Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sie 2007, 10:56

kamizela...jesli chodzi o zabiegi pielegnacyjne to ze mna jest tak-ogolnie makijaz odpada...dziwnie wygladam umalowana...no maksymalnie czarna kredka i roz...
Na pazurki znajdzie sie zawsze chwila...a le obecnie te u rak pozostawiam nieumalowane
fryzjer owszem ale zadne farbowanie bo mam bardzo ciemne wlosy i swietnie sie w nich czuje....a kosmetyczka?-pojde jak wroci z urlopu :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 10:59

KUlka, no oczywiście kliknięte :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 sie 2007, 11:04

Muszę się wziąć za siebie :-D Przecież nie chcę wyglądać jak zmordowana matka, która to calymi dniami chodzi ze skwaszoną miną :ico_nienie: No i Wiktorek pewnie chcialby, żeby mamusia była szczęśliwa :-D

Muszę zreorganizować swoje poranki (wcześniej zwlekać się z łóżka ) i wieczory (powierzać opiekę nad malcem tatusiowi ha ha). Wtedy znajdę czas na odrobinę przyjemności :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 11:24

trzeba się starać bo potem to już nam nic nie pomoże :-D
http://www.obrazki.info/zoom_image.php?id_phot=2131

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

12 sie 2007, 11:34

anza ale drastyczna jesteś :P

kulka no rozgadałyśmy się wczoraj trochę... a synuś mój od piątej dzikie wrzaski bo go brzuch bolał (głupia głupia ja!! zjadłam wczoraj kebaba a tam był sos czosnkowy :/ sama potem miałam wzdęcia a co dopiero Mały :////) Dałam mu wszystko co się dało, usiłowałam brzuch rozmasować ale twardy jak skała, chwilami pomagało przytulanie, kołysanie i śpiewanie, ale jak go spinało to znowu pisk :( Na szczęście przypomniało mi się że mam czopki viburcol (czy jak im tam)! szkoda że dopiero po trzech godzinach :/ Na szczęście zasnął tak koło 8-9 ja zresztą też. On teraz jeszcze śpi - wymęczony. Biedaczysko....

glizdunia ja mieszkałam w birmingham - i żałuję baaaaardzo że tam nie rodziłam! porównując polską i angielską porodówkę to niebo i ziemia! i co najważniejsze - znieczulenie za darmo i nie trzeba się na nie umawiać :ico_brawa_01:

co do brania się za siebie - tez muszę to zrobić
ale jka na razie to nie umiem się za nic zabrać a co dopiero za siebie :/
a wyglądam jak godzilla!!!! (gabaryty i te syfy na gębie i ramionach brrr)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 11:37


Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sie 2007, 11:39

oj...moja Maya wylądowala z ciocią przed blokiem-znowu.. :-D :ico_brawa_01:
A moj A. wstal w tempie blyskawicy i pojechal do pracy trzepac kase...hihihi...dzwonil mu kierownik ze zalalo fabryke i kto chce i na ile godzin chce moze przyjsc pomoc usuwac wode..niby jakis wąż pękł...wiec pojechal bo podwojnie platne...a wieczorem normalnie idzie na nocke wiec dzis pewnie tylko przyskoczy cos zjesc....ale fajnie ze dodatkowa kasa sie znajdzie....bedzie na dentyste bo od kilku dni meczy sie z bolem zeba(ósemki)a wizete ma na srode dopiero choc to i tak prywatnie....a w angli raczej drogie takie uslugi.....czyli raczej samotna niedziela sie zapowiada :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 sie 2007, 11:58

guten tag!
O jejku, co tak szybko piszecie???
I znów nie pamiętam kto i co...Wiem, że pogoda u nas piękna, młoda śpi w wózku...jadła dziś o 6rano i po 9 i od tamtej pory śpi. My byliśmy w kościele...
A wczoraj świętowaliśmy naszą rocznicę ślubu :ico_wstydzioch: chyba jako ostatnia z tego grona przeżyłam 2 pierwszy raz. I muszę powiedzieć, że było zdecydowanie lepiej, niż za 1razem :-D
O Hania płacze, wrócę później!
KUlka 5.36

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 12:25

no ja też po drugim pierwszym razie - na wyjeździe był :-D
ale powiem szczerze że nie było wcale tak super bo miałam wrażenie że mi się tam wszystko porozrywa :ico_wstydzioch: :ico_zly: :ico_puknij: a poza tym Iga była w tym samym pokoju i to mnie zdecydowanie rozpraszało :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 sie 2007, 13:07

No wiesz....Hanka też dzieli z nami sypialnię...Do tego akurat zaczęła jakoś postękiwać :-D ogólnie wesoło było..J szukał gumki przyświecając sobie telefonem... :-D JAkoś romantycznie to nie...ale fajnie, na luzie...Troszkę krwi się pojawiło i J cały przejęty...ale to chyba normlane, bo po badaniu u gina też tak było. Generalnie miło było :ico_haha_01:
A humor to Ty masz dziewczyno...obrazki niezłe...

Kamizela powiem Ci, że z tymi zabiegami pielęgnacyjnymi bywa różnie! przed ciążą to ja maniaczka byłam...co dzień wcieranie tysięcy mazideł w każdą część ciała, makijaż , paznokcie, pedicure, depilacja...W ciąży już troszkę gorzej...a teraz? no jak się uda to jest. Fryzjer obowiązkowo, bo jakoś to mi daje poczucie, że jestem w miarę zadbana. A resztę nadrabiam jak Hanka śpi, stopy się daje spokojnie, ale czasem po prostu nie mam już chęci...Depilacja się udaje, tyle że szybko-maszynką. A kiedys był wosk...Ale jak wrócę do pracy to będzie inaczej. Makijaż? robię, ale teraz już się tak nie bawię, tylko szybko szybko. Zresztą latem nie trzeba nakładać tego wszytkiego-na szczęście! paznokcie? no dbam, ale u rąk nie maluję, bo za bardzo się nie powinno potem wpychać palców do buźki malucha, a jak tam umyć? A u stóp jak pomaluję, to noszę dłuuuuugo!

A!zapomniałam napisać, że odpadła nam matka-karmicielka--Doris przeszła na butlę, bo zanikł jej pokarm

U nas upał...ale wiecie co?mam radochę, bo zmieściłam się w sukienki sprzed ślubu!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale jestem zadowolona, wreszcie mogę się rozebrać jakoś sensownie w ten skwar.
Lecę Hankę przewinąć i pobawić się.
Miłej niedzieli i do wieczorka! :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość