Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

13 sie 2007, 16:04

Izunia pisze:pestka, jak ona mogła ci wyrwac dziecko?

najwidoczniej uznała, że nie potrafię zająć się własnym dzieckiem.... :ico_puknij:

Izunia pisze:A co twój mąz na to?

pracuje w Warszawie i nie było go przy tym...

Izunia pisze:Dleczego jej nic nie powiedziałaś jak tak sie zachowała?

bo całą tą scenkę odegrała w obecności sąsiada a poza tym Piotruś był w takim stanie, że najważniejsze było podanie antybiotyku i spokój i tylko dlatego powstrzymałam się od komentarzy ale w środku aż się gotowałam :ico_zly: :ico_zly: ...

kiedyś myślałam, że te wszystkie głupie kawały o teściowej to tylko kawały bo uważałam, że z każdym można się dogadać :ico_noniewiem: naiwna byłam i tyle...choć starałam się bardzo, olewałam jej komentarze, udawałam głuchą, głupią i ślepą....teraz to koniec, już jej nie pozwolę szarpać swoich nerwów :ico_nienie: nie umiała docenić tego co było to będzie musiała się pogodzić z tym co będzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

13 sie 2007, 17:02

pestka, i bardzo dobrze, najgorzej to pozwolić sobą pomiatać... Ja jak poznałam swoją teściową, żyłam w przekonaniu, ze jest fantastyczna, niestety te kawały o teściowach w 99% się sprawdzają...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 sie 2007, 17:54

pestka, masz rację najwyższyczas jej pokazać co może a czego jej nie wypada mówić bądz robić....

Tylko ciekawe czy sie już nie przyzwyczaila do takiego traktowania ciebie i komentowania niesmacznych tektów w kierunku twoim i twojej rodziny....

Pamiętaj że to są twoje dzieci i ty masz prawo je wychwywac a jej nic dp ego nie pozwól więcej na tego typu zachowanie jej wobec ciebie dzieci i twojej rodziny...

Najwyższy czas powiedzieć DOŚĆ!!!!!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

14 sie 2007, 09:24

moja tesciowa przegina po całosci,mówiłam im coś na temat petów przy moim dziecko,a wczoraj wracam z mężem od lekarza i patrze a tescie przy moim synu z petami :ico_szoking: ,powiedziałam mezowi albo on z nimi pogada,albo ja im zrioie taka jazde ze szok,i wiecej wnuka niezobacza,juz mnie to g... obchodzi ale wole zeby mój syn niewidywał sie z dziadkami niz maja go truc :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 sie 2007, 15:20

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: normlanie brak słów...na prawdę, nie wiedziałam, że tacy ludzie chodzą po świecie

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

15 sie 2007, 11:04

Moja tesciowa to wogole unikat :ico_zly: Nie dawno przeprowadzilismy sie do Wrocka,cala rodzina P tu mieszka.Przemek sie cieszyl bo myslal,ze mnie troszke odciaza,ze w koncu bede mogla zaczac realizowac swoje plany,a tu wielka d..... :ico_zly: ja sie tego spodziewalam wic jakos lzej to przezylam,ale mojemu P bylo strasznie przykro....jestesmy tu juz 2miesiac ,a nikt z jego rodziny nas nawet nie odwiedzil....,nie mowiac juz o chocby malenkiej pomocy przy przepowadzce...Wszystko robilismy we dwojke....No,a moadra tesciowa zadzwonila do nas jakis czas temu i z pyskiem do P,ze co ja mam takiego do roboty,ze ich nie odwiedzam itp itd.....Bo oni nie przyjada do nas dopoki my ich pierwsi nie odwiedzimy :ico_zly: Nikt mi nie bedzie stawial ultimatum :ico_zly: Zwlaszcza ludzie ktorzy kiedys do Rawicza przyjechali%i w takim stanie chcieli sie z wnuczka spotkac :ico_zly: P ich wtedy odelegowal,nie wposcil ich do domu....

[ Dodano: 2007-08-15, 11:08 ]
A jej nalepszy nr ,do tej pory to ,uwaga....!!!!Gabi grzebie w kibelku,a ta soi i sie cieszy :ico_zly: :ico_zly: Myslalam,ze padne trupem jak to zauwazylam.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

15 sie 2007, 17:00

Alka mamaGabi:), to przykre, wredne babsko :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

15 sie 2007, 18:16

.....wredne,wredne i do tego bezczelne :ico_zly: :ico_zly:
Zreszta tesciu tez sie od niej niczym nie rozni :ico_zly:
Wynik tego taki,ze P sie zaparl i nie chce nikogo z nich na naszym slubie.
Oboje mamy ich juz po dziurki w nosie....

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

15 sie 2007, 18:23

Alka mamaGabi:), a nie będzie mu przykro..? w końcu to rodzice...

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

15 sie 2007, 19:03

babe_boom, mysle,ze bedzie :ico_noniewiem:
Jednak to jego decyzja,sam ja podjal.Musze ja usznowac. :ico_noniewiem: Jestem pewna,ze On sie obawia,ze przyjada% i zepsuja nam ten piekny dzien.....

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość