HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

06 sie 2007, 14:26

Hejka!
Iza wielkie dzięki za książki. Jeszcze nie zaczęłam czytać ale na pewno znajdę czas. :ico_buziaczki_big:

asiam, dobrze że już jesteście razem w domku. Próbowałam doszukać się dlaczego Łukasz był w szpitalu ale nie mogę tego odnaleźć :ico_wstydzioch: W każdym bądź razie z tego co piszesz to musiałaś nieźle wycierpieć jako mama.

karolas no właśnie wklejej foty kobito bo ciekawa jestem jak tam było zwłaszcza że z Kubą jedziemy za niecałe 2 tyg.

qunick, jakbyś znalazła to wklej tego linka. Ja nie wytrzymałam i poszłam do apteki no i zdobyłam homeopatyczne tabletki na alergie i wapno w tabletkach. Zobaczymy czy zadziałają. A jak nie to link od ciebie z pewnością się przyda.

A dziś byliśmy z Kubalą moim nad jeziorkiem w lesie. Fajnie było. Wrzucam kilka zdjęć:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

06 sie 2007, 15:09

MagdzinkaWynik histopatologii za 3 tygodnie no i się okaże czy będzie trzeba tylko wypalnaki czy wymrażania czy trzeba będzie leczyć na o wiele poważniejsze schorzenie. mam nadzieję, że wszystko będzie ok bo bardzo chciałabym mieć jeszcze dzieci i wogóle.........
HaReTo nie Łukasz był w szpitalu tylko ja miałam pobierane wycinki z szyjki macicy. Ale sama rozłąka to już koszmar :ico_placzek: Na tych zdjęciach wyglądasz całkiem inaczej niż na tych wcześniejszych ( to chyba przez brak grzywki)
KarolasSuper,że wakacje tak się świetnie udały. :-D Marzy mi się spacer po plaży - ale wręcz przeciwnie bez słońca tylko w chłodny dzień. nienormalna jestem co nie? :ico_haha_01:
IzaJeśli mogę ja też poproszę książkę asiam_26@o2.pl. z góry dziękuję.
HekkateAle gicior ta zabawka do wózka. :ico_brawa_01: Nawet zastanawiałam się czy nie kupić takiej ( ale kurcze droga jest). Widziałam tą aukcję i zastanawiałam się czy oni naprawdę po wysłaniu tego kodu wyślą tą zabawkę. Czy Danielowi się podoba?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

06 sie 2007, 15:54

Hej lutówki

Weszłam się tylko przywitać, jeszcze nie czytalam nic co tam u was, jak znajde czas wieczorkiem to poczytam was.
U nas tez juz niestety po wakacjach, a szkoda po pogoda dopiero co sie zaczeła. Mimo wszystko miło bylo i szkoda ze tak szybko sie skonczyło.
Do napoisania wieczorkiem.

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

06 sie 2007, 16:04

asiam_26, no to teraz już wiem o co chodziło. Dzięki za wyjaśnienie. Bądźmy dobrej myśli i miejmy nadzieje że wyniki będą ok.
Faktycznie dziś zaczesałam grzywkę bo tak na szybcika wszystko i wogóle spuchnięta jestem przez tą alergię.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

06 sie 2007, 16:11

asiam nie martw się, wszystko będzie dobrze i będziesz miała jeszcze dzieciątka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwona to super, że wakacje sie udały - wklejej fotki :ico_brawa_01:

Ja wam wkleję jak Joaś siedzi sobie w swoim krzesełku - bardzo jej się to podoba, bo ma lepszy widok niż z fotelika

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-06

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-06

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-06

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-06

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-06

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

06 sie 2007, 16:19

MagdzinkaAle super zdjęcia. Jakiej firmy macie krzesełko? My właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania jakiegoś krzesełka do jedzenia

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

06 sie 2007, 16:35

asiam_26, to jest krzesełko pegperego i jest fajne bo mała już teraz może w nim siedzieć jak jej zmienię pozycję na półleżącą tak jak w foteliku - bo tak całkiem wyprostowana to ona sama jeszcze nie siedzi.

[ Dodano: 2007-08-06, 16:37 ]
HaRe a nad jakim jeziorkiem byłaś w Poznaniu? - świetne fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

06 sie 2007, 16:58

HEJ LUTOWKI fajnie ze mnie pamiętacie jeszcze hi hi hi, no posty to kurcze jak zaczne skrobać to nie moge skonczyc nieraz ;).
Pogoda jak wam wczoraj na szybko napisałam była w kratkę były dwa dni co lało na maks a my co robilismy? nie, nie siedzielismy bezczynnie w domu tylko zapakowalismy co najpotrzebniejsze,ciepło sie ubralismy i dzieciaczki tez, Amelke przykryłam kocem grubszym i nakryłam folia przeciwdeszczową i heya do Kołobrzegu na wycieczke a to 13 km. od naszej miejscowości czyli od Ustronia Morskiego hi hi hi. Jechalismy autobusem podmiejskim z tymi znajomymi co razem spędzalismy wczasy. Wyprawa była niezła 3 albo nawet 4 razy zaatakowała nas mega ulewa ze nic na nas suchego nie było tzn. głownie na moim męzu bo nie chciał wziąśc kurtki takiej przeciwdeszczowej a ja miałam wiec jedynie mi spodnie troche zmokły, kacpi tez miał pelerynke ale spodenki mu jedynie przebrałam bo miał tez kaloszki wiec spoko, Melcia we wózku cała droge do kołobrzegu spała troche po Kolobrzegu sie rozejrzała i dalej kimała wiec było pod tym wzgledem dobrze ze nie zmokła ale za to w nocy potem troszke ta jedna noc marudziła bo za duzo w dzien se pospała.
Potem mielismy dni takie pół na pół troche chmurek troche słonka wiec fajne dni na spacery no i 3 dni samego słonka prawie wiec plaza na maksa. Melcia spałą na kocyku za parawanem pod parasolem albo we wózeczku a kacpi całymi dniami urzędował w morzu albo w pontoniku albo biegał i uciekał przed falami hi hi.
Było świetnie, oczywiscie zaliczał kacperek prawie wszystkie automaty tzn. samochody itp. na 1zł lub 2złotówke hi hi, karuzele, samochody, ach tyle tego tam ze szok.
Tak nam sie spodobał ten wyjazd ze za rok chcemy jechac koniecznie znow ale juz tak na ciut dłuzej 10dni do dwóch tygodni bo 7 dni to mało troszke kurcze ale i tak sie ciesze ogromnie ze choc na tyle nam sie udao wyjechac bo to jednak koszty są hi hi ;) a za rok bedzie jeszcze lepiej bo Amelka bedzie juz chodzić.
Z nowości rozwojowych to Aelka siedzi sobie juz we wózeczku normalnie z oparciem podniesionym na maksa,zapieta w szelki bo tak sie wierci nieraz ze raz prawie wyjechała na chodnik ale na szczęscie nie zdązyła i ją złapałam wiec od tamtej pory ja juz musimy przypinac. Oprócz tego identycznie jak Julcia od mamci tez raczkowac zaczyna i tak jak Julcia do tyłu co ja na mate połoze to sekunda i jest pod kanapa albo na parkiecie koło kalaryfera hi hi hi tak sie przesuwa szybko i zwinnie.
Zaąbkow nie ma jeszcze tylko sie slini, dzis byłam z nia na szczepieniu a nastepne dopiero jak skonczy roczek na szczescie uuuffff.
Waga tylko jej staneła w miejscu dosłownie nic nie przybrała od ostatniego wazenia z 26 lipca ale ponoc to teraz juz normalne bo są bardziej dzieci ruchliwe i ząbkowanie sie zaczeło to nieraz nie chcą jesc wiec nie mam sie martiwc bo niedoboru wagi nie ma nasza kluska mała wazy 7600.
Wyobrazcie sobie,ze kacperek tak jak wam chyba wczoraj pisałam nie miał ani katarku nad morzem ani razu nie zakaszlnął normalnie my z mezem w szoku, bałam sie po jego pierwszych wariacjach we wodzie ze sie rozłozy bo on to wiecie ale nic. A tu dzis rano on sie budzi i co?? i ma katar :ico_olaboga: normalnie myślałam ze padne jak dmuchnał w chusteczkę to myślałam ze padne, nic mu tam nie było kompletnie ani razu noska nie musiałam mu wytrzec a tu bach, nie wiem czy mu cos szkodzi w tym naszym mieszkaniu czy jak?!!!!!!!
Postram sie wkleic fotki z wakacji obiecuje tylko najpierw musze je zgrac na kompa a jest ich sporo buziaczki
IZA@ no jak pisałam do ciebie smsa to przejezdzalismy tylko przez Białogard samochodem bo w tamta strone tez jechalismy przez twoja miejscowosc ale pociągiem a teraz przyjechał po nas meza kuzyn i nas zawoził do Poznania wiec tylko pisałam jak przejezdzalismy hi hi hi i myslałam gdzie tez mozesz mieszkac, rozgladałm sie czy moze gdzies nie spacerujesz hahahhhhhaaaa-jasne ze bym cie tam poznała, moze po wóżku ale nie widziałm cie niestety hi hi hi ;)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

06 sie 2007, 17:07

karolas, świetna opowieść z wakacji :ico_brawa_01: ale mi narobiłaś ochotę na wyjazd nad morze. W przyszłym roku też na 100% pojedziemy no i tak jak piszesz będzie fajnie, bo dzieci nasze będą już chodzić :ico_brawa_01:
Widać, że klimat morski bardzo służy Kacperkowi , nie to co miasto :ico_noniewiem: no ale co zrobić :ico_olaboga: A Asia waży 7650g czyli prawie taką samą wagę mają nasze dziewczyny :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

06 sie 2007, 17:45

MAGDZINKA,LUTOWKI no powkejam teraz te fotki ale tyle tego ze sama nie wiem ktore wam pokzac bo najchetniej wszystkie bym pokazała hi hi hi, oto one:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
no wklejam i wklejam bo sama nie wiem tyle tego jest i wszystkie sa fotki super. Tam Amelka siedzi czesto w pontoniku bo bardzo to lubiła i sama nawet siedziała na jednej fotce w zielonym bodziaku jest to fajnie to widac jak siedzi ;)
Ostatnio zmieniony 06 sie 2007, 18:08 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość