Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 mar 2007, 16:43

Gosiu jeja, trzmaj się kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 mar 2007, 16:46

Ja mam wózek właśnie bardzo podobny do tego http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?ite ... 9833#photo tylko że firmy Graco jeszcze po starszym dziecku i jestem bardzo z niego zadowolona.Fajnie się składa, mój jest dośc lekki -cadziennie na trzecie piętro się z nim wdrapywałam ,do tego dziecko na rękach i jeszcze zkupy ;-) Teraz mam do pokonania jedno piętro więc łatwiej będzie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Jejku Gosiu - bardzo Ci współczuje bo wim co to znaczy.Moja mama miała raka, przeszła kilka operacji,potem chemioterapię i naświetlania.Trwało to jakieś trzy lata ale teraz jest już dobrze. Nie martw się - może to jednak nie rak.U mojej mamy to był już nowotwór złośliwy i dzięki Bogu jakoś wyszła z tego.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 mar 2007, 17:14

Gosiu :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: .

Nie wiem co mam napisać.................. Poprostu trzymaj się kochana, trzeba mieć nadzieję.

Ja muzę lecieć na kurs, więc nic więcej nie napiszę :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 mar 2007, 17:16

Hm, gosiu współczuję. Miej nadzieję, że będzie dobrze. Jeszcze nie ma diagnozy, może to nie to!!!Trzymam kciuki, żeby twój tata wyszedł z tego. A swoją drogą,czy jest jakaś rodzina, w której nie było nowotworu guza, raka????????????????
asiu, ja nienawidzę pakowania!!!!!! Brrr
Ale paskudną pogodę zapowiadają :-/ Od soboty pewnie będę siedziała w domu
jolu, buziaczki dla Huberta. Na pocieszenie ci powiem, że po pierwsze Hubert będzie miał ta paskudną chorobę z głowy, a po drugie małe dzieci podobno przechodzą ją lżej (ale nie słyszałam, żeby takie maluszki chorowały)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 mar 2007, 17:22

Witajcie kochane

wkońcu nadrobiłam ale oczywiście pamięć krótka

Dla Joachimka duży buziak od ciotki i kolegi Kornela :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Jolu- :ico_szoking: też nie miało co dopaść małego tylko ospa, :ico_szoking: trzymaj się i niech Hubcio jak najszybciej zdrowieje, dopiero go to musi swędzieć, bidulek, buziak dla niego :588:

Gosiu- dobrze,że z Julką lepiej, współczuje choroby taty, moze to nie rak, trzeba być dobrej myśli, chociaż wiem, ze to trudne, smutno mi razem z Tobą :ico_placzek: ,

Kasiulka28- Daniel mi obiecywał, że rzuci palenie juz kilka razy, aż w końcu mu powiedziałam, że jak mały się urodzi to nie życze sobie smrodów w domu,przyznał mi racje i przestał palić, ale on tak dużo nie palił więc może mu było łatwiej, dawniej miałam taki sposób na odłuczenie: kazałam mu dawać mi kase za fajki które on wypalał np. przez tydzień, za każdą wypaloną paczkę,zawsze coś mi się uzbierało, wkurzał sie hihi

A jeśli chodzi o wózki to tez mam wielofunkcyjny i szczerze mówiąc nie wiem jak z tą moją spacerówką, tez muszę sprawdzić.
Byliśmy na spacerze ale zimno do kitu, znowu ochlodzenie będzię

Asiu- też nie cierpie pakowani, tyle tego wszystkiego trzeba zabrać, a rozpakowywać to już wogóle nie znoszę, bałagan sie robi straszny, powodzenia , żebyś wszystko wzięła, buziaki dla Wiki

[ Dodano: 2007-03-15 ]
a propo chodzików bo była o nich mowa, mojej koleżanki synek przez chodzik właśnie teraz na palcach tylko łazi nie moze się odzwyczaić, a nie dawno mojej kuzynki synek przewrócił się z chodzika, chciał się schylić i upadł na główkę, miał pęknietą czaszkę, powiedziałam sobie ,ze nigdy tego nie kupię,ja mam akurat takie zdanie na ten temat

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

15 mar 2007, 17:27

Hej kobietki!
Troche mnie tu nie bylo i tyle naprodukowalyscie, ze szok :ico_szoking:

Gosienko-trzymaja sie kochanie! I nie martw sie na zapas! Mam nadzieje, ze z Toba i Juleczka lepiej! Caluski!

Jola-bidulek ten Twoj Hubercik. Ze tez takie paskudztwo sie musialo przypetac! Duzo zdrowka! A! I dzieki za foty! Figurke to Ty masz nie naganna!!! :ico_oczko:

Akna-Tomusiowi tez duzo zdrowka zycze!

No i juz zapomnial co czytalam :ico_noniewiem:

Dzieki za wszystkie maile i zdiecia! Ania, Akna, Sosna-fryzurki super!
Maluszki jak zawsze slodziutkie :ico_haha_02:
Sosenko-Zuzka denerwuje sie uroczo i krotko. Slodzizna

Wszystkim Malym Robaczka z okazji miesiecznic :ico_tort: od ciotki Olivki :-)

Normalnie jak sie mi cos jeszcze przypomni to napisze. Sorry jak pominelam kogos(a napewno)!

U nas leci! Kylie miala dzis szczepienie i teraz spi Malutek kochany. Wazy 5002 g, mierzy 61 cm. Jest zdrow i dobrze sie rozwija.
Oczy mamy na okolo glowy, bo kula sie we wszystkie strony i atakuje wszystko co jest zolte-chyba Jej sie kolor podoba:)
Wcina sloiczki az sie Jej sie uszy trzesa-marchew+ziemniaki+kalafior to number 1 :ico_obiadek:

Za 2 tygodnie do Polski! Chyba oszaleje z radosci! Juz sie doczekacnie moge!
A teraz mykam zrobic malej melko, ktorego ostatnio za bardzo nie chce jesc :ico_noniewiem:

Buziaki dla wszystkich!!!!!! :ico_papa:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

15 mar 2007, 17:38

Gosiu, :ico_pocieszyciel: .... jeszcze nic nie wiadomo........ Ważne ze za wczasu wykryte.... :ico_noniewiem:

Hej Oliwko! Zuzia moze krótko,a ale z dużymi częstotliwościami :-D Podrzuć linka do swojego bloga, to chociaż my nadrobimy co u Ciebie :)
Mery, niezły sposób z kasą u nas miesięcznie wychodzi na to ok 100-150zł ...
Jeszcze jedna Zosia samosia, co pokrowce na foteliki szyje .... A ja guzika przyszyję :-D


Muszę pochwalić sie, że jak sie dzis wzięliśmy za karmienie zupka jarzynową, to nie robiłam sobie wielkich nadziej, a tu ok 100ml poszło, nie dawałam więcej bo małą otrzepało, ale tak w połowie jej smakowało :-D
Teraz mi powiedzcie, bo przeczytałam że dziecko w 5mies ma jeść 4x180+1x180ml zupka/przecier to po jakiego oni robią słoiki 130g? Mam dwa otwierać i ubierać zeby było całe danie? A dawałyście coś takiego HIPPA- kaszka ryżowa+mleko+banany po 4mies? To jest jako coś na "Dobranoc"

lale3ka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:55

15 mar 2007, 17:38

Gosiu TRZYMAJ SIĘ wszystko jakoś się ułoży..duużo wytrwałości i wiary.Buziaki

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

15 mar 2007, 18:06

Sosna Ola spi w nocy w takim spiworku a w dzien pod kocem koldre schowalam bo jest jak dla mnie za ciezka
http://www.allegro.pl/item172639148__no ... od_ss.html

Jolu dobrze ze polecialas do lekarza ja mialam ospe jak mialam 16 lat i narobilam sobie blizn bo tak swedzi ale dzieci lepiej przechodza wiec duzo zdrowka dla Hubcia :ico_haha_01:

Aniu ja kupie nastepny fotelik deltim bo mam zaufanie do tej firmy z czestochowy ,mam wozek i fotelik a za jakis czas kupie ten
http://www.allegro.pl/item173354025_del ... tisow.html

Akna trzymam kciuki zeby byla to trzydniowka

Gosiu poczekaj na diagnoze moze to cos innego :-)

Joachim buziaczki dla ciebie :ico_buziaczki_big: jestes juz duzym chlopcem :ico_haha_01:

Liv milo ze jestes szkoda ze tak zadko :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

15 mar 2007, 18:07

Gosiu :ico_pocieszyciel:

Jeśli chodzi o jedzenie to oststnio zapisuję ile Ernest je i okazuje się że średnio 850, czasem więcej czasem mniej. Dzisiaj nawet nie protestował zbyt mocno przy marchewce chociaż i tak zostałam opluta bo kaszlnął. :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość