
Mam nadzieje,ze tym razem polow sie uda i Kuba przywiezie Ci pol wiadra do patroszenia,hihi...Najpierw zadzwon do kolegi czy juz prezenty spakowal do torby a jak nie to nici z miecha :-D

[ Dodano: 2007-08-03, 23:37 ]
Lece juz umyc moje boskie cialo :ico_oczko: :-D ,nawet gabki mi nie ma kto podac,kurde blade :-D
Karaluchy pod poduchy :-) slodkich :ico_oczko: snow :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sie 2007, 00:10

kasia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: obiecuje poprawe... co bys kanapki mogla wcinac do bolu hihi

ilonka no ja tez uwielbiam zakupki hihi i na te okolicznosc mam zawsze w portfelu karte Adama :ico_oczko: na moim koncie oszzcednosci hihi
wczoraj znowu ptrzez swoje zakrecenie karte w sklepie zostawilam hihi ale jak w innym chaialm placic to sie okazalo ze nie ma czym.. i w sama pore sie zorientowalam hihi moja mama nie ma juz do mnie cierpliwosci.. ciagle kaze mi sprawdzac czy portfel mam , karte mam. telefon mam.. itd... ale to wszsytko bajka.. jak kiedys wroce do domu bez leona to bedzie koszmar :ico_wstydzioch:

no to tyle na dzis..

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

04 sie 2007, 10:07

dzien doberek kochane!
u nas chorobsko pozegnanetylko strupki sa na buzce jeszcze i troche dziaselka zainfekowane ale idzie ku lepszemu dizeki bogu :ico_noniewiem:

ja jutro zaczynam maratonik 6 dniowy z tym ze sroda i czwartek mam tylko po 2 godzinki stanbya pod telefonem a pon i wt wracam o 13 do domku :ico_brawa_01: tylko jutro na 5 rano trza byc ehhh ale o 15 bede juz po wiec chyba sie tak bardzo jednak nie napracuje ... kocham moja prace hihihihihi

kasik wspolczuje wam naprawde ... tylko w polsce tez uwazaj bo lekarze czasem lubia przesadzac i tez znam przypadki ze malo sie znaja a udaja ze wiedza wszystko... ja no. nie bardzo ufam lekarzom w polsce ... coprawda tym tu tez nie bardzo :ico_noniewiem:
zaufaj intuicji i DUZO ZDROWKA DLA VIKUSI KOCHANEJ

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

04 sie 2007, 10:30

hey dziewczyny!!!
U nas piekne sloneczko :ico_brawa_01:
JUlie super,ze juz chorobsko Wam mija i ze Nathanek juz lepiej sie czuje :-D
Co do lekarzy w Pl,to musze Ci przyznac troche racji,bywa tez ze czasami wiele rzeczy wyolbrzymiaja,wiec mysle sobie,ze lepiej zasiegnac porady u dwoch niezaleznych lekarzy czy diagnoza bedzie ta sama...tez sie spotkalam z tym,ze wyszukuja niewiadomo jakie rzeczy,ktore wlasciwie pozniej same sie wyrownuja z czasem..oj....glowa boli,a my mamuski tylko sie martwimy.. :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Wazne,zeby Vikusia byla zdrowa i tyle :-)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

04 sie 2007, 11:44

kolega ma byc kolo 17, ja juz posprzątałam, kuba śpi po rybach, nic nie złowił :ico_noniewiem: mial tylko dwa brania, a facet z ic :ico_noniewiem: pomostu szczupaka 58cm wyciągnął, a te łosie-mój tata i mąż ciągle na tą łódke, potem wszytsko ich boli od wioseł, po co na te ryby jeżdżą? :ico_puknij: :ico_oczko:

potem jeszcze popisze, bo musze jeszcze do spozywc :ico_oczko: aka wyskoczyc, papa! :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 sie 2007, 11:46

kasik biedna nasza ksieniczka,ale nie bierz wszystkiego tak serio.bo ja tez uwazam ze polscy lekarze troche przesadzaja ,skonsultuj sie jeszcze z innym i porownaj.
moze on poprostu troche dodal bo zobaczyl ze moze od was kaske sciagnac...ja to taki niedowiarek jestem...sluchaj co ci mowi serce.
i nie wiem czemu on vikuli zmienil mleko jak po tym sojowym dobrze sie czula.nie trzeba byc lekarzem zeby zmieniac mleko i podawac pokolei co jest na rynku przeciw alergicznego...normalne ze w koncu na cos sie trafi.moja bratowa podawala humane...jakis typ sl..nie pamietam dokladnie,ale tez antyalergiczne...moze sprobuj :ico_noniewiem:
doslownie glowa mala na to co on wynalazl u vikuli :ico_olaboga: az niedowierzajace.
trzymajcie sie
madziorka ja podawalam witamine d3 konradowi do ukonczenia roku czasu...on urodzil sie w listopadzie kiedy to slonca jest malo i tak jak mowisz kropelka lub dwie nie zaszkodza.
przywiaz leonka do siebie to moze go wtedy nie zgubisz :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość