Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 sie 2007, 18:29

Jak już usiadłam to pokaże wam jak moje lumpy przymierzały sie do wspólnego spania ,ale to zdjęcie jeszcze przed wykąpaniem bo byli czarni jak małe murzynki :ico_olaboga: no ale przecież trzeba pomóc tatusiowi i mamusi w remoncie :ico_oczko: Obrazek Ta jasna plama na ścianie to od aparatu sie światło odbiło niestety te brudasy to już nie wina aparatu :ico_smiechbig:
barbara123, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

17 sie 2007, 18:54

ika urocze dzieciaczki :ico_brawa_01: a mały chyba jeszcze w rączkach cukierki ściska, i siostra jaka opiekuncza, pozazdrościć.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 sie 2007, 19:31

ania25, nie cukierki tylko moja córcia ma takie koraliki na szyjkę dostała od chrzestnej na urodzinki i akurat sie tym bawił :ico_oczko:

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

18 sie 2007, 00:30

no tak z dzieciaczkami trzeba uwazac marus juz wylal na siebie goraca herbate mamy go 2 tygodnie a juz wypadki ja tak wrzeszczalam ze moj to juz nie wiedzial kogo ratowac mnie czy marka,4 guzy on ma doslownie zielone cale czolo.ale to maz go tak zalatwil ten dzieciak wraca z nim ze spacerow od babci ciagle potluczony :ico_zly: faceci to fajtlapy ci mali i ci duzi tezObrazek
a to moj marus

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

18 sie 2007, 07:06

Cześć Dziewczynki
Ewita niezły jest ten Twój mężuś razem z Markiem !!! :ico_brawa_01:
Ika fajnych masz pomocników, pewnie dużo szczęścia w domku dzięki nim masz :-D

Kilolek ja jak odkupowałam wózek od znajomych to oni mi wyprali wszystkie rzeczy, tzn. wierc fotelika, spacerówki i gondoli, to co się dało zdjąć to wyprali. Tylko niestety nie wiem jak czy ręcznie czy w pralce.

Mam wstępnie dobre wiadomości. Czuję się już drugi dzień dobrze. Wczoraj nawet posprzątałam cały dom sama. Zostało dziś tylko poodkurzać, ale tym w domku zajmuje się mężuś :ico_brawa_01: . Odebrałam wyniki badań glukozy itp okazało się, że po tej większej dawce glukozy nie mam cukrzycy. Kamień mi z serca spadła. Mam wizytę dziś u gin i zobaczymy co powie. 3majcie kciuki.

Pisałyście wcześniej o mierzeniu brzuszka. Mój gin też nie mierzy ale za to co wizytę bada mnie ginekologiczne. Dziś się spytam czy powinno się mierzyć brzuszek czy nie i jaki on ma na to pogląd. A tak apropo mierzenia to ja mam 102 cm w obwodzie :ico_haha_02:
Miłego dzionka życzę Wam Dziewczynki :509: :509:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

18 sie 2007, 10:35

mambii dobrze że wyniki sie poprawiły :-) bo przy ciażowej cukrzycy czasami trzeba isć do szpitala.

evita synek śliczny i te oczy :ico_brawa_01: widać że niezły z niego gagatek, a dlaczego on był w Polce a wy tam, jeśli można spytać.

Ja dzisiaj też przypływ energi mam, już pranko zrobiłam i rozwiesiłam, wczoraj wyprałam dla malutkiej śpiworek do wózka i śpiworek do odbioru ze szpitala, jaka to radość wieszac takie malutkie rzeczy na suszarce :-)

Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 sie 2007, 11:16

Ika super fajne dzieciaczki masz!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 sie 2007, 15:22

Cześć dziewczyny witam po krótkiej przerwie :-D :-D

Ja już wróciłam do domu no i od razu wziełam się do robienia obiad bo mój mężuś wygodniały :ico_obiadek: :ico_obiadek: .
Ika cieszę się że nie położyli cię do szpitala, lepiej leżeć w domu.
Dziewczyny brzuchy świetne, jutro też zrobię zdjątko to wam pokażę.

Ja jeszcze nic nie piorę, najpierw trzeba zrobić mieszkanie.
Dziś idziemy na urodziny więc spadam, jutro się odezwę

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

18 sie 2007, 16:20

dziewczyny ale macie fajne dzieciaczki, az pozazdroscić
:-) Przeciez ja juz niedługo będe miała pięknego małego bobaska
A ja mam cos dzis kiepski dzień pobolewał mnie brzuszek i glowka troche
i płakać mi sie chce z :ico_placzek: byle powodu

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

18 sie 2007, 21:10

dziewczyny ja tez rycze caly dzien poklocilam sie z mezem i pojechal w cholerke do pracy na noc i juz.wiec sama jestem marek wlasnie zasnal a ja jestem nadal w ciagu placzowym.
no tak wywiozlam marka do polski do dziadkow bo on nigdy ich wczesniej nie widzial wiec rodzice poprosili zebym go zostawilam to sobie odpoczne ale ja poszlam do pracy zeby troszke dorobic i nic w sumie nie odpoczelam.
kurde zgaga mnie dopada :ico_zly:
no tak ja to mam swietny sobotni wieczor isc tylko i sie upic ale nie wolno!!!!!!!!! :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-08-18, 21:13 ]
mambii oni mierza brzuszek w pionie od kosci lonowej do miejsca gdzie brzuszek sie zaczyna w pozycji lezacej co latwo wyczuc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość