Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

18 kwie 2007, 09:01

pirrllott, możesz mówić , że jesteś zwykły facet i tak w to nie wierzę. Wiem jak się wychowuje trójke dzieci bo mam 4 córki. Trójka dzieci to dużo radości ale obowiązków jest jeszcze więcej i trzeba dzielic czas między dom i prace co nie jest łatwe. Chłopaki jeszcze są mali to masz bardzo dużo pracy.
Jetseś wielki i powinieneś być z siebie dumny.
Pozdrawiam Was serdecznie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 kwie 2007, 09:03

dorek, :ico_brawa_01: ŚWIETNIE TO UJĘŁAŚ!!! TO JEST NA PRAWDĘ WYCZYN!!! WIESZ MYŚLĘ ŻE TWOJA ŻONA PRĘDZEJ CZY PUZNIEJ BĘDZIE ŻAŁOWAŁA TEGO CO ZROBIŁA!!

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

18 kwie 2007, 09:12

Izunia, ja mieszkam w dużym mieści i jak patrze na niektóre samotne mamy to mam ochote zlać im zad.
Maja do pomocy matki, ciotki i Bóg wie kogo jeszcze, każde dziecko z innym facetem i jedyne co robia to albo płacza ze nie maja kasy, albo się lumpią. Pijana baba,( jakoś nie potrafie nazwać jej matką) trzyma sie wózka i udaje ze idzie na spacer.
I ona ma pomoc z opieki społecznej i od księdza, bo jej się należy.
Dlatego podziwiam tego faceta za jego obowiązkowośc, odpowiedzialność i za to, że ma rozum czego często niektórym, nie tylko facetom, brakuje.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 kwie 2007, 12:50

dorek, wiesz ja tez nie nawidze matek które piją i nie zajmują sie swoimi dziemi!!! Jest to dla mnie chory i nienormalne a co gorsze te dzieci! to ich jest mi szkoda dlaczego przez nieodpowiedzialnych rodziców te dzieciaczki muszą cierpiec !!!! Czasami życie jest okrutne!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 lip 2007, 22:08

nie czasami tylko czesto ...........

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

12 sie 2007, 15:02

pirrllott samotnych tatusiów jest dużo dużo dużo mniej niż mam - może dlatego żaden tu nie zagląda? Ale wiesz - wracasz mi wiarę w męski gatunek. Z chęcią bym wrzuciła wszystkich facetów do jednego wora ze znakiem "toksyczne!!" ale sama mam synka więc muszę wierzyć że nie każdy facet jest palantem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Super że masz taką dużą rodzinkę (tzn. wiem że pewnie cieżko bywa) - też bym chciała mieć conajmniej trójkę.

A jak chłopcy zareagowali na odejście matki? i jak sobie teraz radzą?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość