Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 sie 2007, 09:30

kochane

na początek: BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE MOGĘ DO WAS NAPISAĆ (a dlaczego?? napisze za moment)

następnie: PRZEPRASZAM ALE NIE NADROBIE ZALEGŁOŚCI W WASZYCH POSTACH WYBACZCIE :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a teraz wieści niezbyt miłe:
zapewne pamiętacie jak pisałam na początku tego roku że mąż miał wypadek samochodowy, facet wjechał mu na czołowe i skasował nam samochód?? Otóż nieszczęscie powtórzyło się przedwczoraj. Ja mąż i Emilka wracaliśmy z nad jeziora Żywieckieg do moich rodziców. Padało, a tam jest dość kręta droga. Na jednym z najostrzejszych zakrętów facet który jewchał z naprzeciwka wpadł w poślizg i uderzył prosto w nasz samochód :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Od razu piszę że WSZYSCY JESTEŚMY CALI. Emilce absolutnie nic się nie stało, a my z mężem jesteśmy trochę poturbowani. Mąż musi nosić kołnież na szyi i opaskę na ręce, znowu ucierpiał jego kręgosłup. Ja mam rozwaloną nogę i wstrząśnienie mózgu, tak naprawdę to dopiero wczoraj jak minął szok zaczęłam odczuwać co tak naprawdę mnie boli. Kiedy obejrzałam wczoraj nasz samochód, to dziękowałam Bogu bo można uznać za cód że wyszliśmy z tego cali i że emilce nic się nie stało. Auto pewnie znowu do kasacji ale to dla mnie nie ma znaczenia, najważniejsza jest dla mnie moja mal\eńka Emi.

Dochodzę do wniosku że jesteśmy jakimiś pechowcami komunikacyjnymi, jeden samochód skradziony, dwa skasowane :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: trochę tego za dużo.

Bardzo was pozdrawiam i postaram się regularniej zaglądać na TT ale nie mogę nic obiecać, bo teraz czeka nas trochę wizyt lekarskich, kontroli, a jesteśmy bez auta to jazda wózeczkiem zajmuje więcej czasu i znowu żadziej będę w domu.

W niedzielę Emi ma chrzciny, dobrze że mama wszystko organizuje b0o ja nie miałabym teraz do tego głowy.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 sie 2007, 09:34

ObrazekObrazek

[ Dodano: 2007-08-10, 09:50 ]
Boże święty Asiulka ale mnie wystraszyłaś. Całe szczęście, że tak łagodnie się skończyło. I najważniejsze, że Emi bez szwanku wyszła. Tylk Bogu dziękować za to. A swoją drogą to faktycznie jakiegos pecha macie z tymi autami. uważajcie na siebie cholerka i więcej bez takich akcji proszę. A Ty kuruj się i czekamy na ciebie jak tylko znajdziesz czas. Buźka.

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

10 sie 2007, 09:53

Asia jezu masakra jak dobrze ze wam sie nic nie stalo, normlanie cos nad wami musialo czuwac. I jak dobrze ze coreczce sie nic nie stalo. normlanie kamien z serca. Kurcze naprawde macie pecha do tych aut, ale miejmy najedzieje ze to bylo po raz ostani.

[bKamilo][/b] aktualnie wazy 5430 dzisiaj ladnie zjadl bo 110 ale ostani posilek mial o 4 i do 8,30 go ptrzetrymalam. A okna drogie bo tak kamienica to zabytek i nic nie wolno zmieniac najwzyej za zgoda konserwatora moja ciocia nim jest ale nie jest to jej okreg i nic nie moze poradzic a tu konserwatorem jest jakas wredna baba ktora nie pozwala, wiec musi byc wszystko tak jest zachowane a to niestety kosztuje. Mowie moze uda sie taniej zobaczymy. Mieli byc rano a beda o 17 :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 sie 2007, 10:12

A z tego wszystkiego zapomniałam wam napisać, że Emilka przez ostatnie 9 dni bardzo ładnie przybrała na wadze bo 390g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i waży już 3800g

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

10 sie 2007, 10:53

O matko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Asiula, jak to dobrze, że Emilce nic się nie stało i Wy wyszliście z tego cało!!! Ojojoj :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie włos się jeży na głowie!!!!
Cieszę się, że Emilka ładnie przybrała na wadze - oby tak dalej; trzymam kciuki.

Kamilka, Lucy - cudne macie dzieciaczki!!!! Obydwaj ładnie główkę trzymają! Muszę u męża złożyć zamówienie na synka, za jakieś powiedzmy 2 lata hehe :ico_oczko: :ico_oczko:

Astrid - ceny okien :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 sie 2007, 11:13

asiula26, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale mieliscie szczescie :ico_olaboga: strach pomyslec co by sie moglo stac... Emi byla oczywiscie w foteliku? ale na pewno nic jej sie ni stalo? bo dzidzia to tak nie powie jak dorosly... niestety... :ico_olaboga:

a ja sie eraz juz pochwale, bo na poczatku myslalam, ze to taki jednorazowy kaprys, ale od tygodnia w kazda no sie to powtarza :-D szamka o 22, komarek i nastepna szamka po 6 rano :-D (raz nawet o 7.30 :-D ). tylko na to ostatnie karmienie i na pierwsze rano wiecej mleczka daje (ok 150 ml). zlote dziecko normalnie. zwlaszcza, ze po porannej szamce jeszcze drzemka ok 2-3 godzinna, wiec mamusia sie wysypia :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 11:27

kamilko masz racje,szkoda zmarnowac taka okazje do spotkania ,ja mam twoj numer ,wiec sie odezwe do Ciebie.a twoj synek jest piekny i widze,ze ma niebieskie oczka .bardzo mi sie podoba .coraz ladniejszy sie robi ,podobny do mamusi :-D

[ Dodano: 2007-08-10, 11:34 ]
asiula straszne co piszesz :ico_olaboga: naprawde cud ,ze nic sie nie stalo
jasnie pani gratuuje

[ Dodano: 2007-08-10, 11:35 ]
oczywiscie gratuluje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 sie 2007, 11:35

Jasnie Pani Emilka oczywiście była w foteliku, inaczej to wole nawet nie mysleć. Badało ją 4 lekarzy, no i mała zachowuje sie tak jak zawsze więc wszystko wskazuje na to że nic jej nie ma. Fotelik się nie wypiął, ona też była przypięła w foteliku pasami także była dobrze zabezpieczona

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 12:02

asiulka dzieki bogu,ze nic jej nie jest

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 sie 2007, 15:16

asiulka o matko. :ico_olaboga: .. wystraszylas mnie na maxa. :ico_olaboga: ... tak sie ciesze ze malutka ok i wy oczywiscie rowniez :-D ... mieliscie szczescie. :-D . wasz osobisty aniol stroz czuwa nad wami. :-D .. i super mala przybrala na wadze... gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy ja wiem, ze mamy dentyste za free... ja nie mam tej karty bo jeszcze nie zlozylam formularza.. tzn na poczatku wysylalam ale zmienilam adres i wpisalam tam nowy a zarejstrowana bylam jeszzce pod starym i nic nie dostalam...
ale nie powtarzalam tego bo nie potrzebowalam karty.. w aptece bez problemu dostaje leki na recepte za darmo wiec machnelam reka na te karte hihi

kamilko i lucy sliczne wasze chliopaki.. strasznie mi sie podobaja.. i nie ma mowy zeby sie na zywo nie spotkaly hihi

kamilko moj leos tez zjadl o 22 a potem o 2 i o 8 rano i ostatecznie wybudzil sie o 11... hihi
dzis adas ma wolne wiec lajcik na maxa,. weekendzik rozpoczety
koncze bo idziemy polazic po sklepach... hihi

jasnie panie zazdroszxze takiego spanka.. no to masz lajcik mamuska hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości