SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 sie 2007, 19:13

a ,my bylismy nad morzem wlasnie wrocilismy jade teraz do sklepu bo chce nowa pralke ale zobaczymy co sie da zrobic :ico_oczko: jak wroce dam znac czy dal sie namowic hi hi i wkleje foty z naszej wyprawy :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 sie 2007, 19:45

lucy i marta wasze dzieciaki sa takie sliczne i kochane okraglutkie bobasy!!!!

lucy ja nie probowala, dawno sciagac ale nawet 50ml nie uzbieralam.. ai ja tez starsznie niecierpliwa jestem wiec po kilku probach sie poddalam hihi

jasnie pani pieknie ci lusia spi.. oby tak dalej hihi

sandrusia fajne foteczki i synek super hihi

a my dzis piekny dzionek bo spedzony w trojeczke.. rozpoczety od przytulanek i usmiechu leosia.. czegoz chciec wiecej hihi
wlasnie wrocilismy z dluuugiego spaercku polaczonego z zakupkami.. tzn bardziej lazeniem po sklepach bo chcialam kupic body i spioszki ale te ktore mi sie podobaly to rozm nie bylo. a ja wybradna jeste,m hihi

ale znalazlam slodka czapeczke z daszkiem sztruksowa na jesien hihi dla leonka oczywiscie hihi zahaczylismy tez o park zeby nakarmic glodomorka a teraz wpadlismy na obiad i zaraz jedziemy do asdy po jedzionko na najblizszy tydzien hihi :ico_oczko:

dziewczyny w tesco sa spore promocje pieluszek..nie interesowalam sie tymi wiekszymi
ale przykladowo huggiesy1 za 2.50 z 3,75 wiec sie oplaca

a jutro.. jedziemy nad morze.. tak sie ciesze.. ma byc 21 st wiec nieupalnie dlatego zdecydowalismy sie zabrac leosia znow na plaze hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super hihi

[ Dodano: 2007-08-10, 19:53 ]
lucy ja nie mam pojecia gdzie uzyskac pomoc darmowa pomoc prawna :ico_olaboga:
a sytuacja rzeczywiscie nieciekawa.. masakra jednym slowem :ico_olaboga:

julie jaki nathanek fajny i zapracowany hihi jeszzce chwile i pojdziesz na wczesniejsza emeryture w synek ebdzie kaske zarabial hihi

[ Dodano: 2007-08-10, 19:56 ]
aha laski z uk.. widzialam sliczny kombinezonik dla chlopcpw na zime w mamas and papas do tego czapa zarabiste.. musimy to kupic leosiowi ale na razie nie.. bo nie wiem jak bedzie z rozmairami
kurde mam nadzieje ze do jesieni jeszzce bedzie co???
:-D

[ Dodano: 2007-08-10, 19:58 ]
sandra a gdzie nad morze jezdzicie??

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 sie 2007, 20:10

julie Luska zaczyna robic to samo co Nathanek na widok aparatu :-D
Obrazek

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

10 sie 2007, 21:32

madziorka a gdzie wy nad morze sie wybieracie ??moze i my bysmy sie wybrali w to samo miejsce....tylko nie wiem czy uda mi sie namowic pawla,ale dla niego to pewnie bez roznicy ...mowie i jedziemy. :-D

sandrusia :ico_sorki: :ico_sorki: nie chcialam cie pominac,ale moze i z toba sie spotkamy nad morzem,gdzie jedziecie???

marta no pewnie czesciej zgladaj do pracki niech maly juz od malego zarabia :ico_haha_01:

czytam was na raty i pozapominalam co u ktorej sie dzieje :ico_wstydzioch:

wszystkie fotki fajne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 sie 2007, 22:02

normalnie mowie wam dziewczyny, kutwa, mowcie na mnie Mariolka Krejzolka :-D , normalnie moja psiapsiulka Gabrysia, z ktora za starych dobrych czasow wyjadalysmy w supermarkecie orzeszki ze snickersow jak nikt nie widzial, zadzwonila do mnie, ze jest impreza, bo przyjechala z Rajchu po chyba 4 latach i piwo sie leje, a mnie nie ma :ico_olaboga: :ico_noniewiem: . no to w oczekiwaniu na mezola mojego, ktory dzisiaj na drugiej zmianie tyra robie se oko i zapodaje moj antyperspirant, ktory 7 dni trzyma i daje dluga na piwczano :-D :-D . Dziecko wykapane, uspane, wiec on wchodzi, a ja wychodze. :-D zegna was Mariolka-Krejzolka :-D :-D :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 sie 2007, 22:02

normalnie mowie wam dziewczyny, kutwa, mowcie na mnie Mariolka Krejzolka :-D , normalnie moja psiapsiolka Gabrysia, z ktora za starych dobrych czasow wyjadalysmy w supermarkecie orzeszki ze snickersow jak nikt nie widzial, zadzwonila do mnie, ze jest impreza, bo przyjechala z Rajchu po chyba 4 latach i piwo sie leje, a mnie nie ma :ico_olaboga: :ico_noniewiem: . no to w oczekiwaniu na mezola mojego, ktory dzisiaj na drugiej zmianie tyra robie se oko i zapodaje moj antyperspirant, ktory 7 dni trzyma i daje dluga na piwczano :-D :-D . Dziecko wykapane, uspane, wiec on wchodzi, a ja wychodze. :-D zegna was Mariolka-Krejzolka :-D :-D :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-10, 22:04 ]
a teraz quiz :-D :-D czym sie roznia te dwa posty?? bo jest jedna roznica, dla ulatwienia dodam, ze ortograficzna :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 sie 2007, 22:28

Jasnie Pani błąd znalazłam wiec prosze o duże piwko :ico_brawa_01:
błąd jest w wyrazie PSIAPSIÓŁKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miłej zabawy kochana

[ Dodano: 2007-08-10, 22:28 ]
w pierwszym poście jest u zwykłe w drugim kreskowane

[ Dodano: 2007-08-10, 22:29 ]
w pierwszym poście jest u zwykłe w drugim kreskowane

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 sie 2007, 22:30

Jasnie Pani :) pisze:orzeszki

oczywiście, że pisze się OŻESZKI :ico_haha_01: żartuje, w psiapsióle sie pomylilaś, a ja mam oko sokole :-D jestem nieślubną córką Miodka :ico_haha_01:
ale ci zazdroszcze, baw sie super, a jak wytrzeźwiejesz to zdaj relacje :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2007-08-10, 22:33 ]
Gosia, impreza sie szykuje, ale niestety lenki nikt nie chciał na weekend :ico_haha_01: będzie patrzyła jak mama traci równowage i gada od rzeczy :ico_oczko: moi rodzice mają jutro wesele, mój brat skorzysta z okazji i będzie świntuszył, a babcia ma po prostu dosyć i chce odpocząć :ico_oczko: a Ty co robisz na TT? :ico_oczko:
martuchafrost, 60 funciaków? :ico_szoking: jak na dniówke dla takiego malucha to nieźle :ico_brawa_01:
dziewczyny, ale macie dobrze z tym morzezm, ja musiałabym jakieś 7 godizn jechać :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 sie 2007, 01:12

wklejam obiecane foty :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jutro wkleje reszte bo cos mi dzis komp szwankuje :ico_zly:
a nad mozen bylam w hollywood bo mamy najblizej :-D
aha a pralka kupiona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 sie 2007, 01:22

fela no to wpadaj do bournomuth... wyslalam ci na prywatna swoj numer jakbys sie zdecydowala hihi ale i tak poznasz mnie na plazy po mega oponce hihi

mam nadzieje ze ta wiadomosc dotarla bo jakis blad wyskoczyl cholera. ale jakbyc co to udzielam zgody na podanie mojego numeru lucy i marcie. bo one go posiadaja hihi

jasnie pani jestes the best :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihi usmialam sie na maxa hihi szalonej imprezki hihi
ja wypilam wlasnie pierwsza szklanke piwka po porodzie... mam nadzieje ze leosiowi nie zaszkodzi... :ico_noniewiem:
jutro szykuje sie na lampke winka z okazju ukonczonego miesiaca... po powrocie z nad morza wpadaja znajomi bedziemy grillowac hihi

a dzis dziewczyny przezylam horror na maxa
po kapieli nasmarowalismy leosia.. tradycyjnie ja od buzki do pasa a adas dół...
no i potem ja zaczelam go ubierac a leos nagle placze i to na maxa.. i to nowy placz dla nas. nie na jedzienie.. ani nie wydawalo sie by spowodowany byl kolka czy bolem brzuszka. bo nie prezyl sie..
kurde nie wiedzielismy co sie dzieje..
ale wiecie mlodzi rodzice.. moze sie nie znamy. a zblizala sie pora karmienia.. wiec przystawilam leonka do piersi a on pociagnal kilka razy i znow placz.. :ico_placzek: :ico_placzek:
boze wtedy to juz sie wystraszylam nie na zarty.. :ico_olaboga: bo on nigdy nie plakal przy cycku :ico_olaboga:
wyraznie cos mu jest :ico_placzek:
oczywiscie ja tez w ryk :ico_placzek: :ico_puknij: ze pewnie cos mu zrobilam.. nawet wymyslilalm durna ze moze paluszek mu zlalamalm jak body ubieralam... :ico_olaboga:
straszne to bylo... :ico_placzek:
adas uspokojal malego a ja wraz z nim ryczalam i panikowalam
adam stwierdzil ze byc moze posmarowalam mu sudocremem za blisko oczek.. :ico_noniewiem: :ico_szoking:
a ja uparcie twierdzialm ze raczej nie... :ico_puknij:
uzylam sudocremu na krostki na policzkach bo ostatnio wyraznie po jego zastosowaniu poprawilo sie czulko...
ale nie sadzilam ze moglo cos sie dostac o oczek.. :ico_szoking:
no ale kiedy tak plakal to zauwazylismy nagle ze ciagle trzyma oczka zamkniete
a wtedy adas dawaj sol fizjologincza zapuscil.. ja otwieralam jego oczka a adas zapuszczal :ico_olaboga:
i wiecie co?? po sekundzie otowiera oczka.. spokojny zadowolony i wymeczony.. zasnall
a wczesniej wysciskalam go wycalowalam ze szczescia :-D
boze co ze mnie za matka.. krzywde dziecku wyrzadzilam... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
tak sie nacierpial maluszek przeze mnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
teraz dopiero zdalam sobie sprawe ze macierzynstwo to czestry niepokoj strach... i najgorsza jest ta bezsilnosc.. kiedy nie masz pojecia jak pomoc wlasnemu dziecku
dobrze ze mam adasia... :ico_oczko:

no to spokojna i szczesliwa zmykam spac :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość