mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 sie 2007, 20:03

Mnie polozna opiprzyla przy Zuzi jak smoczka wyciagnelam w szpitalu. powiedziala ze dziecku nie powinno sie go podawac dopoki sie nie nauczy ladnie piersi ssac bo zaburza mu sie odruch ssania. podobno dopiero po kilku tygodniach mozna. Efekt byl taki ze moje dziecko w ogole smoczka nie chcialo i moje cycki robily za smoczka do 9 miesiecy wlacznie wiec tym razem smoczek bedzie od poczatku, w nosie mam zaburzania ssania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 sie 2007, 20:03

Ja jak zwracam się do mojego brzusia... Kochanie czy już czas na Ciebie to faluje :D:D więc chyba jeszcze nie :D:D Kurcze zastanawiam się jak spakuje szlafrok chyba będę go musiała włożyć do osobnej torby :D Dostałam od swojego M ostatnio taki do kolan błękitny ale jest z takiej mięciutkiej frotki bardzo puszystej :D po złożeniu zajmuje więcej miejsca niż mój płaszcz zimowy :D:D. Mój M jak jest w domku jak wraca z Wiednia to się ze mnie śmieje ze chcę się już pakować więc tereaz jak wróci to mu powiem że lekarka mi kazała. A tak wogóle to jak byłam miesiąc temu to mi powiedziała że mam być spakowana już na 20 sierpnia bo szyjka mi się zazcynała skracać... za bardzo nie wiedziałam co to znaczy ale 20 to jutro..... hehe ale musze dotrzymać przynajmiej do 1 września bo nei chcę się z Wami rozstawać :ico_haha_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 sie 2007, 20:04

eve81 pisze:mama_zuzi1980, no to nieźle z tym "podwórkiem" wykombinowałaś..hihi i nawet mężuś się skusił :ico_brawa_01:

Eve, nawet nie wiesz jak sie ucieszylam, bo juz z 3-4 tygodnie sie nie mogl skusic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

19 sie 2007, 20:08

Hehe Mamo Zuzi uśmiałam się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Eve mi nigdy nie udaje się nic wygrać w totka :ico_placzek: przestałam już puszczać :ico_placzek:
Dziewczyny a macie spakowane ciuszki dla dzidziusia na wyjście rozmiar 62 czy 56 czy może bierzecie takie i takie??Czy mężusie wam przywiozą do szpitala jak będziecie wychodzić??
No właśnie Eska dobry pomysł z ta listą bo przecież niebęde kupować specjalnie dodatkowych kosmetyków tylko wezmę te co korzystam w domku ale jak złapie nagle to można zapomnieć,więc lepiej spisać!!!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 sie 2007, 20:10

Kicia10, lepiej przygotuj sobie w dwóch osobnych reklamóweczkach taki i taki rozmiar i podpisz karteczkami :] Przynajmiej ja tak zrobie hehe bo mój M chyba by sobie nie poradził z wybraniem czegoś ze sterty ubranek :D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 sie 2007, 20:13

:ico_smiechbig: MAMOZUZI ale się uśmiałam z twojego "podwórka" :ico_brawa_01:
a ze smoczkiem też tak miałam że położna mnie opieprzyła i julcia później wogóle go nie chciała, więc cycuszki musiały go zastepować, więc teraz też biorę, wczoraj kupiłam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-19, 20:18 ]
to dziś zreszta nie jeden się skusił :ico_oczko: bo wczoraj mi W. coś jęczał przez tel, a ja co tak jęczysz w domu byś pojęczał, a nie, i przyjechał no skorzystał z propozycji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

19 sie 2007, 20:42

he he ale sie usmialam z tych waszych "podworkowych" opowiesci :-D :-D :-D

wy mnie rozbrajacie z tym pakowaniem. ja to nawet jeszcze o tym nie mysle. ale jak was tak czytam to sie chyba spreze z kupowaniem lozeczka i poscieli bo jeszcze tego mi brakuje a zaraz potem bede pakowala torbe do szpitala :-D

a tak ostatnio zapytalam mezusia co by mi spakowal gdybym nagle zaczela rodzic i wiecie co mi odpowiedzial?? ze najpierw to by mi wzial ksiazki Chmielewskiej. ja na niego takie galy :ico_szoking: po co mi ksiazki a on na to zebym sobie mogla w szpitalu poczytac gdyby mi sie nudzilo. no normalnie myslalam ze zawalu dostane :ico_olaboga: rzeczywiscie wtedy to napewno bedzie mi sie nudzilo :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-08-19, 20:47 ]
a ja wczoraj awansowalam do grupy "na ostatnich nogach" :-D
z tej okazji stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
he he

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 sie 2007, 21:29

Mamo Zuzi, Agnieszka Wy to macie sposoby na skuszenie mezulkow, ja ostatnio nie kusze bo i tak nie mam ochoty... A jak skusilam kilka dni temu to sie mnie potem K. zapytal czy jak sie kochamy to on dotyka Dziecka... Kurde, Ci faceci to sa dziwni :-D Wogole ja mojego to musze ciagle uswiadamiac jezeli chodzi o porod i wogole, np. ostatnio sie mnie pyta po co mi tyle podpasek i szok jak mu powiedzialam ze sie potem krwawi :ico_szoking: Mi pewne rzeczy wydaja sie oczywiste, a taki biedny maly meski rozumek nie jest w stanie ich pojac.

kurcze, moja walizeczka, w najmniejszym rozmiarze do ktorej chcialam sie spakowac jest za mala, szlafrok zajmuje kupe miejsca i jeszcze moja mega kosmetyczka... Musze chyba wszystko powpychac do miekkiej torby, bo nie chce brac walizki jak na wyjazd do Polski :-D

[ Dodano: 2007-08-19, 21:30 ]
Paulinko zapomnialam o Tobie... Gratuluje awansiku!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 sie 2007, 07:53

to ja dziś znów pierwsz sie melduje :-D

Kicia10, ja kupiłam rozmiar 62 do szpitala, stwierdziliśmy z M że lepiej większy bo starczy na dłużej, ale w domku mnóstwo rzeczy mam w rozm. 56 więc myśle ze bedzie ok.

dziewczyny mnie też szlafrok zajmuje pół tej torby szpitalnej, no ale cóż przecież musi być :ico_noniewiem:

ide na śniadanko, gotuje jajka na twardo :-D a mój M oczywiście śpi.
wczoraj się uśmiałam bo powiedziałam mu że za tydzień będziemy wywoływać maluszka...naturalnie :ico_brawa_01: już taki przetrzymany że nie może sie doczekać :027:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

20 sie 2007, 08:44

Dzień dobry... ja już tez na nogach bo musiałam iść na badania krwi nigdy mnie tak jeszcze nie bolało jak dziś! Na dodatek nie ma mojej Gin. bedzie dopiero w środe rano, ale położna mi powiedziała że mam brać Asmag 3x dziennie i że te skurcze powinny przejść. A przynajmiej do środy muszę poczekać.

Dominisia, z tym dotykaniem dzidziusia to naprawdę trafione ;)

Ja naszczęscie już wiem dlaczego mój M unika a raczej do zeszłego weekendu unikał .... wiecie czego, bo wyczytał gdzieś albo coś źle usłyszał że pod koniec ciąży to zabronione!! :ico_szoking: musiałam troszkę z niego się pośmiać :ico_puknij: no i już mu przeszło :) Naszczęście!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość