Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

11 sie 2007, 16:10

Eska podobno aż 70 % dzieci rodzi cię po terminie,więc ja nie nastawiam się za bardzo że to będzie akurat 10 września :-) ale kto wie co nam dzieciaczki szykują za niespodzianki :-D ,ja jestem ciekawa kiedy mnie złapie :-D i w jaki sposób :-D moja szwagierka zaczęła rodzic w czasie burzy i położna mówiła że właśnie podczas burzy jest często tak że pęka pęcherz z wodami a niema skurczy.
Ja wiem ze w moim szpitalu niewolno nosić majtek,bo lekarze krzyczą,tzn.chodzi mi o poród oczywiście,ale ja biorę ze sobą i będę zakładać a ściągać tylko na wizytę i tyle.A mnie jakieś skurcze łapią mocne ale to tak dosłownie dwie sekundki i koniec i za jakiś czas znów,nie wiem czy to mój szkrab tak się wypina że mnie to tak boli czy o co chodzi??
Eve pochwal sie fryzurką,wklejaj zdjęcia koniecznie!

A to zdjęcie mojego dzisiejszego brzuszka :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 sie 2007, 16:39

eSKa ja mam 20 pieluszek, i do tego jeszcze 3 flanelowe, ale oprocz tego jeszcze moja posciel schnela. Stalam dzis przy desce 3 godziny i nogi mi wlaza tam gdzie sie zaczynaja. Ale przynajmniej wszytsko mam juz gotowe. Do kolezanki moze bym sie wybrala, ale tutaj to cierpie na brak kobiecych znajomosci, wiekszosc znanych mi Polakow to faceci. Od czasu do czasu odwiedzalam sie z taka jedna Ewa, ale ona pojechala do Polski, zjechala na stale i zostalam zupelnie sama :ico_placzek:

Eve zycze udanej zabawy, ja na wesele tydzien temu sie nie wybralam. Po pierwsze nie czulam sie na silach, a po drugie to byla eks mojego meza... I tak sie mi troszke przykro zrobilo, bo wiem ze mama Krzysia ja bardzo lubi, i czesto odnosze wrazenie ze jest jej zal ze im nie wyszlo. Ona byla na tym weselu i nawet wczesniej ulozyla takie przyspiewki na oczepiny, ze ona nie chciala jej syna i cos w tym stylu... I na drugi dzien wszyscy nam opowiadali o tym, bylomi strasznie glupio... Ja sama tez lubie ta dziewczyne, ale ciesze sie ze nie poszlam na ten slub.
Eve koniecznie wklej jakies foteczki

Mamo Zuzi widze ze nie tylko ja mam dzis gosci, chociaz chyba Ci Twoi beda mniej uciazliwi... A z drugiej strony to tak sobie mysle ze moze lepiej niech przyjda odwiedzic nas teraz, wypija co maja wypic, a nie na przyklad tydzien przed porodem lub tuz po nim...

Kicia brzucholek masz cudowny :ico_brawa_01: Ja ostatnio mam takie wrazenie ze rosne z dnia na dzien i mam najwiekszy brzuchol z Was wszystkich :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 sie 2007, 19:00

no dziewczyny oceńcie i doradzcie co mam zrobić z tym blondem bo już myślałam żeby kupić saszetke jakiegoś brązu i dołożyć ciemnych pasemek ale znów jak coś sknoce :ico_noniewiem: od razu fotki z brzuszkiem :-D

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-11, 19:01 ]
teraz widze że na zdjęciu to włosy wyglądają jak siwe :ico_szoking: :ico_placzek: a w rzeczywistości są aż platynowe :ico_olaboga:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

11 sie 2007, 19:59

eve81 podobaja mi sie Twoje pasemka, wygladasz swietnie
a jesli chodzi o brzuszek i twoja figurkę to jestes super laska :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

11 sie 2007, 20:06

Hejka, znajomi przyszli i pojechalismy nad morze bo pogoda cudowna :ico_brawa_01: Kapalam sie w cieplym morzu i plotkowalam, a dzieci sie bawily. Zaraz jeszcze wpadna ci sami znajomi na jakies piwko i juz, dzien minal, a szkoda bo dzis sie swietnie czuje i moglby ten dzionek dluzej potrwac. :ico_haha_01:
Ja mam 10 pieluch tetrowych do podkladania na ramie po karmieniu i kilka takich frotkowych malusich reczniczkow do wycierania buzki. Dzis tez pralam juz ostatnie pranko malusich ciiuszkow, ciemne plus czerwone i przez dzien juz mi wyschly, nawet spiworek na jesien\zime.
oki, koncze bo ida

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

11 sie 2007, 20:31

Oj widze że chyba będe musiała dokupić tych pieluch troszke, szczerze mówiąc to nie wiem ile czego trzeba. Ja dzis czuje w brzuszku jakies dziwne ruchy nie wiem czy to maly sie rozpycha czy to jakies skurcze, w kazdym bądz razie nie boli ale uczucie dziwne. Przed chwilą dostałam smsa od męża że na weselu dostali na razie po kawalku tortu i tyle, jedzenia wiecej nie widac a tanców brak :ico_szoking: Nie wiem o której się zaczęlo ale chyba nudno musi być skoro ma czas na pisanie smsow.

[ Dodano: 2007-08-11, 20:34 ]
Mamo zuzi ty to masz dobrze z tym morzem, mnie ostatnio coraz częsciej nachodzi ochota żeby poplywać troszke w morzu i te fale ..... mmmmm. Tylko żeby takie zachcianki spełnić to trzeba całą Polske przejechać i jescze trafić na pogode :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-11, 20:40 ]
eve nie jest źle, mała zmiana na blond nie zaszkodzi, a z ciemnymi pasemkami sama raczej bym nie ryzykowała. Brzucholki macie świetne.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 sie 2007, 21:20

K@tk@, dzięki za komplement, ale musze sie przyzwyczaić chyba do tego koloru bo cały czas na siebie dziwnie patrze :ico_noniewiem:

uciekam już bo są u nas znajomi, i woziłam dzisiaj w naszym wózeczku synka koleżanki, mały ma 7 miesięcy i chciałam sprawdzić czy zmieści się w naszym foteliku :ico_oczko: super wyglądał, już niedługo będe wozić swojego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

11 sie 2007, 23:38

cześć kochane ciężaróweczki :ico_ciezarowka: :-D :-D :-D

GOSIU naprawdę trzymam kciuki by wszystko się ułożyło u ciebie jak najlepiej, tak by tobie było dobrze :-)
PAULINKA śliczna fotka, bardzo fajną pamiątkę będziesz miała :ico_brawa_01:
EVE ładnie ci, zobaczysz jak będziesz się czuła w tych włoskach,zawsze po zmianie najpierw tak jakoś dziwnie :ico_haha_02:

a ja miałam przymusową przerwę w tiktakowaniu :ico_placzek: tata nam pomalował mieszkanko, no i masa roboty przy tym,jeszcze do końca nie posprzątałam :ico_olaboga:
nie miałam siły nawet usiąść do komputerka :ico_placzek: ale już nie dużo zostało do sprzątania :ico_noniewiem:
a tak wogóle ta pogoda mnie dobija :ico_olaboga: słuchajcie nogi mi puchną, nie tylko oczywiście, i wyglądają jakbym z 30 kg ważyła :ico_olaboga: nie widać kostek nawet :ico_placzek:
dziewczyny co mi nie daje spokoju to czy wy też macie skurcze? :ico_noniewiem: ja mam nawet często i mówią mi że brzunio się obniżył :ico_noniewiem: ale mały aktywny jest nawet bardzo i nie wiem co mam myśleć :ico_noniewiem:
co dziś mi powiedział W. ,że słyszł od kooś że chłopczyk może się okazać dziewczynką, bo wargi sromowe czasami babeczkom bardzo puchną, i lekarz może je wziąć za jajeczka :ico_olaboga: no u mnie tak było z julcią :ico_szoking: ciekawa sprawa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-11, 23:42 ]
oczywiście miało być 130 kg :ico_ciezarowka: 30 kg to chyba jedna noga :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-08-11, 23:44 ]
KICIA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: brzuszek śliczny oczywiście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać że zmęczona jestem :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

11 sie 2007, 23:53

Znajomi poszli, ale Filipek byl aktywny, trzeba miec przy nim oczy naokolo glowy... :ico_olaboga:
Agnieszka, ja tez mam czesto skurcze, tyle ze ja je mam od 17 tygodnia ciazy i sa w sumie niebolesne, a raczej nieprzyjemne. Czuje je az w klatce piersiowej, tak mnie przydusza, brzuszek staje sie wypukly, twardy jak kamien i po jakichs 30-40 sekundach mnie puszcza. Wtedy gleboko oddychm i gladze brzsio i dzidzie bo tez musi wtedy byc niezle zdezorientowana... :ico_oczko: Z Zuzia tez tak mialam wiec sie tymi skurczami raczej nie przejmuje. Do 10 na dobe podobno jest ok, a ja tez liczby nie przekraczam. aNelly jest taka aktywna ze mam wrazenie ze mi skore przerwie jak sie rozpycha, az mnie boli normalnie... Najgorzej jest jak szaleje kolo pecherza i krocza, strrrasznie nieprzyjemne.... :ico_olaboga:
Kicia, masz sliczny brzusio!!! :ico_brawa_01: Generalnie mam wrazenie ze mamy podobne te brzuszki teraz, chodzi mi o rozmiar oczywiscie...

Eve, wloski sa ok, a pewnie na zdjeciu sa bardziej szare niz w rzeczywistosci. Poza tym one po kilku myciach jeszcze dojda, bo po fryzjerze w ten sam dzien to generalnie wlos jest inny. Ladnie wygladasz :-)

Moj mezu dzieki bogu niespodziewanek mi nie robi, i aby tak dalej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

12 sie 2007, 08:29

I JUż WSTAłAM :-D
MAMOZUZI mi te skurcze zaczęły się ok 1,5tygodnia temu ale teraz mam z dnia na dzień silniejsze, aż bolesne, i zapytam jeszcze o coś, tylko intymnego...bo śluz też mi się zmienił, nie to że jakieś upławy bo jest bezzapachowy i białawy, ale takie jakieś ciągotki galaretkowate ma, a nie pamiętam czy z julcią też tak było :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość