Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 sie 2007, 12:45

hej dziewczyny!!!!
Jasnie Pani niezła jazde miałas!!!!! co za chamy !!!!!
Lucy rzeczywiscie kładź Oliviera na drugim boku tez, raz z jednej raz z drugiej strony
Julie dzieki kochana, wietrze mu pępuszek
a u nas po staremu... dzis polozna była i powiedziała ze niepotrzebnie panikowalismy i jechalismy do szpitala :ico_puknij: co za idiotka :ico_puknij: mówiła ze czasem troche pokrwawi, ropa leci ale to normalne :ico_puknij: a jak jej sie zapytałam o wit, D to mówi ze oni w pierwszej szczepionce podają :ico_puknij: ja juz im w niczym nie wierze i chce leciec jak najszybciej do Polski :ico_olaboga: dzis mały cała noc nie spał tylko plakał i sie zwijał, moze z bólu??? ale pepęk juz lepiej wyglada, zaraz ide z nim na spacer co sie dotleni
acha: no i ja sie doprawiłam mam gorączke i kaszel :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 sie 2007, 12:55

martuchafrost pisze:dzis polozna była i powiedziała ze niepotrzebnie panikowalismy i jechalismy do szpitala

brak słów, a nie mozesz jej zmienic? Nerwicy przy niej dostaniesz.
A kiedy sie wybierasz do polski?

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

07 sie 2007, 13:34

[center]UPAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ!!!!! RATUNKU, JAKI W TEJ POLSCE UPAŁ!!!!!!!!!!!!!![/center] Ja się wykoncze, a moje dziecko wykończy i siebie i mamę swa (tzn. mnie :-D )... Jak ja wachluję to zadowolona a jak tylko przestanę to płacz i zgrzytanie zebów :ico_olaboga: A jeszcze na tą jej biedną alergiczną skórke to pocenie się jest niedozwolone :ico_nienie: :ico_olaboga: I od tych upałow coś się skubanej pomieszalo ze spaniem - czytaj: spi po 20 minut a potem przez nastepne 20 pije, pije i pije.... Do d.... z taką pogoda :ico_zly:

A na powaznie to przeczytałam solennie wszystko i się przeraziłam ilością choróbsk jakie dotknęły nasze dzieciątka :ico_olaboga: Radę dla młodych mamuś mam tylko jedną - KIERUNEK POLSKA... Nawet na tydzień, nawet na jedną wizyteu pediatry, nawet na 5 minut sprawdzenia czy angielskie konowały nie wykańczają wam fizycznie, psychicznie i zdrowotnie dziecka!!!! Bo oni niby tacy tolerancyjni a chyba w ten sposób chca usunąc z UK obce narodowości :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Ogromniaste buziaczki dla bidulków co musza się męczyć niepotrzebnie :ico_buziaczki_big: i dla zdrowych dzieciaczków oczywiscie tez :ico_buziaczki_big:

Aha, sorki że nie odpisuję imiennie ale macie ogromnego powera pisarskiego i nie chce palnąc głupoty, tzn. pomylić co która napisała. W każdym razie do suchej skóry goraco polecam - KLEIK Z PŁATKÓW OWSIANYCH... Naprawde super... Używałam Oilatum, kapałam w krochmalu a dopiero po tym skóra zrobiła się gładziutka... Witaminę D dawajcie dzieciaczkom i nie słuchajcie glupot HV :ico_nienie: Wg mojej ta witamina jest w mleku modyfikowanym i nie powinnam jej dawać, a tu się okazało, że jak na wiek Vikuli to ciemiączko tylne jest za miękkie :ico_zly: I witaminę trzeba dawać...

A z ciemieniuchą to jeszcze wtrace, że jak te strupki sa żółte to ciemieniucha i wtedy najlepiej posmarowac to masłem na godzinę przed kapaniem, potem umyc głowkę i wyczesać... A jak to białe płaty (cosjak łupież) to skóra głowy jest przesuszona i wtedy najlepiej smarowac olwią z oliwek (ta do sałatek :-D )... To tyle z mojego matczynego doświadczenia... I wogóle skórę, jak przesuszona u niemowlaczka, to tez można oliwa z oliwek... Działa... W każym razie działa u nas... Oilatum teżjest ok...

A na koniec co u mego dzieciątka:
- od soboty je Nutramigen, jak na razie uczulenia nie ma i już chyba nie będzie (taką mam nadzieję) ale za to mała zaczęła po tym mleku ulewać :ico_zly: Lekarz twierdzi, że to normalne, bo żoładek musi sobie poradzić i się odtruć, ale jak jej nie przejdzieza jakiśczas to USG brzuszka again :ico_olaboga:
- odgazowywac małej nie musieliśmy, bo po Nutramigenie pierdzi znowu a z bekaniem nie ma kłopotu :ico_brawa_01:
- od jutra zaczynamy rehabilitację...
- reszta dolegliwości (odkrytych przez lekarza) się nie przejmuje bo jakoś ich nie widze :ico_szoking: :-D W końcu nie można dać się zwariować...

Buzialki...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 sie 2007, 13:35

martuchafrost pisze:. dzis polozna była i powiedziała ze niepotrzebnie panikowalismy i jechalismy do szpitala :ico_puknij: co za idiotka
:ico_puknij: :ico_puknij:

gosia ma racje,zmien ta polozna ,bo to jakas kretynka :ico_olaboga: ja swojej tylko wspomnialam,ze cos mi sie nie podoba u malego i na drugi dzien mialam telefon ze szpitala,ze mam przyjsc na badania ...i krew pobrali,mocz zbadali ,zebym byla spokojna ...a pepek za kazdym razem byl ogladany,wiec jakas dziwna ta babka :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

07 sie 2007, 13:38

marcia co ta polozna pieprzy ze w szczepionce wit d podaja...chodzilo jej chyba o wit K...idiotka jakas nawet witamin nie potrfi odroznic i pewnie nie wie od czego one sa :ico_olaboga: pirwsza szczepionka maluszka to wlasnie wit K.
no jeszcze ciebie dopadlo....idz do lekarza bo jescze malenstwo zarazisz.
i tak jak gosia pisze moze popytaj sie czy mozesz polozna zmienic bo ta ci nie odpowiada.a tak wogole jak dlugo ona jeszcze bedzie przylazic do ciebie???

madiorka,lucy moja mama tez primark polubila i zawsze jak sie gdzies wybieramy to sie pyta a primark tam bedzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

madziorka super ze mama szczesliwie i bez zadnych przygod doleciala do domku...tylko u was pewnie w domu jakos tak pusto sie zrobilo,co????

jasnie pani wspolczuje sasiadow.....ja to nie cierpie takiego prostactwa i chamowy....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 sie 2007, 17:38

dziewczyny własnie jej mówiłam ze cos sie jej pomyliło bo wit K dostaje sie w szczepionce a nie wit D :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
tępa nie jestem :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
a co do Polski to jade dopiero w grudniu bo paszport dostane w grudniu dopiero :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
połoznejnie zmienie bo juz ostatni raz była u mnie, ale ta moja hv taka sama jest :ico_placzek: bo nawet ostatnio posądziła mojego Jacka o molestowanie mnie fizyczne bo chodziłąm w krótkim rekawku i mam na rekach siniaki a to od szczepionek ze szpitala które były domięśniowo ( jeszcze mi nie zeszły) najpierw były takie twarde guzy, a teraz "tylko" siniaki no i mówiła ze mam to zgłosic do jakiejs organizacj co przemoca sie zajmuje :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
a sama limo pod okiem miała :ico_puknij: chyba żyłki w oku jej popękały :ico_olaboga: ona zamiast zając sie moim dzieckiem to patrzy mi na siniaki :ico_puknij: ktore zostały mi po jej kolezankach :ico_olaboga:

no a teraz z innej beczki; byłam dzis na miescie z moim małym bo chciała bluze kupic ale nici z tego, wiec kupiłam sobie złote kolczyki z przeceny na poprawe humoru ( z 50 funioli na 15) hihihihihihihihi
a teraz uwaga!!!!! moja tesciowa przylatuje we wrzesniu !!!! Boze pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-08-07, 17:43 ]
Fela byłam u lekarza dostałam paracetamol :ico_puknij: bo nic innego nie moge brac
Kasik duzo zdrówka dla Viki
Lucy zazdroszcze Ci ze miałąs taka położną

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sie 2007, 18:26

marta to ja ciemna jestem.. bo w ogole nie mialam pojecia ze jakiekolwiek witaminy podaje sie w szczepionce.. ??? chyba ze macie na mysli domiesnieniowo wit k zaraz po urodzeniu????
:ico_noniewiem:
kurcze marta a ja myslalam ze w irlandii taka swietna opieka.. bo podczas ciazy mialas wiecej badan itd niz my tutaj.. a okazuje sie ze niekoneicznie :ico_olaboga:
a z tymi siniakami to przegiela :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie parodia tam sie dzieje.. co za baba!!!!!!!!!!!!!!!!

gratuluje zakupku!!! poprawia humorek co???

fela no pusto w domku ale powiem ci ze chyba dobrze nam to zrobi.. w koncu jestesmy rodzinka i pierwszy raz sami w trojeczke.. pomimo ze maly dzis marudzi w dzien.. placze,,, jak nie moze zasnac.. i to niezle daje hihi ale i tak jest ok
ja sie nie denerwuje tylko sppkojnie wytrzymuje.. przytulam itd i w koncu zasypia.. teraz spi w wozeczku na trawce.. smiejemy sie zawsze ze wystawiamy go na wystawke hihi

ja jeszzce z domu nie wyszlam dzis.. bo kumpel wpadl o 2 i 2 godz siedzial hihi potem adam wrocil i byla smiechawa z niego bo koelga zauwazyl ze adas ma kosuzle na lewa strone i tak caly dzien dzis w niej paradowal a najlepsze ze byl w londynie ogladac nowa budowe z innej forimy.. jak sie uda to bedzie to malowal hiih
ale w tej koszuli daj niezle hii nie ma to jak zakrecona rodzinka.
ale trudno mu sie dziwic.. wstal przed 4 zeby zawiezc mame na lotnisko.. a wracal kilka godzin. bo taki byl korek.. masakra.. 3,5 godz.. a trasa na 40min na stansted!!!

dobra zmykam bo gotuje zupe na szybko.. hihi i potem wreszcie wyjdziemy z domku z malym hihi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

07 sie 2007, 18:48

madzia super ....ja pamietam jak moi rodzice pojechali po miesiecznej wizycie jak urodzilam i tez tak super bylo ze w koncu sami...jak prawdziwa rodzinka :ico_haha_01:

marcia super ze kolczyki poprawily ci humorek....tak trzymaj :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 sie 2007, 19:09

witajcie"1!
ciesze sie ze dzieciaczki juz lepiej...
ja dzis padam juz na ryjek zrobilam trase do marrakeszu i z powrotem 8 godzin prawie w powietrzu bleee a jutro dalej i jeszcze czwartek a potem 3 dni wolnego czyli caly weeckendzik
no nic zaciskam zabki i mysle o kasce :ico_haha_01: ale w sumie to jest ok odzylam troche wracajac do pracy amoje dziecko z zycia zadowolone wariuje teraz z mama a zaraz tata wroci i bedzie zmiana :ico_haha_01: jutro na popoludnie wiec pewnie wpadne do was rankiem :ico_oczko:
buziaczki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 sie 2007, 19:20

no dziewczyny znów jestem !
ten mój smyk to sie strasznie poprzestawiał ze spaniem przez Jacka bo tak mi spał całe popołudnie jak go mój ulelał a teraz czeka na tate i nie spi wcale popołudniu
ano macie racje zakupki poprawiaja humorek :ico_brawa_01:
no i jeszcze tesciowa przylatuje na 4 tyg a chce sobie przebukowac bilet zeby tu byc dwa miesiace !!!!!!!!
Jezu czy ona nic nie rozumie????? dzwoni na skype po UWAGA!!!!!! 6 razy dziennie i ma pretensje czemu nie odbieram!!!! :ico_zly: nie mam czasu !!! a komp chodzi non stop bo chłopaki filmy sciagaja i skype sie załacza automatycznie :ico_zly:
jakbym mogła to sprawiłabym sobie mekekę ( nawaliła bym sie ) :ico_brawa_01:
hiihihhiihihhhiihiihihihihihiihih
Madziorka dzis ostry seks sie szykuje???????? gotowa???? zwarta???? ogolona??????? :ico_smiechbig:
Fela masz jakies inne foty Konrada??? moja siora pyta bo uwielbia Twojego synka :ico_brawa_01:
Julie dobrze ze Nathanek wariuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasik buziale dla Viki
Jasnie Pani i Kasiu gdzie WY?????
Ostatnio zmieniony 07 sie 2007, 21:45 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość