kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 sie 2007, 23:50

osita pisze:zeby sie w ogrodnika zabawil i poszukal ogorka lub banana
:ico_smiechbig: takiego ogóra do kiszenia to jeszcze bym przeżyła, ale tego wiekliego na miezrie już nie ma szans :ico_haha_01:

osita pisze:A tak poza tym co slychac?

ja ma w środe chrzciny...nmie mieli kmogo wybrać, tylko mnie-prawie bezrobotną :ico_puknij: - kupiłam smoczek srebrny na alegro, książke z modlitwami dla dzieci i ciuchy, więcej ze skarpety nie wyciągam :ico_haha_01: byłam na 19 u spowiedzi, mam tez kartke, ze mogę byc chrzestną :ico_oczko:
teraz jestem na etapie wymyślania w co sie ubrać :ico_noniewiem: moja szafa uboga, więc pożyczyłam jeden brązowy garnitur, ale czuje sie w nim staro :ico_noniewiem: i czarne spodnie, ale mi w nich gorąco :ico_noniewiem: wiec chyba pójde w takich moich dosyć eleganckich dzinsach...tak, są takie dżiny :ico_haha_01: i w takiej bluzce z wesela, dam rade :ico_oczko:

a edi kiedy wraca?

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 sie 2007, 14:08

No i nie ma Edi... Pewnie ja R. tak wymeczyl ze na oczy nie widzi, bo do poniedzialku mieli byc :ico_haha_01: Ale tez przeciez byla mozliwosc przedluzenia wypadu... No, Edytka bedzie sie spowiadac :-D
Moje dziecie wrocilo w nocy i sluzylo jako (skuteczny) separator miedzy rodzicami :-D :ico_brawa_01: Zesmy sie w nocy caly czas praktycznie sciskaly :ico_brawa_01: Boze, jakie to piekne! Juz sie nie moge doczekac by wyjsc z pracy i znowu popatrzec sie na te slodka lobuziarska twarzyczke!!!! :ico_brawa_01:
Kasia, ubierz sie na czarno, domysla sie w jakim humorze jestes :ico_haha_01: I moze dziecko sie wystraszy i nawet nie bedziesz musiala na rekach trzymac :ico_oczko: :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 sie 2007, 14:21

osita, to rzeczywiście wielka radość mieć dziecko przy sobie :ico_oczko: lenki wprawdzie nie było w te wakacje tylko jakiś tydzień, ale też mi sie teskniło :ico_oczko: później jak narozrabiała to już przestałam sie cieszyć, ze tak szybko wróciła :-D
oj edi pewnie szaleje, coś mi sie zdjae, ze po takich figlach w rozkroku chodzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 sie 2007, 14:30

kaasiaa79 pisze:coś mi sie zdjae, ze po takich figlach w rozkroku chodzi :ico_haha_01:

optymistka jestes zakladajac ze w ogole jest w stanie chodzic :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 sie 2007, 19:43

osita pisze:optymistka jestes zakladajac ze w ogole jest w stanie chodzic

może być aż tak źle? :ico_szoking: :ico_haha_01: edi to weteranka w zaciskaniu ud, jak ja :-D , więc łatwo mężowi nie było :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-16, 18:16 ]
edi gdzie sie podziewasz? mam mam nadzieje, że nie jesteś przykuta kajdankami do łóżka :ico_placzek: :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

17 sie 2007, 08:21

witajcie
u mnie ok jakos przezyłam :ico_oczko: twarda sztuka ze mnie.weekend fajny ale mokry :ico_olaboga: ale karol wniebowziety.
a wczoraj dostałam okres wiec tydzien spokoju.tylko jutro wyjazd do tesciów mnie czeka :ico_placzek: ale i to przezyje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 sie 2007, 08:53

opowiadaj, edi, opowiadaj!!! poszedl Karolek do nianki??? :ico_oczko:
A tak w ogole to fajnie ze bylo fajnie :-D :ico_brawa_01: Mi tez przydalby sie jakis wypad poza dom, ale z drugiej strony to chyba nie chcialoby mi sie wracac :ico_oczko:
A tak w ogole to bylysmy tutaj zmartwione :ico_nienie: Nie wiedzialysmy czy interpolu za toba nie puscic, tak kolezanek w niepewnosci sie nie zostawia, tym bardziej ze jechalas do jaskini lwa :ico_oczko:
A do tesciow na dlugo jedziecie? Ten hamerykanin jeszcze tam siedzi??? :ico_szoking:
Kasiek i jak chrzciny???

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

17 sie 2007, 13:13

osita to juz małą masz przy sobie tak?
okres mam bazbolesny :ico_oczko: nic mnie nie boli ale z pieluchami musze latac i to mnie wkurza :ico_zly: czeasem dam tampon ale nie za czesto :ico_oczko:
R chce jechac na 2 dni a ja na 1 :-D dzis pewnie bedzie wojna :ico_olaboga:
obrazona nie jestem ale uraznona :ico_oczko: (kasia nie w temacie)
bo wiesz kasiu ja to taki typ ze sie z nikim nie zgadzam.tzn nikt ze mną.napisałam jakąs głupote i mało mnie nie zamordowano.a ze ja nerwus wiec sie przestałam odzywac.to tak po krótce :ico_oczko: ale do was nic nie mam wiec tu zaglądne :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 sie 2007, 13:18

hihiihihihi, edi, wracaj, jak widzisz dziewczyny placza :-D ja powiedzmy zrozumialam dlaczego, choc nie powiem... tekst mocny rzucilas :ico_oczko: a to nie tak ze sie z toba WSZYSCY nie zgadzaja, my sie zgadzamy w niektorych wypadkach bo solidarnym trzeba w babskim swiecie byc :-D A jak malego przyrzad? byliscie u prywatnego lekarza???
I powiedz R. zeby nie przeginal bo nigdzie nie pojedziesz. Teraz juz po wakacjach wiec niech sie wypcha :-D
Kaska, no co z tymi chrzcinami, upilas sie czy co???

[ Dodano: 2007-08-17, 13:22 ]
a mala przyleciala z pon na wtorek, i juz 4 dzien jest z nami :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I JEST CUDOWNA :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

17 sie 2007, 13:32

osita bo bo krew mało nie zalała(sorry) jak mi ktos pisze takie rzeczy.a ja wybuchowa jestem.a czy cos złego napisałam? chyba prawde.to co mam słodzic kazdemu?to na tym forum polega?ja nie z tych.zresztą nie tylko na dzieciach taka sytuacja.był temat na roczniku.. na temat zycia.i napisałam ze nie jest to dla mnie zycie siedzenie w domu.ze nie chciałam nigdy dzieci.ze sie trafiło.trudno.czy ty wiesz jaka byłA reakcja.nastepnym razem napisze ze odkąd skonczyłam 18 lat pragnełam dziecka.i czekałam i czekałam i w kocnu w wieku 27 lat sie doczekałam.bo przeciez tylko takie osoby sa tu tolerowane.nie mozna nie lubiec czegos innego jak tylko dom pieluchy i tak w kółko.jesli ja mam z tym problem bo tak im napisałam.ze nie moge sie odnalesc w takim zyciu to znaczy ze jestem gorsza.ale szkoda słów.musze chyba inne forum poszykac o tych cos zaakceptowac sie nie moga w roli matki :ico_oczko:
bo to nie chyba na tym polega zeby tylko kogos ganic.a na mnie wszycy naskoczyli.bez wyjątku.
a karolek jeste i tak najcudowniejszy i mimo ze ja nie lubie takiego zycia i poswieciłam mu sie w całosci to nikt mi nie powie ze ja go zle wychowuje.
kasia nie czytaj tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości