Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 sie 2007, 23:28

Mukaa moja też słabo rączki wyciąga. Może dlatego, że nie atakowałam jej za dużo zabawkami, to i nie wie, że je trzeba łapać. Z przewracaniem u nas tak, że zrobiła to jeszcze kilka razy i teraz chce, ale nie może i trzeba jej nonono popchnąć :-D Ale na brzuszku polubiła więc jest nadzieja.
Kryzys mówisz...przystawiać często...Ale u mnie się nie da. Bo czy co 2godziny to nie często? a poza tym, jej się nie da zmusić! nie chce i ryczy, to przecież na siłę nie wepcham...No i nie będę się co chwilę tłumaczyć...szkoda, ale i tak powoli bym musiała wprowadzać sztuczne, bo jak pójdę pracować, to przecież cyca w domu nie zostawię...

Ok, dobranoc..
Gosia ja to już się prawie pakuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

17 sie 2007, 23:42

co dwie godziny to on czasem normalnie je:P
często to co pół a nawet co 15 minut:>

a z cyckiem też tak czasem szaleje że wypluwa i drze się że mu wyleciał :ico_szoking: albo włoży tylko do ust i się wkurza że nie leci - ale pociągnąć to niełaska ;) taki pan hrabia - chciałby żeby mu samo leciało :ico_haha_01: A z tym darciem - jak dziecko głodne to złe, jak złe to się drze, jak się drze to zassać nie umie i jest jeszcze bardziej głodne, jeszcze bardziej złe i jeszcze bardziej się drze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 sie 2007, 23:49

ok panienki spadam spac ........... papa

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 sie 2007, 08:02

Dzień dobry :ico_haha_01:

Dziś nockę miałam nieciekawą-mały budził się o 23 (zasnął o 20), 1.30, 4.30 i o 7.30...Już miałam dość tego wstawania, karmienia, odkładania :ico_placzek: I co najgorsze to też zauważyłam, że piersi mi jakoś zmalały :ico_placzek: Jeju żebym tylko pokarmu nie straciła-chcę karmić małego do roku...

Piję teraz :ico_kawa: ale w żołądku mi burczy więc trzeba jakieś śniadanko zrobić :ico_oczko:

Do usłyszenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sie 2007, 08:09

Helloł! :-D
Ja tam supcio, na razie. Młoda obudziła się co prawda o 4.30 i przed 8, ale dobrze, bo przez to pominięte karmienie, to cycki mi przeciekają :-D Więc nie jest z nimi źle...Czyli tak, zostajemy przy butli na noc, za kilka dni wprowadzę jedną w dzień :ico_olaboga: zobaczymy.
Trochę walczymy z kupą od rana, więc jesteśmy na froncie!
Spadam, zajrzę później!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 sie 2007, 08:23

kamizela pisze:Dziś nockę miałam nieciekawą-mały budził się o 23 (zasnął o 20), 1.30, 4.30 i o 7.30...

ja tak mam codziennie... Kinga to maly zegarek - jedzenie co 3h

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 sie 2007, 08:37

Doris z moim synkiem to nigdy nic niewiadomo-raz jakzaśnie o 9 tak wstaje dopiero o 3.30 a później o 7.30, a raz budzi mnie co trzy godziknki :ico_placzek:

Tak więc co noc to niespodzianka :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 sie 2007, 09:07

Witajcie

Ja wpadłam na chwilke, właśnie jestem w trakcie szykowania na weselicho..

Mała pięknie spała do 5 potem jeszcze do 7, to juz sa pory do zniesienia.
Doris współczuje ze KIngula jeszcze nie daje ci pospac...

Gosia no mi chodzi o takie okrągłe smoczki co sutek przypominają, a spłaszczone to tez co z jednej strony sa ściete i te na pewno nie są polecane...

mam pytanko dla wyjeżdzających, bo sie tak zaczełam zastanawiać czy nie boicie sie ze wasze dzieciaczki sie znów przestawia, ze znów zmienia swój rytm dnia i spania?? :ico_noniewiem: mama mnie troche nastraszyła, ja nie chciałabym zeby jak przyjedziemy ze Słowacji Milunia sie " przeprogramowała"

dobra lece, zycze miłego dzionka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sie 2007, 09:10

Ladybird23 moim zdaniem Gosi chodziło o smoczek spłaszczony z obu stron...i właśnie on przypomina sutek...ale po ssaniu...no bo logiczne, że normalnie sutek nie jest płaski...ale przyjrzyj się mu jak wyjmiesz dziecku z buźki. Ja też mam taki smoczek i bardzo go sobie chwalę

A czy ktoś ma numer komórki do Mordeczki??? jest mi pilnie potrzebna i nie moge jej na GG ustrzelić... :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 sie 2007, 09:42

hejka...u nas lepiej...mala tak sie przed snem opila ze padla jak kawka :ico_brawa_01: i byly tylko 2 pobudki....albo 1 ? :ico_noniewiem: juz sama nie wiem bo malo przytomna jestem w nocy....a co noc to inaczej....

Ladybird---baw sie dobrze i dawaj foty z imprezy! :-D
....znow nie pamietam co kto pisal....wpadne pozniej w takimm razie.....o slysze kupe,mala lezakuje i robi :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość