SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2007, 15:37

moni26, wiec czekamy na fotki u nas ok chlopcy spia a ja ide sprzatac dzis bylam w szpitalu ze znajoma na usg i poznalam taka polke fajna kobitka :ico_brawa_01: ma synka ktory ma 2 latka i jest we wczesnej ciazy a co najlepsze mieszka na moim osiedlu 20 domow dalej :ico_szoking: :ico_brawa_01: fajnie bo bedzie do kogo na kawke wpasc a zaproszenie juz dostalam hi hi :-D dobra zmykam sprzatac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 sie 2007, 15:59

SANDRUSIA)), no to super, że będziesz miała koleżankę i przy kawusi będziecie się spotykać i pogadać po polsku będziesz mogła :ico_brawa_01:

Moni WKLEJEJ FOTKI :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: - JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

17 sie 2007, 18:24

Cześć dziewczyny :* Wczoraj z mężem próbowaliśmy zdjęcia wkleić i tylko żeśmy się :ico_zly: ... nie wyszło!!!!!! Nie umiemy... Nie znam angielskiego i się gubimy... Kurka wodna a tak bardzo bym chciała te fotki dać.... Może ktoś umie łopatologicznie :ico_olaboga: bo się załamię pomóżcie....Pozdrawiam... jakiś błąd ogólny mi wychodził.... :ico_placzek:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 sie 2007, 00:48 przez fasolka, łącznie zmieniany 1 raz.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2007, 18:27

fasolka, jesli chcesz to wyslij mi fotki na meila ja ci wysle lin i wstawisz cala reszte zrobie :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

17 sie 2007, 19:57

No to stawiam się i obiecuję pisać częściej. Czy z pracy - tego nie wiem. Sie zobaczy.
Moniś ja tez czekam niecierpliwie na zdjęcia :ico_brawa_01:
Sandrusia no w końcu ktoś Cię tam dobrą kawą uraczy :ico_brawa_01:

A my dziś sie w końcu po krzesełko do karmienia dla Jagi wybraliśmy. Oto Jej reakcja na nowy nabytek...
Zresztą Ona cały dzień sie tak uśmiecha nie wiedzieć dla kogo i do czego.... Tak już ma, ze banan jej z twarzyczki nie schodzi :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 sie 2007, 13:31

Dziewczyny fotki wkleiłam na "chwalmy się maluszkami"
Obiecuję że dzisiaj dołoze tutaj jakieś inne.
Tamte fotki są z przed mieśaica, Marti dopiero zaczynała siadać...
Teraz zmykam na małe zakupy :)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 sie 2007, 16:09

eve.ok, swietne krzeselko a Jaga szczesliwa dziewczynka :ico_brawa_01:
moni26, fotki super ale czekamy na jeszcze :ico_sorki:
a my wlasnie bylismy u tej dziewczyny co ja poznalam na kawce bardzo fajni ludzie szkoda ze we wtorek wyjezda do polski na 2 tyg ale obiecala ze zaraz po powrocie wpadnie do mnie
a my radykalne zmiany wprowadzamy wiec tak smoczusia od dzis nie ma Kubus idzie mieszkac do swojego pokoiku (bede tesknic za nim strasznie mial luzeczko zaraz kolo mojego luzka i zasypialam trzymajac go za raczke ) no i ograniczamy nocne karmienie najpierw dawki zmniejszam a pozniej w ogole oczywiscie nic na sile ale powolutku mysle ze nam sie uda no i ucze go zasypic bez mojej obecnosci tak wiec klade go i wychodze on najpierw sie bawi pozniej chwilke marudzi a gdy zaczyna plakac to po 3 min wchodze daje mu buzi mowie ze jestem nie daleko i wychodze i wiecie co zasypia sam bez smoczka a wszystko to nie trwa dluzej niz 15 min przeczytalam te rady w ksiazce i postanowilam sprobowac oczywiscie nic na sile jak juz pisalam ale skoro dziala to dla czego nie dzidzi sie usamodzielnia ja zyskuje czas i wiem ze czuje sie bezpiecznie skoro potrafi sam zasypiac zobaczymy jeszcze jak bedzie wieczorkiem

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 sie 2007, 17:00

Sandruś trzymam kciuki za Ciebie i Kubusia.
U nas Marti praktycznie smoczka nie zna. Praktycznie to tylko sie nim bawi. Jeżeli chodzi o zasypianie, to od samego poczatku była nauczona zasypiać na noc w łózeczku u siebie w pokoiku. Jeżeli robi się śpiaca kladę ja i siadam obok, obserwuje co będzie robić. Jeżeli widze że zaczyna za bardzo dokazywac wyjmuję ją i mówię do niej: jak nie chcesz to nie musisz jeszcze spać. Wezmę ją chwilke ponosze na rękach i znowu odkładam do łóżeczka. Kilka minut wystarczy i zasypia.

A teraz jeszcze kilka obiecanych fotek :) troszeczke tego będzie:D
MY nad Soliną
Obrazek
Obrazek

Ostatnia wyprawa do Zakopanego
Morskie Oko - temeratura była ok 3 stopni
Obrazek
W drodze na Czarny Staw
Obrazek

CZarny Staw
Obrazek

Dolina Chochołowska
Obrazek

Niunia z moimi rodzicami jeszcze na wakacjach
Obrazek
Obrazek

Odpoczynek po obiadku
Obrazek

Dokazywanie na brzuszku
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kucyczki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 sie 2007, 17:42

moniś piękne kucyki ma Martynka :ico_brawa_01: w ogóle zdjęcia super :ico_brawa_01:
sandrusia u nas na szczęście Jaga nie potrzebuje mojej obecności. Mamy takie nasze rytuały. Kąpiel, potem mleczko, potem kołysanka i Jaga już sie wierci - znak, że chce do łóżeczka. Inaczej nie uśnie. No i nie idzie jej przeciągnąć jeśli o porę snu chodzi. Kąpiel musi być o 19.00 I ani minuty później. Taka z niej zegarynka. Śpi bite 12 godzin, bo inaczej - nie podchodź! I bez karmienia. Zresztą ona od narodzin nie tolerowała nocnego karmienia, nawet jak na piersi była. A co separacji...my nadal śpimy z Jagą w jednym pokoju, bo nie remontowaliśmy dla niej osobnego, jeśli za rok mamy do nowego domku sie przenieść. Ale to raczej nie stwarza żadnego problemu. Jak idzie spać to jest sama w pokoju i jak się budzi to na ogół też. raczej jej to nie przeszkadza...
Myślę, ze najważniejsze to właśnie ta stałość rytuałów. dziecko wie co je czeka, czuje sie bezpiecznie i samo oczekuje pory snu. Tak mi na tej mojej pedagogice do łebka nakładli... :-) U nas się sprawdza :-D
Aha - jeszcze co do karmień - dawaj w nocy Kubusiowi zamiast mleka czystą wodę, bez żadnych dodatków. U mojego siostrzeńca zadziałało. stwierdził, ze nie warto mu się budzić :ico_haha_02:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 sie 2007, 18:31

u nas nie ma az takiej tragedii ale skoro moze byc lepiej to czemu nie :ico_haha_01: Kubus jest raczej grzecznym dzieckiem ale od tego jednego karmienia nie moze sie odzwyczaic :ico_noniewiem: zobaczymy jak podialaja nasze zmiany a chce zeby spal w swoim pokoju bo rano jak L wstaje do pracy to i Kubus sie budzi :ico_zly: a pokoik juz dawno wymalowany i czeka tylko na malego ksiecia jak juz dzis Kubus w nim zamieszka to wkleje foteczki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość