Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

03 sie 2007, 21:02

Niektóre rzeczy się zgadzaja, teraz juz wiem czemu Krzys tak teraz marudzi, ma "marudne okresy" heheh :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

miłego spotkaniaNatashka,

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sie 2007, 08:12

dziendoberek kochane

przywołuje Was :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: wszystkie do prozadku i do natychmiastowego pojawienbia sie tutaj :ico_haha_01:
straszne ostatnio tu pustki :ico_placzek: ... chcecie aby watek padl ?? :552:

wiezrze w WAS :564:

dzis u nas piekna letnia pogoda, sloneczko prazy i jest ciepelko.dzis wybieramy sie na tall ship races, poogladac stateczki i popstrykac foteczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 sie 2007, 10:09

Witajcie kochane :ico_haha_02:
Ja mam w koncu luzzzz :ico_brawa_01:
goscie pojechali i moje zycie troche zwolnilo ufff teraz czas na TT

zaraz powklejam foty z Disneylandu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-06, 10:14 ]
Obrazek
Shot with DMC-FZ5 at 2007-08-06

[ Dodano: 2007-08-06, 10:19 ]
Obrazek
Shot with DMC-FZ5 at 2007-08-06

[ Dodano: 2007-08-06, 10:21 ]
Obrazek
Shot with SP510UZ at 2007-08-06

[ Dodano: 2007-08-06, 10:32 ]
Obrazek
Shot with DMC-FZ5 at 2007-08-06

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 sie 2007, 10:40

ufffffffff nareszcie do Was dotarłam :-D mała juz zrozumiała, ze oprócz jedzenia, spania i robienia kup są jeszcze inne ciekawe zajęcia, ja prawie nie mam czasu na nic hehe teraz to Mała chciała by zeby przy niej stać, gadać i ją tulić. No tak, super to wszystko jest tyle, ze ja się boję, ze ona się wycwani w ten sposób, a ja za 3 miesiące nic w domu nie będę mogła zrobić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: no nic, zobaczymy... POóki co mała zajęła się oglądaniem karuzelki, która właśnie przestała grać, a ja tu :-D :-D :-D

Aga fajowe zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to uper ze mogliście spędzić tak wspaniale czas

Julie mam nadzieję, ze u Nathanka nasąpiło 100% wyzdrowienie i on jest znowu zdrowiutki chłopaczek. Dzięki za artykił, fajne rzeczy tam piszą :-D

Mamcia jak tam męzulek? (moze gdzieś nie doczytałam wiadomości, ze juz czuję się dobrze...) Jejciu jaka Julcia juz duuuza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna dziewczynka dawno jej nie widziałam juZ

Wczoraj Waneska ukończyła miesiąc, dostałam komplet ślicznej bielizny i mój kochany zaprosił mnie na obiad. Matko czułam się jakbym 100 lat niegdzie nie wychodziła.. no miałam okazję, zeby się wystroić i poczuć się jak ludź :-D

Dzisiaj u nas ładnie na dworzu, pójdziemy na spacerek. Miłego dzia zyczę :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-06, 10:43 ]
Mała cały czas spała, ale pod koniec nie mogła sobie darować, ze nie zje razem z rodzicami gdzieś poza domem :-D
Obrazek

A tu z prezentami urodzinowymi :-D zabawna jest z tym młoteczkiem. Szkoda, ze narazie go sama nie chwyta

Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 sie 2007, 10:58

Agus jak super ze już wrociłas do nas na tt bo juz sie martwilam ze zapomnialas o nas clakiem i stesknilam sie za Wami :ico_haha_01:

my mamy malutkei plany w przyszly rok jak znajdziemy jakis tani nocleg na kilka dni zabawic we Francji w Paryzu i oczywiscie disneyladn to mus :ico_haha_01: zrszta zobaczymy ajk bedziemy stac z kaska :-D

Jak tam Dejvi?? co u Was slychac???
super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alineczq brawa za opierwszy miesiaczek Vaneski , :ico_brawa_01: no teraz to ci sie dopiero zacznie hehe a jak juz mala zacznie raczkwoac i chodzic to juz w ogole.. teraz wiem co mowie hehe
bo maly mi wciaz ucieka i wszystko zdejumje :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 sie 2007, 18:51

Natashka weź mnie nie strasz, ze się zacznie :ico_noniewiem: ja juz teraz nic nie mogę zrobić, bo ona nie chce być sama, wolę nie yśleć co to będie za 3 mieisące :ico_szoking: a jak zacznie zdejmować wszystko na swojej drodze, to trzeba będzie zrobić zmiane wystorju wnętrz hehe

Aha przypomniało mi sie, ze pisałaś o ząbkach. Nieprawda, ze będą mocniejsze jezeli później wyjdą.. ja pierwszego zęba miałam w 11 miesięcy, a teraz ubytków mam więcej niz zębów , ze tez nie wspomnę o usuniętych ... więc to jest mit niestety :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

07 sie 2007, 13:39

hejo laseczki fajnie ze znow zaczyna sie tloczniej robic byleby tylko tt coraz mniej szwanklowalao...ale te nasze pogaduszki wciagajace:)

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

07 sie 2007, 22:54

hej kochane no ja nie wiem czy tłoczno się robić zaczyna bo kurcze pół stronki w 3 dni przybyło :ico_olaboga: no ale zwalmy to na piękną pogodę i wakacje:) pewnie na jesień będzie nas tu więcej o ile do pracy wszystkie nie p,ójdziemy;)
Julie co z Twoim numerem gg? bo napisałam dzisiaj do Ciebie i jakaś laski mi mówi ż emnie nie zna a na Twoim byla zalogowana:(
Alineczka Ty mi tutaj takich fotek nie pokazuj bo mnie w kompleksy wpędzasz ze mies po porodzie tak super wyglądasz normalnie :ico_brawa_01:
u nas z nowości to raczkowanie, wkońcu haha bo tutaj już wszyscy dawno raczkowali tylko my nie, no ale już zaczeliśmy w sumie to najlepeij mu to wychodzi jak widzi ciastko czekoladowe haha trzeba mieć motywację znaczy się ;)
no i była wczoraj kupa do nocnika haha oczywiście zupełnie nieświadomie;)
Aguś a jak Dejvi zareagował na disneya? jeździł an czymś? pokarz więcej tych foteczek:)
wiecie miałąm wczoraj super dzień w pracy fajna ekipa super się bawiłam ale nie zawsze tak jest ludzie są r,ózni i czasem t m i się aż nie chce wychodzić jak wiem z kim lecę...
no buziaczki jutro pomykam na plażę wytopić tłuszczyk;)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 sie 2007, 10:03

dzien dobry
lemo nie wiem mam ten sam numer ale moze to byla moja kuzynka i jej sie pomylilo :ico_noniewiem: bo ona siedzi z malym jak ja w pracy
ja jeszcze dzis i jutro i trzy dni wolne :ico_haha_01:
a 7 wrzesnia lecimy do barcelony!!!
bilety kupione siostra juz sie szykuje nie moge sie doczekac :ico_haha_01: tak wiec do polski w tym roku nie zawitamy juz ale w sumie tesknie za siostra a ta mam w hiszpani :ico_haha_01:

pozdrawaim i chyba zaczne sie szykowac do roboty ehhh

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

08 sie 2007, 11:53

witam was, mnie też nie było dawno, bo mama mojego S. przyjechała, i duzo czasu u niej spedzam bo chce się nacieszyć Krzysiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości