Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2007, 19:41

hej
laski dopiero wyszly ufff az mi zaschlo w gardle od gadania hihi ta kolezanka mojej kumpeli jest w ciazy wiecx musialam jej wszystko opowiedziec a wiecie ze ja streszczac sie nie umiem hihi :-D

lucy nie mysl sobie ze my hacys idealni hihi tez potrafie byc wredna i zlosliwa hihi ale adas jest ok hihi

czekam na adasia..pojechal po torta i swieczki.. kumpel konczy dzis 25lat i chcemy mu niesp zrobic hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a leos kochany caly dzien
pospal teraz ok 1,5 godz i je hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2007, 20:47

dziewczynki kochane aukcja do podbicia na 50 zl :ico_sorki: :ico_sorki: wlasciwie wrzucamy cene zaporowa bo juz mi sie odechcialo to sprzedawac :-D
http://www.allegro.pl/item222760986_zes ... oz_56.html
potem wpadne bo teraz karmie zarlacza i pisze jedna reka :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2007, 21:01

jak sie podbija aukcje? to moge pomoc... dzis kupilam kolorowe pieluszki tetrowe.. w pore sie zorientowala ze cos takie istnieje hihi :ico_wstydzioch:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 sie 2007, 22:27

ja tez nie wiem jak hi hi bo ja na angielskim ebayu siedze zazwyczaj,ale zaraz zobacze. a u nas juz zgoda hi hi i t mowi,ze jestem wredna i ze w polsce od siebie odpoczniemy,niby mowil zartem,ale wiem,ze nam sie przyda :-D

[ Dodano: 2007-08-08, 22:36 ]
jasnie pani dalam 50 zl

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2007, 22:45

dzieki :-D widzisz lucy jak ci sie to przyda, bo widze ze masz 0 komentarzy :ico_oczko:
madziorka hihi, podbija sie przez zalicytowanie jak sie ma konto na allegro. to takie sztuczne windowanie ceny. jak sie nie sprzeda za wiecej niz 50 zl to dajemy sobie z lucy po pozytywie, chociaz faktycznie ona mi nic nie placi a ja jej nic nie wysylam, ale komentarze mamy zaliczone :ico_oczko: i towar nie idzie za tanio :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 sie 2007, 22:47

to bede miec pierwszy komentarz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2007, 22:48

madziorka hihi pisze:dzis kupilam kolorowe pieluszki tetrowe..

no wczas, oprocz tego sa jeszcze kolorowe pieluszki flaneowe i one sa takie fajne, ze za cieniutkie kocytki moga robic. i maja sliczne wzorki :ico_brawa_01: ja mam te z kotkami :ico_oczko:
http:/www.allegro.plitem222852756__sliczne_pieluszki_flanelowe_pieluchy_flanela_.html

[ Dodano: 2007-08-08, 22:49 ]
http://www.allegro.pl/item222852756__sl ... nela_.html

[ Dodano: 2007-08-08, 22:49 ]
lucy23, walne ci negatywa na dzien dobry :-D :-D :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 sie 2007, 23:03

Jasnie Pani :), ja podbije następnym razem, bo by to bylo podejrzane :-D zdjęcia Lusi boskie, a tata jakie ma ciałko...fiu fiu :-D
Lucy kobitko, puśc go, a ty sobie rzeczywiscie odpocznij :ico_oczko: i nic sie marwt, oboje jestescie jeszcze mlodzi i dotrzecie sie z czasem, nie ma co sie denerwowac :ico_oczko:
Julie machałam ci!!!!!! ta wygłodzona chudzina z opona na balkonie to byłam ja!!! :-D śliczne zdjęcia rodzinki, ja nadal podziwiam fryzurke :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Madziorka bardzo milo sie czyta, ze tak oboje spelniacie sie w rodzicielstwie :ico_oczko: no i gratuluje pierwszego świntuszenia :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Martusia nie wiem jak ty przezyjesz wrzesień :ico_olaboga: czuje, ze na TT będziesz tylko cholerstwami rzucała na teściwą :ico_haha_01: ale pamiętaj, co cie nie zabije to cie wzmocni :-D oj, skąd ja znam, dzirgane ciuszki... :ico_haha_01: kuby babcia też miala wene i pł szafy mam w takich arcydzielach, jak byla malutka slicznie w tym wygladała, ale takie, wieksze są okropne :ico_haha_01:

dziewczynki kochane, przeczytałam wszytsko, ale cóz starośc nie radosc, pamięć nie ta, wybaczcie :ico_sorki: :ico_oczko:
a my rano wykopalismy topór wojenny o skarpetki :ico_zly: od soboty prosze kube, zeby kupil proszek, ja powiedzialm, ze juz więcej nie będe dziwigac, nie kupil, więc skarpety mu sie skończyly, a dzis rano zakradł sie do mojej komody i widzialam, ze wyciągał moje bielusie skarpety froty-niepoty :-D nerwy przeszly mi dopiero kolo 13 i wysylalam mu z internetu smsy podpisane DETEKTYW RUTKOWSKI, ze niby szuka skarpet na zlecienie Katarzyny K. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 sie 2007, 23:21

hej kochane!!!!!
Lucy dobrze ze wszystko git !
Kasia teraz Ci powiem zwód : :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
jakos dzis se mysle: e tam, postaram sie byc miła dla tesciowej, wiec jak dzis zadzwoniła na skype to byłam az za miła, a ona co chciała????? mowi do mnie: pokaz mi Frania, a ja na to ze on dopiero zasnął ( nie spał mi cały dzien, meczył sie z kupką) i płakał :ico_placzek: wiec ja jej tłumacze, ze nie pokaze jej małego, bo padam ze zmeczenia i jestem szczeslwa ze spi sobie, a ona swoje: pokaz mi go, wiec ja mówie, chyba Pani zartuje ( nie jest jeszcze moja mamusia) a ona nie zartowała, wiec mój podszedł do kompa i mówi ( wkurzony jak smok, bo wie ze mały nie spał) : to nie małpka w zoo ze mozna go oglądac kiedy sie chce, normalna babcia by powiedziała w takiej sytuacji:" to niech sobie spi, nie budźcie go"
a ona do mnie potem mówi, "nie wiem o co wam chodzi, ale mogliscie mi go pokazac "
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
albo ja jestem na nia uczulona albo to było nienormalne z jej strony
Matko!!!! a obiecałam sobie ze nie bede na nią narzekac :ico_olaboga:
Kasia dobrze ze karmie piersia bo inaczej jakby ona tu była bym piła na umór, zeby to jakos znieść :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2007, 23:21

a my rano wykopalismy topór wojenny o skarpetki od soboty prosze kube, zeby kupil proszek, ja powiedzialm, ze juz więcej nie będe dziwigac, nie kupil, więc skarpety mu sie skończyly, a dzis rano zakradł sie do mojej komody i widzialam, ze wyciągał moje bielusie skarpety froty-niepoty

I oto ksywa Kasia - Skarpeta zyskala nowy wymiar :-D :-D
kaasiaa79 pisze:a tata jakie ma ciałko...fiu fiu

i ona mowi, ze Kuba to świntuch... :-D ja dziecko jej pokazuje, a ona na piwny brzuchal mojego starego ziora :ico_nienie: :-D
kaasiaa79 pisze:Katarzyny K.

a tys czasem nie od Kwiatkowskich :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość