Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sie 2007, 18:29

hej...moja mala padla ze zmeczenia i marudzenia....i spi juz godzinki....

Zborra co do mleka to nie pomoge bo nie wiem co tam w Polsce macie...a poza tym sie nie znam bo my jeszcze cycu,ale Arek kupil mleko jak mielismy kryzys mlekowy takie imitujace mleko matki,ktore mozna podawac od urodzenia...SMA gold-moze macie takie,kolezanka i polozne poleca bardzo , :ico_noniewiem: ale nie wiem

ja znow mam slodyczowy glod i pustki w domu... :ico_olaboga: juz mnie to zaczyna wkurzac!

Ewcik...baw sie dobrze i korzystaj z wolnego czasu gdy mala spi.....

Moja coreczka zabawki lapie glownie w prawą rączkę ale ssie lewego kciuka....tak sobie mysle ze leworęcznosc to nic zlego przeciez...mam sporo leworęcznych znajomych i nigdy dla nikogo to nie byl problem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 sie 2007, 20:23

no hejka!!!
od czego by tu zacząc ......
hmmm u Nas noce przesypiane są całe (odpukac ) mały budzi sie o 6 je i do 9 spi ........ pozniej znowu od 11 do 14 spanko i do 19 juz tylko jedna godzinna drzemka ...... pozniej kompanie i spanie :))

a co do TV dla dzieci to moj Filip nigdy nie oglądal ..... nie nauczyłam go ..... zawsze było zero telewizji .... tylko teletubisie albo filmy z serii Babyeinstein ... a tak to ZERO!!! i dzis troche załuje bo czasami mam ochote go czym zając bo musze cos tam zrobic i duzej niz 5 min nie potrafił oglądac ........ teraz juz obejzy z 15 minut .......
wiec telewizja i bajki mają plusy i minusy ...

a jezeli chodzi o mleczko Zborra ...... to bebilon albo bebiko ... duzej roznicy nie ma jezeli chodzi o skład ...... jezeli chodzi o cene tak . No i polecam jeszcze Enfamil premium z lipilem ..... a wiecej na www.karmieniedzieci.pl


Wszystkim wyjezdzającym zazdroszcze ....... chociaz niby z nad morza jestem ale pogody nie ma w tym roku w ogole ...... wspołczuje tym ktorzy płaca zza wkacje .........


a co do rączki to jeszcze do tej strony jak pisze anza trzeba poczekac ....... moj Filip tez jadł najpierw lewą a teraz prawą hehe .......

ale sie rozpisałam ...

prosze o krew http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

[ Dodano: 2007-08-17, 20:26 ]
http://blog.niemowle.onet.pl/?click=0d1 ... df14adb7aa bardzo prosze o klikniecie

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 sie 2007, 20:40

Wiecie co...kupiłam bebiko...Ale jeszcze nie wiem, czy już dziś je podam...
Gosiu nie wiem...ja już laktator odstawiłam. I nie chcę używać, bo po jego zastosowaniu ostatnio zrobił mi się zastój... :ico_zly: więc schowałam go do szafy. Poza tym, nie wiem ile by mi się udało odciągnąć, bo cienko to było statnio..
Glizdunia nie wiem czy u nas jest takie mleko...raczej nie...

My byliśmy na zakupkach...Hanka bogatsza w 3body :-D Mama jej podała butlę (na razie moje :-) ) ale potem Hanka im dała popalić!!! ryczała ponoć jak opętana i ani raz się nie uśmiechnęła nawet. Mama się boi, że tak będzie, jak pójdę do pracy. No i od jutra muszę z Hanką przebywać więcej u mamy na dole, bo będzie rozpacz...
No obudziła się po krótkiej drzemce...Lecę ją wykąpać i może uśnie...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 sie 2007, 20:51

ja juz mam wolne od dzieci heheh

nareszczcie!!!!!!!!!!

no i posadzmy drzewo ..... http://kulka.act4trees.com
ja cos chyba mam bzika na punkcie klikania w rozne mmiejsca :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: heehehe

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 sie 2007, 20:57

Anza dobrze, że mamy Ciebie na forum :ico_haha_01: Dziękuję za fachową poradę :ico_sorki:

Z tym telewizorem to muszę małemu ukrócić-co za dużo to i krowa nie chce ha ha.

Ach, maluch śpi, mężulek ogląda "Reich", a ja sobie jeszcze poklikam...

Jakbym tu już nie dotarła to życzę wszystkim spokojnej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 sie 2007, 21:34

no niech ktos przyjdzie bo ide chyba spac ............ :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 sie 2007, 21:37

No ja też chyba uciekam :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 sie 2007, 22:32

no ja jestem..duchem :-D bejcuje meble na tarasie .... na chrzciny, zeby było gdzie usiasc :-D do..mam nadzieje, ze wpadne

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 sie 2007, 22:53

Ja też jeszcze jestem :-D Gosia niezłe zajęcie!!!
KUlka faktycznie coś Cię opętało z tym klikaniem... :-D
Młoda przed kąpielą zwiedzała ze mną zakątki babcinego mieszkania :-D Kurczę, muszę ją oswajać faktycznie. Potem trochę marudziła, ale kąpiel już z luzem...potem... :ico_szoking: butla bebiko i padła jak kawka...Wiecie co...trochę się dziwnie czułam z tą butlą, ale w sumie nie najgorzej. Jak nie myślę o tym, to jest ok. Gorzej, jak zaczynam w środku sobie wynajdywać powody na nie to klęska...Ale-nie będę myśleć i już!
Dobra, lecę poczytać i pewnie jeszcze zajrzę przed snem!

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

17 sie 2007, 22:54

uff ja po dniu pełnym wrażeń :) przyjechała koleżanka z forum podziwiać antosia :) i o dziwo bardzo grzeczny był - pomijając to że się jej do cycków dobierał :ico_haha_01: :ico_haha_01:

co do małej ilości pokarmu - spróbujcie jeszcze trochę poczekać! to nie chodzi o to że zmalała wam ilość mleka tylko że dzieciakom wzrósł apetyt! cycki muszą się do tego dostosować i będzie dobrze ;) ja to mam za sobą. Po prostu częściej przystawiajcie i znowu będzie dobrze. Wiem że to jest jakoś że pierwszy taki kryzys jest ok 6 tygodnia potem ok 3 miesiąca potem 6 miesiąc.

co do tv to ja wcale nie oglądam telewizji więc mały nie ma okazji - ale jak tylko idę do rodziców do dużego pokoju (gdzie tv jest na okrągło) to małemu chcą oczy wyskoczyć :ico_szoking: A jak się odwracam żeby nie patrzył na ekran to szyję tak skręca że się boję że sobie kark skręci :ico_olaboga: Raczej mu nie pozwalam ale przyznam się że raz jak miał taki okropny dzień (wtedy co mu apetyt wzrósł i ciągle chciał cyca a oprócz tego był nieznośny) to siadłam z nim przed tv żeby sekundę odsapnąć...
Myślę że przez to nie będzie miał szramy na psychice :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Jak się wyprowadzę (kiedyś) na swoje to wogóle nie będę mieć telewizora to nie będzie problemu z nadmiernym oglądaniem :ico_haha_01: Poza tym dziecko bierze przykład z rodziców - jak oni przesiadują to dziecko też chce :> A bajki będzie oglądać na komputerze - wybrane (i zatwierdzone :ico_nienie: :ico_haha_01: ) przeze mnie - i jedna bajeczka dziennie.

glizdunia mnie też tak na słodycze ciągnie że szok! zawsze lubiłam ale teraz to mam gorsze smaki jak baba w ciąży :ico_ciezarowka:

co do nocy - u nas kiepściutko, bardzo kiepściutko...
wprawdzie z zasypianiem problemu nie ma ale często budzi się w nocy i wcześnie rano wstaje wyspany, czasem uda mi się go spowrotem uśpić przy cycku i wtedy pośpi chwilę ze mną. Było przez czas jakiś że spał już do 2-4 (od 21) ale jak mu apetyt wzrósł to budził się co chwila i teraz się rozregulował i znowu budzi się o 24 :ico_olaboga: ale ostatnio dałam mu tylko smoka i pogłaskałam go po głowie (bez karmienia) i zasnął spowrotem i obudził się o 2.30 więc wniosek z tego że głodny nie jest tylko mu się trochę poprzestawiało.

co do rączek - na ustalenie rączki jeszcze sporo za wcześnie
a mój synuś to w sumie rączek za bardzo nie wyciąga :-| Najczęściej przesiadują one w jego buzi i tak mu najlepiej. Ale wiadomo każde dziecko rozwija się inaczej.. Za to już w drugim miesiącu życia przewracał się z brzucha na plecy :ico_szoking: i do siadania się twardo garnie - targa głowę nawet jak leży na płaskim i np próbuje się podciągać za kocyk (ale wtedy tylko nogi mu do góry lecą ;) ) A jak jest na rękach w półleżacej pozycji to głowy wogóle opierać nie chce tylko se ją trzyma (ma lepsze mięśnie brzucha niż ja :P) No i niedawno zauważył swoje nóżki i patrzy na nie podejrzliwie :ico_brawa_01:

widzę że już spać uciekacie :)

ja z tą koleżanką byłam w katowicach i baaardzo późno wróciliśmy :/ ale czasem wyjątek można zrobić. Bałam się że mały przez to będzie miał problem z zaśnięciem (zawsze o tej samej porze go kąpię i kładę) ale zrobił sobie drzemkę w samochodzie i było ok.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość