Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 sie 2007, 19:40

Alinko moj dzisiaj wyjatkowo (czyt. pierwszy raz) spal w dzien tylko 2 h :ico_szoking: a w nocy jest ok okolo 20 21 zasypia i 2.30 na jedzonko potem 5.30 i kima jeszcze do 9.00 a w nocy jak tylko zje biore do odbicia klade i zasypia od razu :ico_oczko:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 sie 2007, 20:22

Alineczq pocieszam cie jest sposob kup Nutrion na recepte niestety kosztuje ok 20zl i stosuj wg przepisu podopowiem jak karmisz piersia to na lyzeczke z mlekiem podasz tam ile pisze na opakowaniu przed jedzeniem a jak karmisz z butelki to na 90ml 2 miarki tylko szybko podawaj bo gestnieje i dziecko pic nie moze.
Kamilko wiem ze u tej znajomej wszystko ok ale leczyla sie u gina.

Alineczq co do spania moj sam usypia ale wiesz cudow nie oczekujmy np dzis usypia 20 minute i mama co chwile ze smokiem lata, ale podobno u niego zabek idzie wiec chyba dlatego. Ja juz kiedys pisalam ze powinnas dziecko wyciszac pprzed snem. Ale wszytko wyczylalam w ksiazce Jezyk niemowlat.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 sie 2007, 20:42

astrid pisze:ale podobno u niego zabek idzie wiec chyba dlatego
:ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 sie 2007, 21:49

hej nasz maluch tez w nocy suoer sypia.. co prawda max5godz..i to jednorazowo a potem po 3 godz pobudka.. ale wybudza sie calkowicie ok 10-11 rano wiec luz
za to w dzien marudzi... lubi poplakac sobie po aktywnosci.. tak jakby nie mogl zasnac..
i czasem budzi sie z placzem...
dziwne to..

siostra juz jest.. hihi prezenciki itd
witaminki mamy juvit multi i zaczne jutro podawac.. zalecaja 3-5 kropli.. wiec moze bede dawala 3 krople.. bo te witaminy zawieraja juz d3 a ja podaje ja osobno..
lekarz zalecal kropelke d3 zapuszczac prosto do buzi a nie z lyzeczki... ale to niemozliwe przy takim malym ruchliwym brzdacu
probowalam i kropla ladowala wszedzie byle nie w buzi
hihi

leatko fajne zabaweczki u gratuluje duzego synka hihi

julie zycze super wypoczynku pelnego slonca i szalenstw hihi

agniecha i julie dla waszych swietujacych maluchow przesylam mleczny torcik i wirtualne buziaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-14, 21:58 ]
wlasnie dziewczyny a jak to jest... nasz leos w podrozy autem moze spac i 4 godz... z przerwa na jedzenie.. potem powrot do domu wiec znow 2 godz spi i to wszystko w ciagu dnia.. a w domu nie ma szans na takie spanie hihi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 sie 2007, 22:04

Astrid ja się staram ja wyciszać póki zaśnnie w domu jest cicho, wszystkichganiam.. ale to na nic się nie zdjae. W nocy jest masakra, a przeciez jest cichutko.. w ciemności ją karmię nie gadam do niej, biorę łagodnie do odbicia, ona oczy jak 5 złotych i za nic nie chce spać.. morduję się ja, a ze mną domownicy... No nic myslę, ze jak będzie miała ze 3 miesiące to się zmieni.. więc będę dzielna :-D a o leku zapytam w poniedziałek , dzięki !!!

Ząbek w 2 miesiące :ico_szoking: nieźle...

Madziork fajnie, ze siostra jest i gratuluuę prezencików :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 sie 2007, 22:09

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 sie 2007, 22:19

wróciliśmy od rodziców

Emilka była bardzo grzeczna dopóki te paskudne kolki nie zaatakowały. Teraz bawi się z tatusiem, za chwilę ją nakarmię i do spanka. Mam nadzieję że zaśnie i nie będzie się tak często budzić jak poprzedniej nocy.
Co do miziania, to jeszcze nie było ale mam nadzieję że nie będzie bolało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

15 sie 2007, 09:24

Przepraszam ,że nie czytałam postów, ale naprawdę nie mam kiedy.
Chrzest i przyjęcie się udało , Julia cały czas spała :-D nawet woda święcona jej nie ruszyła :-D
Jutro jedziemy nad morze , więc jak wrócę to dokładnie napiszę co i jak i wkleję kilka fotek.



Do zobaczenia

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

15 sie 2007, 09:58

ech, kolki trwaja nadal ;-( niestety...
wczoraj dał mega koncert w sklepie = wiec nie zdązyłam kupić sukienki, która sobie upatrzyłam... bo sie zwinęłam do domu...
byłam na dodatek z mamą = do pomocy, ale też we dwie nic nie byłyśmy w stanie zrobić .... wrrrrrrrrr

Młody śpi ładnie w nocy = budzi sie ale przysysa sie i zasypia... wiec mój mąz nie wie nawet że ma dziecko w domu ;-)
kłade go spać ok 21... budzi sie ok 23 (ja jescze wtedy nie śpię) , później ok 1-2 w nocy, później ok 4-5 i dalej śpi do 9tej.. raz nawet do 11tej ale go obudziłam....
bo ponoć dzieci nie powinny spać jednym cięgiem dłużej niż 4h= bo trzeba je odpasać (dać jejść)

dzisiaj jade do siory na wieś... wiec mam nadzieję ze sie dziecko bedzie zachowywać modelowo... siora w ciązy wiec sie niech przyzwyczaja

upał cholerny = w aucie klima jest ale przy dziecku nie używam ;-)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 sie 2007, 12:35

Hejka! Widzę, że ploteczki czerwcowych mamuś rozkręciły się - mam kilka stron do nadrobienia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za chwilę się za to zabieram, ale najpierw stawiam tort :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: bo dziś Helenka kończy 6 tygodni. Oznacza to również, że kończy się połóg, więc będę mogła zacząć normalnie ćwiczyć :-D :-D :-D oby tylko nie był to słomiany zapał :ico_oczko: Wizyta u ginka dopiero na początku września, ale do świata żywych seksualnie już powróciłam :-) co prawda pierwszy raz trochę bolało, ale później już było lepiej choć jeszcze nie tak jak przed porodem.
Sprawa chrztu już załatwiona na 100% :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Odbędzie się w sobotę 25 sierpnia.
Nasi goście już pojechali i przyznam, że odetchnęliśmy z ulgą. Poznaliśmy bliżej bratową Krzysia ... to znaczy wcześniej ją znaliśmy, ale nie zdarzyło się żebyśmy przebywali z nią 24h na dobę. No więc pokazała się z całkiem innej strony :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i stwierdziliśmy z Krzysiem, że szczerze współczujemy jego bratu ........ Nie będę się wdawać w szczegóły, bo znów się wku...ę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , a to niedobre dla Helenki :ico_oczko: Za to Krzysia bratanek jest wprost przesłodki - to znaczy łobuz z niego, ale Helenka zawojowała jego serduszko :-) Ciągle chciał ją głaskać i dawać ciumki i robił to bardzo delikatnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Oprócz tego podchodził do łóżeczka i sprawdzał czy Helenka śpi i mówił nam żebyśmy byli cicho. Słodki normalnie, wkleję jego zdjęcie z Helenką. Na spacerze to on pchał wózek, chociaż wózek był równy z nim hehe. A najbardziej podobało mu się jak karmiłam Helenkę; nie dał się wyprosić z pokoju tylko siedział grzecznie i moim zdaniem czaił się na cyca :ico_oczko: , bo jego mama przestała go karmić gdzieś w styczniu (Karolek ma teraz prawie 2,5 roku). Najlepsze było to, że jak karmiłam Helenkę to wypalił: "Ale cyca doi" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Myślałam, że skonam ze śmiechu.
Jutro jedziemy do teściów na Podkarpacie - cieszę się z wyjazdu, a jednocześnie przeżywam jak Helenka zniesie taką długą podróż (z 2 przerwami na kawę jedziemy 6 godzin) .... Wyjeżdżamy ok. 4 nad ranem, żeby być na miejscu zanim żar się zacznie lać z nieba.
Dziś jest święto wojska polskiego i moje kochanie od rana ogląda transmisję uroczystości z Warszawy - takie zboczenie zawodowe hehe :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: . A teraz właśnie dzwoni do koleżanki - żołnierza i jej składa życzenia :-D :-D .
Oki, zmykam czytać co u Was. Wysyłam posta i załączam kilka foteczek Helenki :-D W niedzielę polowałam na jej uśmiech i udało mi się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-15, 12:44 ]
Karolek i Helenka
Obrazek

Wykąpana Pyzunia
Obrazek

Tu Helenka leniuchuje zamiast ćwiczyć podnoszenie główki :)
Obrazek

I foteczki uśmiechu Helenki - podobnie jak Alinka nie mogłam się zdecydować, które wybrać :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości