Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

14 sie 2007, 14:42

kasia1983, witaj kochana !!!
Ciesze się niezmiernie, że twoje maleństwo nie daje ci w kość i nie ma planu zabicia rodziców, to są słowa mojego mężą po wrażeniach z jego pierwszym dzieckiem. hihi :-D
beata84, Yvone, wy to macie !!!! Szkoda, że nie można wiedzieć co i jak za wszczasu, mi jeszcze 13 dni zostało !!!!!! :ico_zly: ale nie wściekam się zabardzo tylko jakoś tak mi przykro bo ciągle siedze sama w domku, bo już nie mogę tak się ruszać. Wczorajmężunio wyszedł rano ok 7:30 a wrócił po 24 do domu. Troche nudno było ale dzisiaj wyszedł do pracki po 8 więc miałam go troszkę dłużej.
Linka Ha1981, to nieźle przeżyłaś sobie z pierwszym dzieckiem !!!
Dziewczyny wy też miałyście problemy z zalogowaniem się na forum wczoraj??

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 sie 2007, 14:51

witajcie my znowu koszmnar noc wmiare przespana ale od 11.00 do 14.20 plakal w koncu nie wytrzymalam bo ile mozna wisiec z cyckiem nad dzieckiem dalam butelke troche jeszcze pomarudzil a teraz spi ja rozumiem ze dziecko nie spi caly czas ale moj Kacper ak nie spi to placze i sie prezy

ponawiam pytanie ktos wie jak spalic ten cholerny pokarm??????? jak naturalnie sie go pozbyc juz widze reakcje mojej gin czy wszystkich ludzi jak powiem ze nie chce karmic i chce spalic????
a wsyscy dziwili sie jak kolezanka od samego poczatku poprosila o recepte na spalenie pokarmu miala pelen lincz jeszcze w szpitalu :ico_szoking: teraz bym zrobila to samo...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 sie 2007, 15:45

Czesc Dziewczyny!!!!

Yvone nie zalamuj sie Kochana!Juz niedkugo tak czy inaczej!!!

Kasiu 1983 super ze Lukaszek taki grzeczny!!!

Anita niestety nie wiem co zrobic z tym pokarmem.Pamietaj ze decyzja nalezy tylko do Ciebie i nikt nie ma prawa Cie za to krytykowac!Trzymaj sie dzielnie!!!

Kasiu3 Ty to tez jestes bida ze tak sama siedzisz caly dzien!!!Ale wiem jak sie czujesz!!! :-D

Linka Ha miesiac to bardzo duzo!!Ale Cie trzymali w niepewnosci!!!!

Beata dzidzia bedzie niebawem jak u kazdej z Nas :-D !!!

Mnie dzis brzuszek bolal na dole tak jak na okres wiec poszlam na 1.5 h na spacer i jakos rochodzialm bol.Teraz jest oki!!!

Buzka

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 sie 2007, 16:17

Mnie najbardziej denerwuje ta bezczynność i to , że nie mam żadnych objawów przedporodowych. Brzuch wysoko, żadnych upławów gęściejszych, czopu, nic, nawet skurczów. Po prostu jakby nigdy to się nie miało skończyć. A jeszcze lekarz, ze zobaczymy się w przyszłym tygodniu po skierowanie.
Anitko, to Twoja decyzja i Ty decyduj. Nie rób nic wbrew sobie. Karmienie piersią ma swoje zalety, ale nie wolno dać się zahukać. Na kolkę, nie mam pojecia co poradzić, ale może pediatra poradziłby jakieś kropelki dla malucha. Są przecież i dla takiego maleństwa i mogą pomóc.
Beatko trzymam kciuki. Może do poniedziałku sama urodzisz, bo to trochę czasu. Ja też mam nadzieję, że do wtorku to pójdzie samo.
A ja dzisiaj postanowiłam rozmówić się z moim M. On chce jechać dzisiaj po pracy gdzieś (pewnie chce uciec z domu, bo ma mnie dosyć), a ja mam dosyć tego, że go ciągle nie ma, a jak jest to też go nie ma. Jutro wolne i trudno musi mnie gdzieś zabrać, bo w tym domu oszaleję. I nie obchodzą mnie jego obawy i to, że lubi spędzać czas w domu. Ja mam już domu powyżej dziurek w nosie.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

14 sie 2007, 17:26

martuunia1, następnym razem jak będzie cie brzunio bolał i zaczniesz chodzić i nie będziesz mogła tego rozchodzić znaczy, że się zaczyna. Może nie długo ????? :ico_oczko:
Yvone, szczerze to troszke ci zazdroszcze, bo mnie ciągle coś boli i nadal nic. Więc to chyba bez różnicy, boli nie boli kiedy ma być wtedy będzie.
Na kolke to ciepła pieluszka na brzunio i masować, wyprasować pieluszkę i taką kładzie się na brzunio i pomaga, tak przynajmniej mi wszyscy mówią. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 sie 2007, 17:31

Hej Dziewczyny!!
kasia1983, u mnie jest bardzo podobnie. Maluszek prawie cały cały czas śpi, jest super grzeczny. (Obym go nie przechwaliła :ico_wstydzioch: ). Ale tez ma problem z gazami. Podałam mu wczoraj herbatke koperkowa i jakby lepiej. Dalej sie pręży, ale juz nie płacze. :-)

79anita, Słyszalam w szpitalu jak mwiła pielęgniarka jednej pacjetce, ktra nie chciała karmic piersią, zeby sciagała pokarm laktatorem. Ale nie wyprzniała piersi do końca, tylko tyle, zeby przyniosło jej to ulge. Mowiła, że pokarm utrzymuje sie max 5 tygodni jezeli jest odciagany tylko w taki sposb. Innych sposobw nie znam. Moja kolezanka, ktra nie chciała karmic piersia tez tak robiła, wiec to chyba jedyny sposb. :ico_noniewiem: A decyzja jest jak najbardziej Twoja i nikt Cie za to potępiał nie będzie. :ico_nienie: Nie łam sie i powodzenia.
A na te kolkę to moze sprbuj podac Kacprowi te herbatke koperkowa z Hippa. U nas zadziałała juz po pierwszym podaniu. Mozna ja dawac dzieciom od pierwszego dnia po urodzeniu. :ico_haha_02:

:ico_ciezarowka: moje kochane!!!
nie załamujcie się!!!
Yvone, rozumiem Twoje zniecierpliwienie i przemeczenie ciążą. Ale zobaczysz, że jak urodzi sie w końcu ta istotka, na ktora tak niecierpliwie czekałaś, to uznasz, ze było warto. Warto było czekac, warto było sie martwic, warto było cierpiec. Dla niej. Macierzyństwo to jest tak wspaniałe uczucie, jakiego nigdy nie znałam. Kochałam to dziecko juz jak było we mnie, ale jak sie pojawiło na świecie, to dopiero w tym momencie poczułam co znaczy Miłośc Matki do Dziecka. :ico_haha_01: Najwspanialsze uczucie pod słońcem!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 sie 2007, 17:48

Wpadłam tylko żeby poinformować o dwóch sprawach:
1 - agasco urodziła syna - szczegóły na radosnych ogłoszeniach

2 - Pruedence napisala że zostaja w szpitalu do czwartku bo mała ma szmery nad sercem i czekają na konsultacje


79 nie pal pokarmu robisz tym krzywdę maleństwu odciagaj pokarm i karm z butelki ja tak robie tylko w dzień daje pierś i uważaj na to co jesz bo może dlatego dzidziuś płacze

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

14 sie 2007, 18:06

wisienka24, a pamiętasz jak pisałaś na początku jak się boisz, jak to będzie zmaluszkiem, bo ty nawet nie umiesz pieluchy zmienić.
Zmiana niesamowita, jestem pełna podziwu dla ciebie i tylko życzyć ci abyś zawsze była taką optymistką.!!!!!!!!
kasia1983, dzięki za wieści o agasco!!!!!
Agasco [size=150]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 sie 2007, 18:17

Agasco, serdecznie gratuluję!!!

Kasia3 pisze:tylko życzyć ci abyś zawsze była taką optymistką.!!!!!!!!


Dziękuje, mam nadzieje, ze sie spełni. :ico_wstydzioch: Prawde mwiac, ja sama siebie nie poznaję... Macierzyństwo zmienia. :ico_brawa_01: Dobrze, ze na lepsze. :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

14 sie 2007, 18:20

Agasco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Pruedencemam nadzieje ze te szmery to nic powaznego i szybko do nas wrocisz ze swoja corcia !
a ja wnocy spac nie moglam bo bolal mnie brzuch lekko ale nie dawalo mi to spac i wstalam o 5 i niemoglam zasnac no i gdy wstalam do poczulam taki bol ze niemoglam sie ruszyc i trwal kilkadziesiat sekund i przerazil mnie ten bol bo co to bedzie jak zaczne rodzic :ico_olaboga: a pozatym czuje taki mocny nacisk dziecka na pochwe ze czasem az jecze z bolu ciekawe ile to potrwa jeszcze :ico_placzek: nieweim jak wy ale ja przez conajmniej 10 lat niechce byc w ciazy no ale jestem mloda mam dopiero 19 wiec w wieku 30 lat moge rodzic drugi raz niewczesniej :ico_sorki:
jutro znow do poloznej i pewnie znow to samo co zwykle nieszczegolowe badanie :ico_puknij:
moze ktos mi powie gdzie jest lista sierpniowek bo chcialam widziec ktora z nas jest nastepna w kolejce ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość