mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 sie 2007, 13:17

Dominisu, ja cala sobote pepsi pilam jak szalona, po prostu organizm potrzebowal :ico_oczko: :ico_haha_01:
Ja musze kupic sobie koszule do karmienia, stanik i wtedy dopiero spakuje torbe... Zreeeszta, ja i tak mam z Was najwiecej czasu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 sie 2007, 13:18

dziewczynki ja mam termin na 11 września mam jednak nadzieje że urodze wcześniej bo 13 września mam wziąść dawke przypominającą szczepionki na żółtaczke :ico_noniewiem:

ja ide teraz troszke ogarnąć mieszkanko bo o 14.00 ma przyjechać do mnie kuzynka z 2-letnim synkiem (kochany maluszek). No i dzisiaj chyba znów będe piekła ten placek ze śliwkami bo byłam u babci i przywiozłam reklamówke śliwek :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

13 sie 2007, 13:20

Moj organizm to chyba ma jakies dziwne potrzeby, zrozumialabym gdyby jakiegos owoca sie mi chcialo, ale teraz to tylko jakies paskudztwa...

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 sie 2007, 13:27

no nieźle dziewczynki z tymi słodyczami, ja jak na razie słodycze omijam szerokim łukiem a pozwalam sobie tylko na to swoje ciasto ze śliwkami :-D no ale cóż..dobre i to :ico_oczko:

kupiłam dziś w sklepie odżywke do włosów blond,platynowych itp. stwierdziłam że może jakoś tak złagodnieje ten kolor....no i otwieram ją o ona ma kolor niebieski :ico_szoking: normalnie jak ten rozjaśniacz u fryzjera, teraz sie zastanawiam czy ryzykować smarowanie nią włosów na 5 min :ico_noniewiem: no ale pisze odżywka więc powinno chyba być ok.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

13 sie 2007, 13:27

no to wrzucam uzupelnione daty:

Kicia10 - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 - 11.09 - czeka na Szymonka
Dominisia - 18.09 - czeka na Jasia (ustawilam date wg suwaczka :-D )
Kocura Bura - 20.09 - czeka na Zuzie
paulina1978 - 27.09 - czeka na Maje
mama_zuzi - 30.09 - czeka na Nelly


i czekam na uzupelnienie od:

eSKa - ???? - czeka na ???
agnieszka01.04 - ??? - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - ??? - czeka na Benia
gosiaperelka - ??? - czeka na Lenke

[ Dodano: 2007-08-13, 13:29 ]
eve81 ja tez uzywalam odzywki do wlosow blond z Welli ktora byla niebieska i wloski mialy ladny platynowy odcien. zreszta sama zobaczysz ze po kilku myciach ta platyna z siwej zrobi sie na ladny blondzik :-D :-D :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 sie 2007, 13:33

Dominisia, moja kolezanka cala ciaze zyla zupkami chinskimi i Hop Cola, bo innej nie tolerowala. Ewentualnie chleb z pasztetem. Po kazdym innym zarelku wymiotowala. Strasznego moralniaka miala ale Ola urodzila sie zdrowa (no chyba ze po latach wyjdzie.... :ico_noniewiem: ).

Ja tam sie nie przejmuje, dzis zjadlam zupke chinska bo mialam zachcianke. Przyjdzie czas na diety jak bede karmic :ico_olaboga:

eve, chyba wiem jaka masz odzywke na mysli, taka w malej ciemnej buteleczce? Jesli ta to nie powinna zmienic koloru ale moga miec po kilku razach taki delikatny odcien fioletowy (jak te plukanki fioletowe). Ale sprobuj po jednym razie chyba nic nie bedzie.....

A ja wlasnie ostatnio u fryzjera mialam nakladana "paste". Nie wiem co to bylo, ale na juz gotowe pasemka i mokre wlosy nakladaly mi laski jakis preparat, wlasnie niebieski, troche nawert smierdzial i trzymalam z 20 minut zeby sie stonizowal kolor jak mowila fryzjerka i pasemka z baza ladnie wspolgraly :ico_szoking: Wyszlo oki, ale to chyba jakas nowosc.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

13 sie 2007, 13:34

Mnie czasami jak najdzie ochota to natychmiast muszę dostać cole,przed ciążą to nie piłam jej tak często jak teraz,ale słyszałam że dużo kobiet w ciąży właśnie uwielbia cole,więc może coś w tym jest :ico_noniewiem:A ja sobie zaraz wciągnę drożdżówkę,hihi,i kawusię.A na obiadek mam dziś placki ziemniaczane,mniam.

[ Dodano: 2007-08-13, 13:45 ]
Eve no nie wiem jak ma kolor niebieski to mogą wyjść platynowe,może spróbuj na jednym pasemku :-) A tak wogóle to zrobiłyście mi ochotę na nową fryzurkę i tak myślę o ciemnych pasemkach,jak się dziś zobaczyłam w sklepie w lustrze to się wystraszyłam,wyglądam jak strach na wróble,hihi.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 sie 2007, 13:52

Kiciu, tylko uwazaj podobno kobiety przed porodem maja rozne szlone pomysly hihihi, przyciemnic latwo gorzej je rozjasnic znowu :-)
Dobra lece po zuzie do przedszkola. Tyle rzeczy mialam zrobic dzisiaj i guzik zrobilam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

13 sie 2007, 14:33

Ja w sumie tez dzis nic nie zdzialalam, no bo jak mozna zrobic cos normalnego jak sie wstaje o 12, o 13 je sniadanie, wiec pewno pora na obiad bedzie kolo 18, tylko co z kolacja?? :-D

A ja to dzis ciagle tylko o jedzeniu mysle...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 sie 2007, 14:41

Tylko bardzo prosze bez wyrzutow sumienia z tego powodu :-D ja musze obrac ziemniaki i wydaje mi sie to wyczynem ponad moje sily hihihi aha i rybke z zamrazary wyciagnac.

Pytanie dziewczyny:
Czy po porodzie ktos Wam bedzie pomagal oprocz meza? organizujecie jakas pomoc? mame, babcie itp? jesli nie ... jak chcialybyscie zorganizowac sprawe gotowania, sprzatania... bo nie wiem czy wiecie ale na to w pierwszych 2,3 tygodniach (a nieraz i dluzej) raczej czasu nie ma....... :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość