kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

09 sie 2007, 11:10

czołem kwietniówki
my jestesmy po badaniu bioderek naszej małej dziewczynki pan doktor powiedział ze ma mocne stawy i jest wszystko w porzadku na konsultacje jak zacznie raczkować

moja córka ma coraz wieksza frajde z pakowaniem do buzki swoich stopek
jak tylko wolan chwilak od cycka to hic i juz stopka w buzce

Lenka tez tak ma Karin płacz na zawołanie - podniescie mnie nudno juz leżeć mamo weż mnie od taty itp. jak by niewiem co jej sie działo :ico_olaboga:

Mordeczko wszystkiego dobrego dla Kacperka

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 sie 2007, 11:17

katrin pisze:M0rD3CzKa, - a nie ma innej rehabilitantki?przeciez Plck to nie takie male miasto
wlasnie o tochodzi ze ta metoda tylko 3 rehabilitantki cwicza i wszystkie sa jednoczesnie na urlopie wiec nawet prywatnie nie moge ... ale zdobylam num tel. do Pani spoza Płocka ...ponoć bardzo dobra ... zadzwonie i moze uda mi sie umowic z nia na jeden zabieg zeby mi pokazala jak mam to z Kacpim cwiczyc... i dopuki nie bedzie mial w przychodni sama bede z nim cwiczyla :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-09, 11:21 ]
katrin pisze:[color=blue]
Mordeczko-a jak sie objawialo z tym barkiem, bo mi sie zdaje, ze moj maly prawe ramie ma tez jakby slabsze :ico_noniewiem: Na brzuchu dalej nie lubi, wiec lezy na mnie i wtedy pieknie glowa wywija, ale na lozku na brzuchu sie zlosci

Kacper ma napiete miesnbie barkowe tak mocno ze nie moze trzymac prosto glowy, ma ja caly czas przekrzywiona na lewa strone ...tak jakby lezala mu na lewym ramieniu

[size=75][ Dodano: 2007-08-09, 11:23 ]
a wyglada to tak
Obrazek
Obrazek

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 sie 2007, 11:28

M0rD3CzKa, dzieki za wyjasnienie :ico_sorki:

Ja pochwale sie jak super chlopaka wychowalam:
Nie uwazacie, ze na tym zdjeciu oczami prosi Kasika o reke Wikulki?
Obrazek

No i doskonale wie, od czego sa randki, a ze pierwsza wiec caluje w raczke:
Obrazek

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 sie 2007, 11:28

Witajcie w ten pochmurny dzień (przynajmniej u nas) :-D
Na początku oczywiście życzenia dla naszego kochanego Kacperka.

[size=200][center]Kacperku wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka,radości, uśmiechu. Żebyś zawsze był zadowolony i uśmiechnięty![/center][/size]

Dla Jagódki wielkie :ico_brawa_01: za 2 ząbki :-D . Bardzo dobrze, że nie było większych objawów typu temperatura przynajmniej dziecina się nie nacierpiała :-D .

Dla Juleczk,i Oskarka i Andrzejka również wielkie :ico_brawa_01: za jedzonko. To już poznały dzieciaczki nasze troszkę smaków.

Kolka trzymaj się na tym zabiegu, może ludzie to tylko tak gadają że ten lekarz to rzeźnik.

Justyna
witaj, właśnie gzie byłaś jak Cię nie było?! :ico_nienie:

Delicja przynajmniej odpoczniecie na wsi i zregenerujecie siły :ico_brawa_01:, a powrót do Lublina będzie miły, bo gdzie najlepiej jak nie w domu :-D

Katrin mój Talibek terroryzuje mnie jak tylko może, ale i tak go kocham najbardziej na świecie :-D . Robi dokładnie tak jak Antonio, jak nie zwracam na nią uwagi to potrafi tak się rozpłakać, jakby coś strasznego jej się działo. A na mój widok szczerzy "zęby", których nie ma :-D

Nie pamiętam która z was :ico_wstydzioch: pisała o tym że nasze bobaski rozpoznają już ludzi :-D . Mój Talibek nie znosi jak ktoś kogo nie zna bierze ją na ręce. Wrzeszczy wtedy ile wlezie :-D . No cóż najlepsze rączki ma mausia albo tatuś :ico_haha_02: .

Dziewczyny 17 września wracam do pracy :ico_olaboga: , ja chyba się zapłaczę z tęsknoty za moim Talibkiem :ico_placzek: . Mój S. obiecuje mi wkółko, że jak wygra w totka to nie będę musiała pracować, kurde on mi to obiecuje od 5 lat :ico_zly: i chyba nie zdąży wygrać do 17 września :-D
A pochwale się jeszcze Wam, że jutro mamy 5 rocznicę ślubu :ico_szoking: , ale to zleciało :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-09, 11:30 ]
zdjęcia Wikusi i Antonia są po prostu the best :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 sie 2007, 11:36

Gabrysia, jak mi Cie szkoda, ze musisz wracac do pracy :ico_placzek:
Trzymam kciuki za Totka, a jak juz nie da rady Totek to moze maz dostanie podwyzke w wysokosci Twoich zarobkow-byloby fajnie, no nie?
Wszystkiego ca najpiekniejsze z powodu Waszego jutrzejszego swieta.Niech Wasza milosc kazdego dnia bedzie wieksza niz wczoraj a mniejsza niz jutro.Tego Waszej malej pelnej juz rodzince zycze z calego serca.
(Wole juz dzis , bo nie wiem, czy jutro uda mi sie zajrzec na TT )

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 sie 2007, 11:44

dzięki Katrin!!!! Gdyby wychowawczy w Polsce był chociaż troszkę większy to bym się nawet nie zastanawiała, ale w naszej obecnej sytuacji nawet te 400 zł mi nie przysługuje :-D taka jest Polska rzeczywistość. Ale pocieszam się jednym: doszły mnie słuchy z pracy, ż być może dostane stanowisko w księgowości i skończy mi się wreszcie praca na zmiany, pracujące soboty i niedziele. Trzymajcie kciuki, żeby to była prawda :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 sie 2007, 12:11

Kolka poprawilam pocztówke od dzieciakow naszych ...narazie z polski ale wieczorem postaram sie ich do Egiptu wyslac :-D
Obrazek
i tak nie wyszla tak jak chcialam :ico_zly:
katrin, cudne foty :ico_brawa_01: superrrrr :ico_brawa_01:
Gabrysia, zyczenia rocznicowe zloze jutro :-D

[ Dodano: 2007-08-09, 12:41 ]
katrin, kasi.k super macie dzieciaki :ico_brawa_01:
Wszystkiego najlepszego dla Nich z okazji zaręczyn :-D :-D :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-09, 12:42 ]
ale jak widac na fotkach ... Ręka teściowej wisi nad młodymi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

09 sie 2007, 12:49

witajcie
ale upał wyszlismy na dwór i ucieklismy do domu po kilku minutach!!

My bylismy an wakacjach, Mariusz byl na urlopie 3 tygodnie wiec troche pojezdzilismy po rodzinie.
Ale wszystkie dzieciaczki urosly!!

Cyprianek tez musze sie pochwalic ma dwa zabki, rwie sie do siadania podciaga sie za wszystko co ma pod reka, przewraca sie z pleckow na brzuszek i odwrotnie, probuje jesc deserek jablkowy a krzywi sie przy tym...!!

M0rD3CzKa, moj cyprin tez ma glowke przechylona na lewa strone ale ortopeda powiedzial ze to przejdzie, myslisz ze powiinam isc do neurologa?

Pózniej wkleje fotki z chrzcin

KATRIN super zdjecia hehe

Dziewczyny poradzcie mi jak przekonac dziecko do mleczka z butelki ja mam malo pokarmu pediatra kazal dokarmiac dwa razy dziennie a bebika cyprian nie chce pic jest glodny placze ale pluje!! Nie wiem co mam zrobic

MORDECZKO STO LAT DLA KACPERKA NIECH ROSNIE SLICZNY I ZDROWY :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 sie 2007, 13:37

Mordko kurcze ta nasza służba zdrowia to naprawdę woła o pomstę do nieba!!!!
Faktycznie na tym zdjęciu wygląda jakby Kasi.k trzymała rękę na pulsie!!!
A zdjęcie zaręczynowe jest po prostu super!!!!!!!!!!

Delicja ale masz fajnie- wakacje na wsi, ja też tak chcę!!!!!!!!

Katrin u nas też jest podobnie, jak dłużej leży sam albo jak mnie nie widzi to w jednej seklundzie potrafi się rozedrzeć jak by go ze skóry obdzierali, szantazysta jeden!!!!!!!!

Rybciu synuś coraz fajniejszy się robi, a tak mnie straszyli że jakos wolniej się rozwija konowały jedne!!!!!!!

A my już od 2 tygodni jesteśmy całkowicie na NAN 2- w końcu chłop jak dąb z niego już :-D :-D

Kamelek dobrze że z bioderkami wszystko w porządku!!!!!!!!
Ale fajnie że bierze stópki do bużki, mój szkrab dopiero powoli odkrywa że ma stópiki, na razie je tylko obserwuje, zwłaszcza jak mu ubiorę jakieś skarpetki kolorowe!!!!!

Gabrysiu u nas jest to samo, Oskarek cieszy się na nasz widok strasznie po prostu aż się cały trzęsie, a jak przyjdą teście( chociasz bardzo rzadko przychodzą )
to wogóle się nie śmieje do nich i się krzywi hi hi!!!!!!!

Kochana trzymam kciuki żeby mąż wygrał w totka, albo wiesz co ja i tak zawsze gram w totolotka to jak wygram to się podzielę ze swoją swatową, w końcu wszystko w rodzinie zostanie!!!!!!!!!!!!!

Ale jakbym nie wygrala i jednak będziesz musiała iść do tej przeklętej roboty to mam nadzieję że nie będziesz musiała pracować w wekendy i na zmiany!!!!!!!

Justynat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla synusia za ząbki!!!!!!!!!!!!!
Może lepiej by to skonsultować z neurologiem, lepiej dmuchać na zimne!!!!!!!

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

09 sie 2007, 13:44

Gabrysiu trzymamy kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!

Katrin teraz jest lepiej niz ze smokiem. nie mam kryzysów laktacyjnych. mała zasypia normalnie na spacerkach, tylko na wieczór jej daję smoczka bo by mi plecy odpadły od usypiania przy cycu. wiec dla nas to wyszło na dobre. nie budzi sie gdy jej paluszek lub smoczek wypadną z bużki wiec jest lepiej. :ico_brawa_01:

zdjecia narzeczonych bajeczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justyna ojejejj to niedobrze ze nie chce mleczka... a mze dokarmiaj klepikiem ryzowym? (mi tak pediatra doradziła - zamiast mleczka)

[ Dodano: 2007-08-09, 14:07 ]
Justyna jeszcze raz gratuluje ząbali!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość