lilo

09 sie 2007, 14:32

Jasnie Pani :) pisze:ten link wrzucilam tak orientacyjnie bo oni szyja wszystko co sie im karze

Ano widzisz - trza mieć wyobraźnie dobrą, ja jak nie zobaczę to ciemna masa jestem :ico_oczko:

Jasnie Pani :) pisze:zawsze sie tak czuje w moim dresiku podomowym

:ico_smiechbig: A gdzie taki można kupić??????? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 14:53

lilo pisze:Jasnie Pani :) napisał/a:
zawsze sie tak czuje w moim dresiku podomowym


A gdzie taki można kupić???????

ojjj... lipa, nie kupisz takiego, bo on chyba jeszcze przedwojenna polske pamieta :-D , sama nie wiem skad go mam, od zawsze byl ze mna :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 sie 2007, 15:55

lilo pisze:Nie no - jak wydajesz to chyba coś powinnaś mieć?????

jak mam to wydaje na głupoty, więc nic zazwyczaj nie mam...ile wezme na zakupy to wydam....i zawsze se mowie ze to koniec, ostatni raz albo że koniecznośc....

Jasnie Pani :) pisze:zawsze sie tak czuje w moim dresiku podomowym

dresiki górą - mam taki co to zawsze jest wciągany, ulubiony :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 sie 2007, 18:56

a ja dresów nie lubie.dzinsy u mnie górują.tylko ze mam wszytskie takie z 5 lat.dobrze ze nie tyje.ale juz robie obczaj na nowe.na allegro bo niestety nie mam jak kupic :ico_zly:
Beatris ty jak moja siostra.co ma to wyda.a ja co mam to schowam a o czyjes prosze :ico_oczko: (tak zawsze mówił mój tata )
dziewczyny ja to 3/4 ciuchów mam jeszcze z angli a kiedy to było :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-08-09 ]
Zaczęła rodzić w trakcie eliminacji do "Idola"

Skurcze wracały i były coraz silniejsze i silniejsze, ale byłam zdecydowana urodzić przed jurorami. Nie chciałam wyjść bez złotego biletu do drugiej rundy - wyjaśniła dziewczyna.

Jurorów przeraził stan ciężarnej i wezwali pomoc. Ale przyszła gwiazda za nic nie chciała opuścić sceny. Dopiero, gdy zapewniono ją, że przeszła do kolejnej rundy konkursu, zgodziła się pojechać do szpitala – relacjonuje gazeta.pl.



:ico_szoking:
:ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 20:46

edi, :-D :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre z tym Idolem. zawsze to jakis sposob na jurorow :-D

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

09 sie 2007, 20:50

edi, dobry ten tekst :ico_brawa_01: :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 sie 2007, 08:22

Edi, ale twarda babka, szantaż na całego... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

edi pisze:dobrze ze nie tyje.

pozazdrościć, ale tak masz czy pilnujesz się z jedzeniem? bo ja je m jak głupia ostatnio, już w mało które spodnie się dopinam...słodycze mnie gubią....ciągle cukiereczek w buzi... :ico_puknij:

lilo

10 sie 2007, 08:45

Beatris60 pisze:bo ja je m jak głupia ostatnio, już w mało które spodnie się dopinam...słodycze mnie gubią....

Kurcze mnie też przybyło tylko nie wiem sama od czego :ico_noniewiem: Jem niewiele, raz w pracy zazwyczaj jedną bułkę, potem po powrocie do domu obiad, no i zdarza się że potem jeszcze coś na słodko... No i pewnie w tym problem, że ten posiłek największy jem już późno po południu a wieczorkiem jakieś ciacho jeszcze :ico_noniewiem: Musiałabym zmienić sposób "posiłkowania się" :ico_oczko: Częściej, ale regularnie.... No i wieczory bez słodyczy...

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 sie 2007, 10:11

koleżanka która b dużo zrzuciła i wypróbowała chyba wszystkie diety powiedziała mi tak - żadnego głodzenia się, jeść co 3 godzinki małe porcje z przewagą warzyw i owoców, zrezygnować ze słodyczy, ziemniaków, makaronów, napoje zastąpić wodą, nie jeśc po 18-19. efekt długoterminowy bez jojo, ale trudne.......

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

10 sie 2007, 10:14

Beatris60 pisze:zrezygnować ze słodyczy, ziemniaków, makaronów

A ja właśnie czytałam,żeby przy diecie jeść ziemniaki,makarony,bo wbrew pozorom nie tuczą,są niskokaloryczne,a pożywne...tuczą tylko makarony polane sosami i ziemniaki "tonące" w tłuszczu

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość