Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 sie 2007, 14:52

justynat. pisze:M0rD3CzKa, moj cyprin tez ma glowke przechylona na lewa strone ale ortopeda powiedzial ze to przejdzie, myslisz ze powiinam isc do neurologa?

Kacpi nie przechyla główki...on ma tak caly czas i nie moze jej wyprostowac :ico_placzek: wiecie co... poryczalam sie z nerw i bezsilnosci.... oprocz tych rehabilitacji mam z nim isc do neurologa i zrobic przezciemiączkowe USG glowy i ,,,, zadzwonilam do przychodni a tam pani z rejestracji mowi mi ze moze zapisac mi dziecko do neurologa bez problemu ... na .... uwaga :ico_zly: okolo 10 styczen 2008 rok :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a usg zrobia dopiero po wizycie u lekarza ... wiec kacpi juz nie bedzie mial pewnie ciemiączka bo zarosnie , czyli na nonono mi ten lekarz i badanie :ico_zly: :ico_zly: sorki za wyrazenie ale ja juz nie mam sily :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 sie 2007, 15:19

M0rD3CzKa, za piekne opracowanie zareczyn i zyczenia WIELKIE DZIEKI!!!!!!!!!!!
M0rD3CzKa pisze:ale jak widac na fotkach ... Ręka teściowej wisi nad młodymi

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Natomuast jesli chodzi o ten termin u neurologa to :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i oni zadaja podwyzek jak dawno juz z publicznej za friko zrobili prywatna sluzbe zdrowia, bo wiadomo, ze w tej sytuacji pojdziesz prywatnie.Tylko co z tymi rodzinami, ktore nie sa w stanie zaplacic prywatnie, a takich u nas jeszcze zdecydowana wiekszosc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 sie 2007, 15:48

katrin, dobrze,ze juz wrocilas :-D

M0rD3CzKa, dla Kacperka 100 lat i buziaki od cioci Iwony i Andrzejka :ico_tort:

caro, widac kolejny raz sie sprawdzilo,ze kazdy dzidzius rozwija sie swoim tempem :ico_brawa_01:

justynat., brawo za zabki - Cyprianek wyglada swietnie i te brewki takie slodkie.Mnai,mniam :ico_wstydzioch:

Gabrysia, fantastyczna rocznica.Zycze jeszcze 100 lat razem :ico_tort:

A to moj synus u babci i troszke w domku :-D

Obrazek

Maly rumunek proszacy o cos do jedzenia :ico_oczko:

Obrazek

O prosze jaka klata :-D

Obrazek

Zabawa z zolwiem zabawka - uwielbia wkladac jego lapy do buzi :ico_olaboga:

Obrazek

W dorosłej wannie u babci :-D

Obrazek

No i moje ulubione - nasz ukochany maly zawodnik sumo :-D

Obrazek

No to sie nachwalilam naszym szczesciem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 16:01

M0rD3CzKa pisze:katrin, kasi.k super macie dzieciaki
Wszystkiego najlepszego dla Nich z okazji zaręczyn
[ Dodano: 2007-08-09, 12:42 ]
ale jak widac na fotkach ... Ręka teściowej wisi nad młodymi


o przepraszam :ico_nienie: :-D , obiecałam Katrin być dobrą teściową i słowa dotrzymam :-D

[ Dodano: 2007-08-09, 16:14 ]
Marzenka serdecznie współczuje z tymi terminami :ico_olaboga: ja się z powrotem przekonuję że w Polsce to ogromna jest magia pieniądza... mój mąż zapi..... w UK (przepraszam za wyrażenie) po to bym wydawała tu kasę na prywatne leczenie małej, bo jak nam wyjechali z terminami państwowymi to my tylko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: najwcześniej grudzień tego roku...

A my już po pierwszej wizycie rehabilitanta... Okazało się, ze góra Vikulki (głównie mięśnie pasa barkowego) są na poziomie rozwoju 2 miesięcznego niemowlaka :ico_placzek: co zwdzięczam wspaniałemu :ico_puknij: zaleceniu HV w UK by małej wkładać pod ramiona wałek to wtedy polubi leżeć na brzuszku i podnosić głowę... efekt tego taki, że rozwijały się i umacniały mięśnie karku a rozwój mięśni barku stanął w miejscu a nawet porobiły się małe przykurcze :ico_placzek: :ico_zly: :ico_placzek: i teraz musimy mieć rehabilitację by "rozruszać" te partie mięśni... jedyny plus tej sytuacji to taki, że Vikula makymalnie usprawniła dól - tzn. przemieszcza się pupcią a mięśnie nóg są rowiniete jak u 5 misiecznego niemowlaka :ico_olaboga:
Rehabilitant ma do nas przychodzic 2 razy w tygodniu a w pozostałe dni ja mam ćwiczyć z moją akrobatką tak jak mi on pokazał... Mam obiecane, że do końca pażdziernika Vikula będzie tak samo sprawna fizycznie jak jej rówieśnicy :ico_sorki: [/b]

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 sie 2007, 16:46

Obrazek
synowa i syn na wakacjach :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-09, 16:48 ]
kasi.k, :ico_olaboga: napewno wszystko bedzie dobrze ale ...emocji wspolczuje :ico_placzek:
iw_rybka super fotki ..... :ico_brawa_01:
ale sumo to ja wam pokaze jak tylko kacpo wstanie i zrobie mu fotke :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-08-09, 18:03 ]
no wiec obiecane zdjecie zawodnika sumo :-D
Obrazek

a tu jak prawdziwy facet ... naga klata i pilot na kolanie :-D
Obrazek
i z okazji skonczenia 3 m-cy pyszna zupka :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-09, 19:25 ]
Wszystkim serdecznie dziekujemy za zyczenia i pamiec ... to naprawde bardzo milusie :-D :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

09 sie 2007, 20:23

Kasik,Mordeczko oj współczuję mocno... :ico_placzek: ja tez od razu mam odruch płaczu... nic na to nie poradzę...
mi sie Jagódka tez nie podoba i po co ja chodze do pediatry prywatnie... a moze tylko panikuje niepotrzebnie... ona nie przemieszcza sie w ogóle. tylko na boczki. :ico_olaboga: nie robi mostku, nie lubi na brzuchu juz... :ico_olaboga: leń alboco... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-09, 20:24 ]
Mordeczko, Rybko super sumo!!!!!

[ Dodano: 2007-08-09, 20:58 ]
Gabrysia pisze:Nie pamiętam która z was :ico_wstydzioch: pisała o tym że nasze bobaski rozpoznają już ludzi :-D . Mój Talibek nie znosi jak ktoś kogo nie zna bierze ją na ręce. Wrzeszczy wtedy ile wlezie :-D . No cóż najlepsze rączki ma mausia albo tatuś :ico_haha_02:
ja pisałam !! kurcze myslałam ze to póżniej następuje a nie w okolichach 4 miesiąca... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 21:32

Marzenko kochana, tak mi wstyd, ze nie zajarzyłam że dzisiaj Kacperek konczy 3 miesiące :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: spoznione troche lecz bardzo szczere WSZYSTKIEGO NAJ.... DLA NASZEGO NAJMŁODSZEGO LECZ NAROŚLEJSZEGO KWIETNIOWEGO DZIECIACZKA :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 sie 2007, 21:34

dziekujemy :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

09 sie 2007, 21:35

Cześć dziewczyny :-D
Nie było mnie jeden dzień, a wy tyle naklikałyście, że jeszcze nie zdążyłam przeczytać wszystkiego i na posty odpiszę jutro.
Pamiętam tylko, że córcia Dagles ma dwa ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i że nasz Kacpi kończy dziś 3 miechy :-D i z tej okazji skladamy z młodym Najlepsiejsze życzenia :-D A ja byłam z koleżankami w górach i bylo za....ście. Powspominałyśmy troszkę, pośmiałyśmy się, noi wogóle było rewelacyjnie. Dzisiaj jestem troszkę nie do życia bo się nie wyspałam, całą noc gadałyśmy :ico_olaboga: . Idę spać kochaniutkie, jutro nadrobię zaległości w pisaniu :ico_sorki: . Jeszcze tylko wklejam fotkę pięknego zachodu słońca, miały okazję oglądać go wczoraj i naszą wspólną babską fotkę.
Pozdrawiam i mocno ściskam
Obrazek
Obrazek
PS. Ja to ten ziomal w czapce he he :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-08-09, 21:37 ]
Data w aparacie oczywiście źle ustawiona :ico_zly: .

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 21:38

Dagles pisze:mi sie Jagódka tez nie podoba i po co ja chodze do pediatry prywatnie... a moze tylko panikuje niepotrzebnie... ona nie przemieszcza sie w ogóle. tylko na boczki. nie robi mostku, nie lubi na brzuchu juz... leń alboco...


Ulakażdy z naszych dzieciaczków rozwija sie w swoim własnym tempie wiec może z Jagódką jest ok... ale jeśli się martwisz lub cię to niepokoi to może przejdź się do neurologa lub zamów 1 wizytę rehabilitanta... matczyna intuicja jest najlepsza... a pediatra chyba nie zawsze wyłapie... mój to najpierw skończył rehabilitację a potem dopiero pediatrię i na pierwszej wizycie tak wywijał Vikulą, że myslałam, że jej cs zrobi :ico_szoking: :ico_olaboga: i w ten sposób wynalazł ten bark...

[ Dodano: 2007-08-09, 21:50 ]
Ula a tak wogóle to ogromniaste gratulacje dla Jagódki z okazji pierwszych ząbków :ico_brawa_01: dziadkowie już jej kupili "ząbkowy" prezent??

kamelek i dla bliźniaczki Vikulki ogromniaste gratulacje z okazji zasmakowania w daniu z własnych stópek :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

katrin witaj z powrotem... jak tam podróź, daliście radę?? twój mąż pewnie nieziemsko zmęczony :ico_olaboga: a poza tym gdzie foteczki z gór??

Kari zdjecie zachodu słońca takie śliczne.... a ty wyglądasz superancko :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość