mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

11 sie 2007, 12:07

Witajcie,
Przede wszystkim Ulu, GRATULACJE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: Zdolniara z Ciebie!!!
Fajnie ze wiecie ile waza Wasze dzieciaczki , ja niestety nie wiem i juz chyba do porodu sie nie dowiem...
Dzis mamy miec znajomych po poludniu wiec zmykam sprzatac, pomimo tej rwy kulszowej, dzis juz naprawde ledwo laze..... :ico_puknij:

Calusy i milej soboty!!!

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

11 sie 2007, 12:09

Dla poprawienia humorków:Tak powinno sie ćwiczyć w czasie ciaży
http://pl.youtube.com/watch?v=-P6700m-tZ0

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

11 sie 2007, 12:09

No Dominisia, trzymaj sie!! Cale szczescie nasi znajomi to malzenstwo z 2 letnim synkiem wiec nie bedzie picia, moze po piwku :ico_brawa_01: To lubie a nie biby kumpli... Trzymaj sie jakos!!!

[ Dodano: 2007-08-11, 12:14 ]
Hehehe, juz sobie wyobrazilam nas, brzuchatki, z bebenkami jak tak wymiatamy tymi brzuszkami w rytm tej piosenki hehehehe

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

11 sie 2007, 12:42

Ale jestem zła :ico_zly: napisałam wczoraj posta dwa razy i za każdym razem mi go wcięło i niema a potem skopiowałam ,no ale dziś już niemoge wkleić!
Gosiu jeszcze w życiu natrafisz na takiego faceta który będzie Cie nosi na rękach,zobaczysz,będę trzymać za to kciuki!
Eska za karuzele dałam 30 zł,myślę że to niedużo :-D :-D
Paulina zdjęcia super,a czy mi sie wydaje czy nad słonecznikiem widać nóżkę odbitą lub inna część ciała??
Ula GRATULACJE!!!!Brawo zdałaś za pierwszym razem,mało komu sie to udaje,więc gratulacje podwójne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dominisia nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem,mój Łukasz też często robi coś bez porozumienia ze mną i nie pyta się jak się czuję ani nic,czasami to mam wrażenie że on myśli że ciąża to tylko duży brzuch że tam niema dzidziusia i wogóle nie jest ciężko,chciałabym zamienić się z nim na parę dni tym brzuszkiem żeby zrozumiała jak to jest!!!
Ciesze sie że wasze dzieciaczki wszystkie zdrowiutkie :ico_brawa_01: Ja idę w środę do lekarza i mam nadzieje że też dowiem sie ile waży mój Skarbek.No właśnie lekarz zapisał mnie na środę a w środę przecież wolne od pracy i chyba muszę zadzwonić w poniedziałek i zapytać się czy sie przypadkiem nie pomylił.
Buźka dziewczyny,ja lecę sprzątać.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

11 sie 2007, 12:48

Dzieki mamo Zuzi, masz racje z Wami czas leci szybciej i przyjemniej.
Paulinko zdjęcia bombowe, fantastyczna pamiątka
Gosiu perełko ja też się poryczałam czytając twój tekst, bo rzeczywiście człowiek czasem nie docenia tego, co ma.
Dominisiu napisałaś : na suszydle nie ma miejsca bo cale zawalone pieluchami... ile kupiłaś pieluch?? Ja mam może z 7. Nie mam pojęcia czy to wystarczy ale mam zamiar stosować pampersy. A co do imprezki z kolegami to chyba bym się wybrała na wieczór do koleżanki. :-D
Eve widze że idziemy łeb w łeb teraz nie pozostało nam nic innego tylko czekać kiedy dzidzia zechce wyjść. :ico_ciezarowka:
Ulamisiula gratuluje zdania egzaminu :ico_brawa_01: , oj te twoje maleństwo to już chyba dobrze wie co to stresik.
Ja dzis znowu na zakupach :ico_haha_01: dokupilam wanienke i ciuszki żeby mały jakos się prezentował w drodze ze szpitala do domku :ico_brawa_01: Większośc ubranek mam po innych więc kupiłam ekstra komplecik specjalnie dla naszego brzdąca. Wiecie co, mogłabym cały dzien siedzieć w takim sklepie i kupować, tylko potrzebowałabym kogos kto by mi kase dowoził :-D

[ Dodano: 2007-08-11, 12:59 ]
Kicia ta karuzela rzeczywiście nie za droga, dzis tez oglądałam, ale jest tego tyle że cięzko sie zdecydować. Podobaly mi sie z pluszowymi zabawkami ale one kosztują ok 80zł. Stwierdziłam że na razie dam sobie spokoj, mamie delikatnie pokazalam jaka była by fajna i stwierdziła że jak już mały przyjdzie na świat to dostanie od babci :ico_haha_02:
Lece pakować prezent bo na 16.00 wybieram się na ślub kolezanki, miałam być na weselu ale samej to troche nudno bo nie znam tam nikogo prócz młodej pary. Gdyby nie wyskoczyło to wesele w Niemczech to dziś z męzem bawilibysmy sie na weselichu.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

11 sie 2007, 14:10

Eska nam dziś zostało 30 dni do terminu porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny jak mi sie dziś nic nie chce,coś okropnego!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

11 sie 2007, 14:17

No 30 dni i pewnie do końca nie zdążymy doliczyć :D , my to jesteśmy tutaj jako pierwsze w kolejności -patrząc na terminy oczywiście, eve jeden dzien za nami i chyba agnieszka też miała podobny termin, ale w jakiej kolejnosci maluszki zechcą przyjsc na świat tego nikt nie wie :-D Moj brzdąc tak się dziś ułożył że nie potrafię nawet minimalnie się schylic, zaparł sie nogami czy co? Czuję się jakbym połknęla sztyl od miotły :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 sie 2007, 14:17

a ja wróciłam od fryzjera z blond pasemkami :-D

po weselu prześle fotke :-)

a i kupiłam w aptece majtki jednorazowe.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

11 sie 2007, 14:24

Chetnie obejrzymy jak się prezentowała przyszla mamusia :ico_haha_02: No własnie majtki !! A już byłam pewna ze do szpitala mam wszystko. Tylko że ja chyba kupie zwykle bawełniane takie targowe i potraktuje jako jednorazówki :-) bo slyszalam ze te prawdziwe jednorazowe nie przepuszczają powietrza ale to pewnie zalezy od firmy, wiec nie mogę za duzo na ten temat powiedziec bo na własne oczy nie widzialam takich majtek.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 sie 2007, 15:17

eSKa, no właśnie ten fryzjer zrobił ze mnie taką zajeb... blondyne a mowiłam mu że blond chce miec mniej :ico_olaboga: no ale cóż teraz to już musi tak byc.

za majtki jednorazowe zapłaciłam 7,99zł/paczka 7szt. wyglądaja jak z siatki wiec dopiero po porodzie sprawdze czy sie w nich nie zaparze :ico_oczko: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość