mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 sie 2007, 21:29

Eska, suuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Teraz sie zrobisz nalogowcem :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-05, 21:30 ]
A ja dzis pierwszy raz biustonosz dla karmiacych nosze, tak dla jaj zalozylam i poczulam roznice. O wiele bardziej mi wygodnie w nim choc aseksualny calkowicie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

06 sie 2007, 09:47

witajcie dziewczynki w poniedziałek

u nas dziś cieplutko, ja właśnie wróciłam z zakupków spożywczych.
sąsiad nas zatruwa jakimś dziwnym dymem z komina :ico_zly: normalnie aż nos zatyka :ico_olaboga:

teraz ide zabierać sie za pieczenie ciasta ze śliwkami, bo od jakiegoś czasu jedyna rzecz ze słodyczy na jaką sobie pozwalam to właśnie domowe ciasta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

06 sie 2007, 11:25

Cześć dziewczyny,u nas taki upał że niemożna wytrzymać a miało być chłodno.Mamo Zuzi ja tez już niemoge patrzeć na te ciuszki moje,no ale szkoda kupować teraz nowe,trzeba poczekać do porodu.I tak z jednej strony niemoge się doczekać porodu żeby zobaczyć już dzidziusia ale z drugiej strony to tak fajnie chodzić w ciąży,mieć dzidziusia w środku :-D ,nawet nie myślałam że to takie cudowne uczucie będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko wiadomo,już coraz ciężej.
A ja dziś mojego Łukasza namówiłam na ostatnie zakupki dla Kacperka :-D muszę go wykorzystać puki ma parę dni wolnego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dawno nie było tu Gosiperełki,ciekawe co tam u niej?mam nadzieje że oki.
Lecę wsiąść jakiś prysznic bo normalnie niemożna wytrzymać,chyba trzeba poratować się tak jak Mama Zuzi,jakimś wiatraczkiem.

[ Dodano: 2007-08-06, 11:28 ]
Hehe!A u mnie na suwaczku jest 35 dni do końca i zaczynam 35 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o kurcze :ico_szoking: w piątek mijają 3 lata jak jesteśmy razem,muszę wymyślić jakiś prezencik.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 sie 2007, 11:36

Kicia to chlup soczkiem za Twoje 35 tygodni!!! :ico_zdrowko:

U nas tez cieplutko ale chlodzi mily wiaterek. Faktycznie gosiperelki dawno nie bylo, mam nadzieje ze u mniej ok.... Ciekawe jak rozwija sie sytuacja z jej mezem bo ja w sumie nic nie wiem, czy sie wyprowadzil, czy nie, czy gadali.... To wszystko jest podwojnie trudne z ciazowymi hormonami wiec trzymam kciuki za Gosie za pomyslne rozwiazanie tego koszmaru.....

Dominisia pewnie sie byczy i tak tez jakos pusto bez niej na Forum.

Ciekawe co u Plastelinki i jej Malenstwa?

A pozostale dziewczyny? Meldowac sie i to juz!! :-)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

06 sie 2007, 12:12

To do soczku stawiam jeszcze ciacho :ico_tort: :ico_tort:
Gosiaperełka jak dobrze pamiętam to nic nie pisała jak stoi sytuacja,na pewno jest to dla niej bardzo trudne.Mam nadzieje że przez te nerwy to nic jej się niestało,nerwy są najgorsze w ciąży!
A Plastelina pojawiła sie na chwilę,pisała że już jest spowrotem w domku i jakoś jej niema :ico_noniewiem:
Dominisia to pewnie szaleje w Polsce na zakupach :-D a swoją droga to ja uwielbiam zakupy,już się niemoge doczekać kiedy pójdę, kupie sobie normalne dżinsy i bluzeczki i sweterek jakiś śliczny,ach..

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

06 sie 2007, 12:19

Kicia10, to ja częstuje moim plackiem ze śliwkami który już upieczony :ico_haha_01: a do tego :ico_kawa:

ja zaraz jade z mamą umówić się do fryzjera bo 15 sierpnia idziemy na wesele i trzeba sobie jakieś świeże pasemeczka strzelić :ico_brawa_01:

sukienke już kupiłam, ciekawe czy zmieszcze sie w nią 1 września bo mamy drugie wesele :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 sie 2007, 13:17

Ja tez juz nie moge sie doczekac swoich normalnych ubran.... przegladam katalog i bym zamowila sobie tyle rzeczy ale nie wiem jaki rozmiar bede nosila i tylko patrzenie mi zostalo... Ale na sweterek chyba sie jakis skusze, bo na gorze az tak nie przytylam.

Eve, ja jak bylam w Polsce to bylam 2 razy w ciagu miesiaca u fryzjera, wracalam do swojego blondu, stracilam mnostwo kasy na to, i teraz obiecajcie mi ze jak wspomne cos o farbowaniu na ciemno to mi to mlotkiem wybijcie z glowy, bo ja w tych ciemnych to bardzo blado wygladam i czuje sie tez tak dupowato i nie wiem po co kusze sie na to farbowanie. Najlepiej mi w blond...
W Szwecji staram sie chodzic ale tylko wtedy jak mnie dobrze "przycisnie" bo tutaj sciecie z pasemkami kosztuje 600 zl na polskie wiec az mi sie plakac chce jak mam te kase wydac na fryzjera. Tyle samo kosztuje sliczny plaszczyk, czy kurtka skorzana lub cos rownie ekskluzywnego wiec rozumiecie moj zal ;-) :ico_oczko:

Dzis dostalam awizo z poczty ze czeka na mnie list polecony do odebrania z Polski. Jak z Polski to wiem ze to od tego Palanta i juz mi zoladek z nerwow skacze i humor sie spieprzyl.... Tyle mialam spokoju: 2 miesiace....

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 sie 2007, 13:19

eve81, to ja się piszę na to ciasto ze śliwkami, mniam! Jeszcze takie lekko cieplutkie.... A potem wpadnę do Kicia10 na kolejne ciasteczko... A potem to już tylko pęknę, bo jestem już po jednym pączki....- siostrzyczka mnie odwiedziła, więc jestem usprawiedliwiona!

[ Dodano: 2007-08-06, 13:20 ]
mama_zuzi1980, może to będę dobre wiadomości...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 sie 2007, 13:54

Kocura Bura pisze:mama_zuzi1980, może to będę dobre wiadomości...

Hihi, to chyba niemozliwe aby rozumu nabral.... ale w sumie to poki nie ma sprawy w sadzie to sobie moze pisac co chce i nie powinnam sie tym przejmowac w ogole, bo coz znaczy jego kolejne puste slowo....

Dziewczyny, czy wy juz macie wszystko poprane, bo ja nic i w sumie prac bym mogla ale jak pomysle o prasowaniu to , hmmm,,, lenia mam....

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

06 sie 2007, 15:45

Eve ja też mam placek ze śliwkami :-D :-D Kocura zapraszam :-)
Mamo Zuzi mi zostało do poprania tylko pościel i ręczniki a tak mam już wszystko poprane i poprasowane,prasowałam 6 godzin,masakra,tak mnie potem plecy bolały ale uparłam się że zrobię wszystko na raz!Dziewczyny tak mnie boli wątroba że nie wytrzymam,ten mój synuś to chyba bardzo ją lubi,bo ciągle na niej siedzi i na dodatek swędzi mnie skóra też w tym miejscu :ico_olaboga: :ico_olaboga: muszę o tym powiedzieć lekarzowi czy aby to normalne :ico_noniewiem:
Wróciłam z zakupów przed chwilą i nic nie było w sklepie,para przed nami wykupiła nam nasz fotelik do samochodu :ico_placzek: przewijaków nie było,same brzydkie,ręczniki tylko dla dziewczynek,różowe i żadnych ładnych karuzelek,mam tylko wanienkę :ico_placzek: no i osłonki na piersi aventa,wzięłam małe i ogólnie to pasują mi na pierś ale są jakieś takie długie,może jak synuś sie przyssa na początku to mi się wydłużą :ico_haha_01:

Ostatnio też się zastanawiałam nad zmianą koloru włosów,ale sama nie wiem na jaki,kiedyś miałam ciemne to brzydko wyglądałam,staram się zapuszczać włoski żeby były długie ale one niechcą rosnąć,urosną do pewnej długości i stop,dalej już nie chcą rosnąć,serio,a ty Mamo Zuzi ładnie wyglądasz w tym kolorze co masz.Ale 600 zł za fryzjera :ico_szoking: chyba bym niedała.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość