Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 sie 2007, 11:47

Kicia10, dzidziusi pewno nic nie będzie. Ale już się nastawiłam, że tak fajnie się to odbędzie -pojadę do szpitala 19.09, a 20 cc.... Bo jak się coś zacznie to wpadnę w panikę, bo chyba za bardzo się nastawiłam na 20 września. We wtorek idę na wizytkę i usg to może coś się dowiem. Poza tym brzuszkiem to nic nie zauważam u siebie- nie miałam żadnych skurczy (bo chyba bym poczuła?), dzidzia dalej się rusza jak szalona...Sama nie wiem, co myśleć. Ale się jakoś niepokoję.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 sie 2007, 13:11

Kocura Bura nie Ty jedna sie niepokoisz...

Ja chcialam wczoraj pogadac z mezem o tej calej norwskiej sluzbie zdrowia i zanim zdarzylam cokolwiek sensownego powiedziec to pierwsze musialam sie wyplakac. Krzysiek wysluchal cierpliwie tych moich narzekan, ale co z tego jak ich nie zrozumial... I oczywiscie argumenty ktore mnie do szalu doprowadzaja: "Dawniej nie bylo USG", "Dawniej kobiety rodzily w domu i wszystko bylo ok" i tego typu pierdolki... Jak juz uslyszalam to Dawniej to mu powiedzialam, jutro zostawiasz mi auto, bo musze jechac na zakupy DAWNIEJ ludzie nie mieli samochodow i tez wszedzie docierali, chodzili na nogach albo uzywali zwiarzat do transportu. Jutro mozesz isc i kupic sobie osla, albo konia i tak dojezdzac do pracy. W koncu DAWNIEJ koniami jezdzili i bylo dobrze!! No i skonczylo sie tak, ze obrocilismy sie do siebie plecami, on zasnal, a ja pierwszy raz od dawna nie moglam zmrozyc oka, a jak juz zasnelam na momencik to co chwilke sie budzilam, dopiero ok.5 nad ranem zasnelam takim mocnym snem, no i obudzilam sie o 12, teraz lece zrobic sobie sniadanko :)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 sie 2007, 14:23

Hej, jestem z powrotem po kawce :-)

Adwokatka nagrana :ico_brawa_01: Uspokoilam sie bo ona takie miedzynarodowe sprawy od wielu lat prowadzi wiec czuje sie w jej rekach bezpiecznie :ico_haha_01: Spotkanie z nia mam w przyszly piatek.

Kocura, z tym brzuszkiem to sie nie martw, mi sie w ogole nie obnizyl z zuzia do ostatniego dnia nosilam zuzie pod zoladkiem :-) A to ze sie obnizyl to moze ale nie musi byc objaw zblizajacego sie porodu.

Dominisia :ico_pocieszyciel: nie martw sie i nie przejmuj mezem, to Ty masz racje i postaw na swoim. Twoje poczucie bezpieczenstwa jest najwazniejsze i sie uprzyj. U nas jest odwrotnie, moj mnie pcha na usg bo jest ciekawy co o plci tutaj powiedza a ja sie uparlam ze nie, bo jak mi powiedza ze chlopak to sie wkurze i juz nic nie bede wiedziala.... :ico_noniewiem:

Jutro mezu montuje lozeczko i przywiesi obrazki nad kacikiem do przewijania i hamaczek na balkonie (zabudowany w szkle) :ico_brawa_01: Mam nadzieje ze w koncu zamontuje lustro w osobnej toalecie bo sodoma i gomora w niej :ico_puknij:
Moja garderoba jest taka ladna teraz. A wiecie co zrobilam... kupilam taki drazek co sie zasone do prysznica na nim wiesza i zamontowalam go nizej pod tym co moje ubrania wisza i tam powiesilam na malutkich wieszaczkach niektore male sukienusie i sweterki ktore sa za grube aby trzymac w szufladkach bo sie wywracaja, fajnie to wyglada :-)

Ja kupilam pampersy w polsce takie najmniejsze ale tutaj bede kupowala Libero. Dostalam probki i sa super i dostaje kupony ze znizkami (w ciazu miesiaca wychodzi jedna paczka za darmo). Huggisow tu nie ma choc Zuzia miala na nie uczulenie (nonono w krostach i dla niej uzywalam pampers)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 sie 2007, 14:54

Mamo Zuzi to jak juz wszystko bedzie gotowe, to nie zapomnij pochwalic sie rezultatem!
Strasznie sie ciesze, ze spotkanie z adwokatka Cie uspokoilo, na pewno wszystko bedzie dobrze!!
U nas do wyboru sa wlasnie Libero i Pampersy, widzialam Huggisy, ale tylko w duzych rozmiarach i jako takie majtko-pieluchy do plywania. Na razie zdecydowalam sie na pampersy bo w sumie nic nie slyszalam o Libero... A kupilam 2 Newborn, mysle ze beda ok!
W sumie to teraz zaluje ze mam juz wszystko gotowe bo nie mam co robic i przestawiam codziennie juz ulozone rzeczy. Przechodze od wczoraj urojona depresje przedporodowa, placze bez powodu, albo z powodu ze jestem ciagle sama... Krzysiek zadzwonil ze dzis wroci wczesniej, bo przed 22, fajne mi wczesniej... Nawet nie mam komu gotowac, bo jak wraca tak pozno to nie chce jesc, a gotowanie zawsze troche czasu zajmuje. I tak mi mijaja kolejne dni, spanie, lezenie, ogladanie TV, znowu spanie... Dobrze ze chociaz mam internet i TT, bo w przeciwnym razie ta moja depresja urojona zamienila by sie w depresje rzeczywista!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 sie 2007, 16:38

Dominisia, glowka do gory!!! Ja wiem przez co przechodzic, mialam to samo na wakacjach... choc ty masz powod a ja nie mialam.... :ico_puknij: A daleko masz do jakiegos Centrum? Zeby polazic po sklepach, albo umowic sie z kims na kawke? Ploteczki? Potrzebujesz samochodu aby sie dostac gdziekolwiek? Ja co prawda mieszkam na peryferiach Göteborga ale w zasadzie w 20 minut w tramwaj i jestem w Centrum....
Wiesz, a moze pogotuj sobie i pomroz w zamrazarce duuuzo jedzonka? Bedzie jak znalazl po porodzie kiedy nie bedziesz miala czasu, sil i ochoty na gotowanie? A zawsze zajmie ci to troche czasu: zupy, leczo, sosy, kotlety... popatrz ile mozliwosci! a potem tylko juz swieze kartofelki albo paste i masz obiadek z pol godzinki :ico_brawa_01:

My jutro w planach plac zabaw pod dachem na 2,3 godzinki, zakupy i laba :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

17 sie 2007, 16:46

DOMINISIA ten tekst o osłach jest świetnyi napewno go wykorzystam.Nie obrazając nikogo FACECI SĄM DEBILAMI.Mnie tez strasznie wkurza gadka typu "a kiedyś..."A najgorsze jest to że to nie tylko nasi męzowie sa tacy.Mój instruktor jazdy (jego żona ma termin porodu na 14-10) też non stop powtarzał że kiedyś nie było szpitali i kobiety rodziły ,nie było znieczulenia...itd.Próbowałam mu to wyjaśnić jak białemu człowiekowi ale nie docierało, no to wkońcu sie na niego wydarłam i wprost powiedziałam co o tym "dawniej"myśle.I chyba coś dotarło ale nie wiem na jak długo.Teraz nie mam z nim stycznośći.
Skąd sie wogóle wzięli faceci!!!Kiedys oglądałam taki program na National Geografik(sory za błędy) i tam była mowa o tym że Chińczycy to potomkowie kosmitów i ziemianek.A ja mam swoją teorię, że to faceci sa ich potomkami :-D
Dzisiaj była u fryzjera i obciełam troche włosy.Tak z 10 cm.Śmiałam sie z fryzjerki bo niestety musiała obcinać końcówki chodząc na kolanach.Jak przy królowej :ico_brawa_01: a potem zabrałam mojego kochanego małżonka do "Fartlandii"żeby pooglądać wózki.I powiem szczerze że miałam niezły ubaw.Do tej pory to jak mu pokazywałam kakikolwiek w internecie to mówił że sie na tym nie zna i dla niego wszystkie wyglądają tak samo.I że straznie marudzę z wyborem bo on to by zaszedł, kupił pierwszy lepszy i było by dobrze.A tu niespodzianka.Jak zobaczyw wszystkie, czym sie różnią( i to nie tylko kolorami) to zbaraniał.Naprawde niezły widok.Zamówiliśmy jeden ale nie było tego koloru który sie nam podobał i musimy poczekać.Nie pamiętam firmy ale wiem że jest hiszpańska. a wóżek z gondolą sztywną i spacerówką, na dużych niepompowanych kołach kosztuje 849zł i można do tego dokupić fotelik.
Jutro jedziemy na wesele. ale się wyszaleje :ico_brawa_01: a potem w niedzielę ruszamy na Mazury.Wkońcu odpoczniemy .Po powrocie napewno będe miała jakies fotki to sie pochwalę .
Ale sie rozpisałam.Ok ide spakować rzeczy.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

17 sie 2007, 17:11

A ja właśnie wstałam po poobiedniej drzemce :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D
MAMOZUZI to się cieszę że ci się udało z tą adwokatką :ico_brawa_01:
DOMINISIA wierzę ci ,że czujesz się przygnębiona, ja też tak mam, bo W. pracuje od rana do nocy i chociaż Julcia swoją drogą zajmuje mi czas, dzięki jej za to :ico_sorki: , to czasem po prostu chciało by się posiedzieć z tą drugą połóweczką, ja jakoś to sobie przetłumaczyłam, że ktoś musi zarabiać, może i tobie się uda :ico_noniewiem: główka do góry :ico_haha_01: z drugiej strony te depresje to chyba nawet w połowie hormony :ico_noniewiem:
dziś moja koleżanka miała mieć cc, bo już minął dziś drugi tydzień jak przenosiła dzidzię :ico_olaboga: rany mam nadzieję że ja się nie przeterminuję :ico_ciezarowka: :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

17 sie 2007, 17:43

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
Ewasiek - 8.09 - czeka na ???
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi - 30.09 - czeka na Nelly

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 sie 2007, 17:50

Mamo Zuzi to super że sobie załatwiłaś z adwokatka :ico_brawa_01:
Dominisia facet nigdy nie zrozumie kobiety w ciąży,niestety,ale dobrze mu powiedziałaś z tym samochodem,udają najmądrzejszych na świecie w sprawach ciąży :ico_puknij: o których nie mają zielonego pojęcia!!
Ula ale masz super,wypraw na Mazury :ico_brawa_01: baw się dobrze!!!

Ja już po wizycie u doktorka,usg nie miałam :ico_placzek: bo za wysoka ciąża więc nie wiem ile waży Kacperek.Rozwarcie znów powróciło na 1,5cm.Najbardziej sie ciesze z tego że nie muszę już brać fenoterolu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A poza tym doktorek powiedział że urodzę kiedy będę chciała :-D :-D i się do mnie uśmiechną,drugi raz od kiedy do niego chodzę :-D :-D czy to miało znaczyć że jak już będę chciała urodzić to mnie weźmie na wywoływanie?? :-D :-D No i teraz idę za tydzień i jak będę miała CRP powyżej 6 to mam od razu do niego przyjść :ico_szoking:

Idę coś zjeść bo jestem głodna jak wilk,a no i mam jeszcze 2 kilo na plusie czyli już 16 :ico_wstydzioch: a co mi tam,żeby tylko Kacperek był zdrowy,potem będzie odchudzano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

17 sie 2007, 17:54

dziewczyny a ja mam pytanie bo zglupialam ostatnio troche.
a mianowice jak zamierzacie odebrac malenstwo ze szpitala?? tzn moze nie jak a w czym?? bo ja mam nosidelko i w nosidelku mysle przywiezc malutka no i nie wiem czy wtedy rozek jest mi potrzebny??
a w samym rozku na rekach to troche dla mnie ryzyko jechac do domu ze szpitala zwlaszcza ze jest to kawalek. a zreszta w nosidelku to zawsze bezpieczniej.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość