astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

15 sie 2007, 12:48

witam w poludnie nocka pieknie przespana od 21 do 4 potem do 8,30 super. teraz jestesmy po jedzonku maz cos tam robi potem wychodzimy na stawy ( miejsce w rawcziu gdzie sa 3 stawy jeden do kapania jeden do lowienia a 3 robia mozna soie wypic piwko itp cos ala plaza)

Jutro mam ochote na rybki wyskoczyc tez w poblizu rawicza jakies 3 km od jest fajne miejsce, facet ma stacje benzynowa i niby to wszystko a tu zaraz za nia ma lasek gdzie ma klika stawow normlanie bajer mozna sobie pospacerowac girla zrobic itp

U nas slonecznie ale nie upalnie i cale szczescie, byleby nie padalo.


Magda no wlasnie tez sie zdziwilam ale od rozpulchnienia dziasla do zabka moze nawet minac 3 miesiace wiec spokojnie.

Karla kto ci to powiedzial ze dziecko moze max 4 godziny? Przeciez my mamy dazyc do tego aby dziecku noc kojarzyla sie ze spaniem a nie z jedzeniem jak nie zaczniesz teraz odrozniac nocy od dnia potem bedzie ciezko bo dla dziecka nie ma takich pojec jak ciemno rowna sie noc i jasno dzien to my mamy nasze dzieci tego uczyc. ja nawet nie wybudzam mimo tego ze slabo przybiera dla to bezsensu.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 sie 2007, 13:50

Witam Kochaniutkie ANIU dla Helenki Obrazek fotki sliczne ale niunia rosnie :-D ,MADZIORKA ale kawaler z Leosia i jak zwykle czadowe foty :-D ,bylismy dzis z Wikusia w kosciele byla grzeczniutka cala msze obserwowala swiatelka hi hi i przemawiala a gu i agu :ico_oczko: pogoda super wiec czmychamy z domku na powietrze buziaki i narka Mamuski

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 sie 2007, 14:00

acia i astrid zycze slonecznych wypczynkow w plenerze... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ania super foteczki.. helenka rosnie pieknie hihi ja wciaz poluje na usmiech leosia. tak sie slicznei smieje.. ale kurde jak mu zaswieci aparat to sie krzywi hihi no nie dziwie sie.. musze na zewnatrz bez lampy zadzialac

a my dzis spalismy do 12. leos coprawda zbudzil sie o 9 na kolejne karmienie i wydawalo sie ze juz ostatecznie.. ale wzielam go do siebie i spal na moich brzuchu hihi
i pospalismy troche hihi
ale w nocy co 3 godzinki jadl

[ Dodano: 2007-08-15, 14:02 ]
a dzis w polsce swieto i wolne od pracy.. zapomnialam
tutaj dzien jak co dzien... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 sie 2007, 15:53

Witam Ania Helenka super dziewczyna i jaka duza i usmiech tez bardzo ladny
Madziorka Zdjecia super bardzo fajnie wyszedl szczegolnie na pierwszej fotce :ico_haha_01:
Karla mam nadzieje ze nie dlugo sie skoncza kolki
A ja dzisiaj stawiam :ico_tort: moj maluch 2 miesiace skonczyl Juli gratulacje dla Krzysia bo tez obchodzi 2 miesiace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o to Marcinek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-15, 16:31 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

sam trzymam grzechotke :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 sie 2007, 17:19

Madziu dla Marcinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale on jest przystojniacha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 sie 2007, 17:55

Madziu, gratulacje dla Marcinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Duży z niego chłopczyk i jak ładnie już trzyma grzechotkę wow!

Madziorka, Leonek śpi w samochodzie bo jazda go kołysze :-) . Moja Helenka też kima i w samochodzie i w wózeczku, w czasie jazdy oczywiście. Bo jak się zatrzymujemy to czujnie otwiera oczki hehe. Mam nadzieję, że jutro przekima całą drogę - z przerwami na cycusia oczywiście :-) . Foteczki Leosia cudne - zwłaszcza ta pierwsza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-15, 17:56 ]
Dziękuję za komplementy dla Helenki - każdej mamie serce rośnie gdy chwalą jej dzieciaczka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 sie 2007, 19:27

aniu no ja wiem ze z racji kolysania jemu sie dobrze i smacznie spi hhihi ale to dziwne ze moze tak przekimac kilka godzin a w domu ciezko mu 20min spac hihi

madziu dla marcinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: fajne foteczki.. super synek rosnie !!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 sie 2007, 19:30

Aniu właśnie właśnie... więc niech Wam serduszka rosna bo też zamierzam chwalic. Wszystkie razem i z osobna. Madziorka Leoś przecudny. Uśmiałam się z tych foteczek. Skoro tu wszystkie dzieciaczki podobne hihi to ja powiem, że na ostatniej fotce Leoś przypomina mi Tomka mojego hehe. No ale tylko na ostatniej :-D .
Aniu Helenka cudowna. Ja obstawiam ostatni usmiech. Najbardiej lubię takie "pełną gębą" hihi...
Madziu :ico_tort: dla Marcinka. Twój synek to taki mały-stary. Taki męższyzna że hoho.
Dla nieobecnej Juli i jej syneczka również :ico_tort: .

Z tym spaniem to japrzewidzieć nie umiem. Dziś na przykad Tomek spał prawie cały dzień. Jak zasnął ok 11 to jad przez sen o 12:40. Później spał w kościele i w restauracji. Obudził się o 4 na amciu. Później zrobiłam porzutkę dziecka i poszłam na ploty do koleżanki, no i Jarek mówi, że spał już tylko pół godz. A teraz leży i gadamy i takie tam, ale już stęka i chyba zaczyna być zmęczony.

Ale w nocy też śpi ładnie i budzi się tylko na jedzonko,zjada i po pieciu minutkach znów spi. No więc nie wiem czy mam sie tym wszystkim martwić czy nie?? czy tonie jest tak że jak dziecko śpi to dojrzewa i rośnie i wszystko tam się rozwija? Bo ja tak czytałam. A skoro tak no to czym sie martwić. Co innego gdyby spał w dzień a w nocy nie.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 sie 2007, 20:10

Siemanko nasza niunia wczoraj wieczorkiem strasznie plakala chyba myslala o tym zaszczyku :ico_olaboga: w nocy biedaczka spala w wozku bo ja wozilismy bo kochanie nasze tak plakusialo :ico_placzek: :ico_placzek: ale juz jest ok ufffffffffffffff,jutro usg bioderek mam nadzieje ze wszystko oki no musi byc okejo joł joł

[ Dodano: 2007-08-16, 10:53 ]
OOOOOOOOOOOOO jestem pierwsza :ico_szoking: :ico_szoking: pewnie dlatego ze TT szwankuje :ico_zly: :ico_zly: na 13 idziemy na usg :ico_olaboga: mam nadzieje ze bedzie oki POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSKI I BOBASKI do wieczorka pa pa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 sie 2007, 11:02

Witam co tu takie pustki??
Wpadłam poczytac a tu zonk hihi...

U nas ostatnio coś mały ma problem wieczorkiem przy zasypianiu. Juz trzeci dzień płakał. Ale wczoraj zapalilismy mu lampkę i to pomogło. Może coś mu sie sniło ostatnio i teraz boi sie zasypiać w ciemności, no nie wiem. Zobaczymy dziś.
Tak jak wspomniałam wczoraj spał niemal cały dzień a w nocy... od 21 do 8 rano z przerwami o północy, o trzeciej i szóstej na karmienie po 5 minut. Zastanawiam się czy nie dałoby rady tego karmienia nocnego ukrócić, ale staram się i na razie bez zmian.

Chciałabym wrócic do sprawy kupek.
Od jakiegos czasu Tomuś robi kupkę już tylko raz dziennie lub nawet co półtora dnia. jak jest u was?
Przy tym kupka jest już teraz brązowa i bardzo rzadka. Siusiu natomiast wali jak najęty. CO chwilę mokra pielucha.

U nas dziś pogoda do d... pada, szaro-buro.
Mały znów zasnął a ja zaraz chyba koło niego się walnę.
Mówiłam, ze ocieplają nam blok? Chyba nie. No więc ocieplają i jest głośno i brudno. Musiałam dziś małego w salonie położyć, bo inaczej niewyróbka.

Frydza na pewno bioderka ok, ale daj znać co i jak.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2007, 11:10 przez -indigo-, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości