Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 sie 2007, 07:14

witam z ranka
moje dziecko jak zwykle wstalo po 6 i ani chwili dluzej spac juz nie chce, ale noc praktycznie cala przespal nie liczac placzu przez sen :ico_noniewiem: i kwilenia, meczy go ta jedynka, az dziaselko ma we krwi troszke :ico_placzek: , ale juz niedlugo chyabv przejdzie bo coraz wiecej jej widac...
wczorajw parku Oskar wyrzucil smoka i nie widzialam tego a w domu innego nie mamy i zostal bez smoka, chyba nawet mu juz nie kupie, bo radzi sobie ladnie bez... no chy ba ze mi dizs pokaze co potrafi to migiem polece do sklepu hehe

jeju jeju Pawełka trzeba koniecznie jak najpredzej wpisac w tabelke, bo faktycznie nie ładnie tak zapominac, wtedy akurat mialam te problemy z necikiem i tak mi switalo ze kotres dzieciatko ma miesiecznice ale nie moglam zobaczyc ktore a w tabelce nie bylo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Obiecujemy poprawe Ewelinko :ico_sorki:

ja dzis dam Oskarowi na sniadanie drugie jajowe bo akurat bede robic bo mam zamowienie od siostry

Kasiu mnie tez dobijaja ntakie mamuski ktore same ida ledwo co ubrane a dzieci opatulone jakby mialo byc 0 stopni :ico_olaboga: , mi lekarka powiedziala ze juz lepiej jak dziedck otroszke zmarznie niz jak sie je przegrzeje :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-19, 07:23 ]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [size=200][glow=yellow]Dla Oliwki na 11 miesięcy dużo buziaków i usmiechów! Rosnij zdrowa!!![/glow][/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-19, 09:56 ]
moje dziecko wlasnie przed chwilka zasnelo, zjadlo na drugie sniadanko jajeczniczki troche i smakowala mu nawet, wypil kako i zasnal :ico_haha_01: mam ndzieje ze pospi choc z godzinke bo ja ide myc okna :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-19, 10:54 ]
widze ze putki tu dzis niesamowite
:ico_olaboga:
ja sie wlasnie zaczynam szykowac nad jeziorko bo przyjaciolka zadzwonila i ans zabiera :ico_brawa_01: slonko swieci wiec powinno byc fajnie :-D
moj spioszek spi ejszcze ale mysle ze do tego czasu sie rozbudzi, reszta pol godzinki bedzie mogl se kimnac w aucie :-D
milego dzionka zycze kochane

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 sie 2007, 10:55

Natalia jak Julce wychodziła górna dwojka to też miała dziąselka troche podkrwione :( ale teraz juz jest dobrze.

[size=200]DUŻO ZDROWKA SZCZĘSCIA I RADOŚCI DLA OLIWKI Z OKAZJI UKONCZENIA 11 MIESIACA[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 sie 2007, 10:57

no to jest pierwszy zabek gdzie takie cos mamy z dziaselkiem, ta dwojeczka co wychodzi to przy niej nie ma nic takiego tylko z ta jedynka takie numery...
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 sie 2007, 11:07

ale te nasze maluchy sie musza namęczyć z tymi ząbkami... mi w ciaży wychodzil żab mądrości :-D to ryczalam z bólu.. a im tyle zebow na raz wychodzi...

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

19 sie 2007, 11:07

WSZYTSKIEGO NAJLPESZEGO DLA OLIWIKI Z OKAZJI 11 MIESIĘCY :ico_tort:

I SPÓŹNIONE ALE SZCZERE ŻYCZENIA DLA PAWEŁKA :ico_tort: I BUZIAKI OD JUSTYNKI :ico_buziaczki_big:

Malutka sobie drzemie mężu sobie drzemie a ja sobie wreszcie poklikam :-)
Mam nadzieję że Oskarek dzielnie zniesie ząbkowanie bo to przecież silny chłopczyk :ico_haha_02:
A u nas niestety chłodno i wieje potwornie... ale idziemy po drzemce na basen zakryty pierwszy raz - zobaczymy jak malutkiej się spodoba :-)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 sie 2007, 11:37

ale Justynka dzis bedzie miała atrakcje :-D
ja jestem dzis sama.. ale kuzynka ma nas odwiedzic :-) a moj mąż pojechal na pielgrzymke kobiet heh święte nawrocenie heh :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 sie 2007, 11:46

Witam

Jakiś czas temu pisałam sobie tu u was, nie mam pojęcia czy mnie pamiętacie i tak postanowiłam zajrzeć co u was :)

Całusy dla wszystkich

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

19 sie 2007, 13:55

witam

znow mam zaleglosci a to przez to , ze nie moglam przez dwa dni wejsc na tt.

[size=200]dla wszystkich dzieciaczkow z okazji ukonczenia 11 miesiaczka ogromniaste buziaki i wszystkiegoa naj naj naj [/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Kasiu moje przedszkole jest otwarte od 5:30 i ja na ta godzine poprzedni rok szkolny chodzilam, za to konczylam juz o 10;30, wiec mialam praktycznie caly dfzien dla Niuni. Pamietaj ze w p- lu pracuje sie tylko 5 godzin.

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

19 sie 2007, 14:16

witaj asiapanda

dziekujemy za życzenia
aż wstyd się przyznac ale jak przeczytałam życzenia dla Oliwki to dopiero przypomniałam sobie że ona kończy dzisiaj 11 miesięcy
ale to wszystko przez tą pracę wczorajs iedziałam do 3 nad ranem i jestem półprzytomna ale musze wykorzystac czas bo mąż poszedł z Oliwką na spacer więc jest cisza i spokój wiec tylko na chwile sie przywitac włazłam

nie wiem czy bede wieczorem bo mąż ze szwagrem maja cos robic z komputerem wiec miłej niedzieli życze i spokojnej nocy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

19 sie 2007, 14:37

[size=150]Dla Oliwki za 11 miesiączek[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-19, 14:38 ]
a ja chłopaków na spacerek wysłałam i przyszłam poklikać, zaraz pewnie siostra przyjedzie i czas na plotki w realu :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość