Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 sie 2007, 12:06

http://www.zdrowko.com.pl/sklep,1772,,, ... 688,0.html

[ Dodano: 2007-08-11, 12:09 ]
kurczę nie wiem jak ten link się tutaj zamieścił :ico_noniewiem: a post mi się skasował :ico_noniewiem:

SANDRUSIA)), już zachwycałam się twoimi fotkami na "chwalimy się..." :ico_brawa_01:
Ja jutro będę miała duuuuużo czasu (nareszcie niedziela i nie idę do pracy) i też wybiorę się znowu z Joasią na plac zabaw. Już widzę jaki będzie miała ubaw :-D szkoda, że jeszcze nie siedzi, bo włożyłabym ją do piaskownicy :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

11 sie 2007, 18:47

Dziewczyny wkońcu wróciłam, z tęskniłam się za Wami.
Najpierw wakacje - 2 tygodnie w Bieszczadach. Pózniej po powrocie padła nam karta graficzna w komuterze, ale juz naprawiony i jestem.
Muszę zając się zdjaciami i powklejać. Marti urosła :) kolejny ząbek do kolekcji.

Wasze szakraby prześliczne, mamusie też niczego sobie :D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 sie 2007, 19:00

moni26, a wlasnie chcialam pisac gdzie sie podziewasz :ico_nienie: czekam na fotki Martynki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

11 sie 2007, 23:12

Cześć Dziewczyny!Mnie już miesiąc nie było.No teraz nie mam czasu już na nic,bo do pracy wróciłam.Niestety odczuwalne jest to,że z Aurelką tak mało przebywam.Dobrze,że mój mąż z nią siedzi narazie,bo przynajmniej tak naszego rozstania nie odczuła.Jednak nie będzie to długo trwało,bo mój M wyjeżdża do pracy do Holandii.Zobaczymy jak to będzie.Dziadek podjął się opieki i Małą będe do rodziców odwozić.Będzie dla mnie ciężko,ale kasy nam brakuje i trzeba było podjąć "meską"decyzje.Jesteśmy już po chrzcinach.Aurelka nadzwyczaj grzeczna była i cały dzionek super się udał.A tak poza tym to troszkę poczytałam i widzę,że ząbki już się pojawiły dzieciakom.Aurelka jeszcze nie ma chociaż dziąsła na górze są białe.Uwielbia jeździć na rowerku i już fajnie stabilnie siedzi.A i też gaworzy,ale mieliśmy śmiechu jak zaczęła mówić babababa,a ja ją cały czas uczyłam mama.No i widać,że wcale mnie nie słucha :-) Co do jedzonka to rano zjada 180ml. mleka,potem jeszcze raz taką butle,następnie zupke,deserek i do spanka mleko 180ml.Kaszek nie lubi już kilka razy próbowałam jej dać,ale wypluwa.Mięsko gerbera też jej nie wchodzi.Natomiast jak tylko my coś jemy to wszystko musi spróbować,bo jak jej nie damy to jest awantura :-) No i sporo pije oczywiście sama z niekapka.Ogólnie jest pogodnym dzieckiem i też lubi muzyke.
Evetrzymaj się.Wierze,że wszystko Wam się ułoży,a Jagusia jaka już fajniutka.Przesyłam Buziaczki!!!
Dziewczyny śliczne te wasze maluszki!!!Pozdrawiam Wszystkich!!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 sie 2007, 18:53

Rosa, witaj :ico_haha_01: ja tak sobie myślę, że gdyby nie to , że w pracy piszę na tt :ico_wstydzioch: to też nie miałabym czasu na takie przyjemności.
Z moją Asią też tatuś zostaje w domu, na szczęście bo teściowa się do tego nie nadaje, a tak jakoś sobie radzimy, rano mąż pracuje , potem mnie zmienia (ja na 13)
A co do kaszek to Joaś też nie lubi żadnej, ani kleików, no nie chce tego przełknąć, ostatnio zjadła troszkę kaszy jaglanej w zupce hihi - pewnie nie poczuła.
Śliczna ta twoja Aurelka :ico_brawa_01:
Może uda ci się jakoś znaleźć czas , żeby częściej zaglądać na styczniówki :-)

moni26, witaj po urolpie i wklejej szybko fotki z gór :ico_brawa_01:

eve.ok odezwij się :ico_oczko: co tam u ciebie słychać? Mam nadzieję, że coraz lepiej :-)

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

14 sie 2007, 17:45

Witam Was Kobietki mnie też trochę nie było - siedziałam u swojej teściowej trzy tygodnie:D...dobrą teściową mam hihi. Tam też były chrzciny... miło było. Julci rośnie drugi ząbek, nie siedzi jeszcze zupełnie sama- podpiera się rączką, staje na czworaczka i się buja, lada moment pewnie zacznie raczkować:D.Zupek słoiczkowych nie chce nawet posmakować, sama jej gotuję.... i wcina bardzo chętnie.... Nadal karmię piersią... Mam pytanie. Dajecie już swoim maluszkom banana? Bo Julka na razie tylko surowego jabłuszka popróbowała a w zupkach to jadła marchewkę,selera, pietruszkę, pora, koperek ryż, natkę, mięsko, ziemniaka i kalafior.Pediatra mi powiedziała że jeśli karmię piersią to nie muszę kaszek dawać tych mleczno ryżowych, więc mam pytanko jakie owoce dajecie? Wiem że wątek kulinarny gdzie indziej ale tu dzieciaczki w podobnym wieku są...więc poradźcie proszę. Magdzinko- :-D jejuś jaka moja Julcia podobna do Twojej Sabinki Muszę i ja się zebrać i zdjęcia wkleić. Pozdrawiam cieplutko i czekam na odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 sie 2007, 18:25

fasolka, jak fajnie , że tu zajrzałaś!!! Pisz a nami często :ico_buziaczki_big:
i KONIECZNIE wklej jakieś fotki swojej Julci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja takiego surowego banana dawałam Joasi tylko na czubeczku łyżeczki ale takiego w słoiczkach to już daję. I w ogóle narazie owoce tylko słoiczkowe podaję małej bo mimo, że ciągle sobie obiecuję, że sama jej coś przygotuję to nigdy nie mam czasu :ico_wstydzioch: ale możesz już podać malinki czy jagody świeże - teraz jest na nie sezon więc trzeba korzysttać - ja mam zamiar tak zrobić :ico_oczko:
Sabinka nie chce jeść w ogóle kaszek, a ja się tym martwiłam , bo mi lekarka powioedziała, że powinna jeść kaszki jak karmię piersią bo w nich jest żelazo i coś tam jeszcze potrzebne :ico_noniewiem:

Pomiętaj o fotkach - z chęcią zobaczę Julkę jak jest podobna do Joasi :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

15 sie 2007, 19:32

Hej dziewczyny :-D
W końcu wróciłam. Kryzys zażegnany, chociażby pozornie, ale nie o tym... Bo dołączę od poniedziałku do Was - mamusiek pracujących. Zwlekałam, wiłam się, ale w końcu tym razem nie odmówiłam i przyjęłam pracę. Będę dojeżdżać ok. 50 km czyli 100 dziennie ws , ale co tam. jak się przeprowadzimy w nowe miejsce to będę miała do pracy 10 min :-) Taa...jeśli dotrwamy do wtedyrazem... :ico_noniewiem:
Przynajmniej otoczenie zmienię i odżyję :-) Z Jagą zostanie moja mama. Obędzie się - mam nadzieję - bez większych ekscesów. Przez ostatnie kilka dni próbowałyśmy sił i powinno być ok :-D
A wczoraj z Jagą u pediatry naszej byłam, bo się pojawiły na nowo objawy alergii wziewnej. Nie mam pojęcia na co :ico_noniewiem: Ale jakby nie było - Mała 8900g waży :ico_brawa_01: kawała z niej babki :-D
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie...jesteście kochane :ico_haha_02:
sandrusia - śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

16 sie 2007, 10:34

eve.ok, no to całe szczęście, że juz po kryzysiev :ico_brawa_01:
no i brawa dla Jagusi :ico_brawa_01: jaką ma wagę :ico_brawa_01:
Gratuluję podjęcia pracy :ico_brawa_01: ale czy przez to będziesz miała mniej czasu na tt ? :-D :ico_olaboga: :-D bo u mnie było odwrotnie, w pracy mam więcej czasu niż w domu :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 sie 2007, 22:39

Magdzinka skad ja to znam :) ja też jak tylko mogę zagladam na tt w pracy

Viola jakie sliczne maleństwo, aż mnie wzieło na wspominki...

Ewe, byłam i jestem z Tobą :)

W końcu mam wszystkie programy na komputerze, więc w końcu zamieszcze obiecane zdjęcia :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość