Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 sie 2007, 21:16

Ej...przestańcie pisać!!! :-D :-D :-D ja dopiero na walizkach, a tu już 2strony czytania!!! A Hania jak na złość nie chce usnąć, wypluwa smoka, popłakuje :ico_zly:

Chyba przesadzacie z tymi stwierdzeniami o karmieniu...szkoda naszego mleka...no nie wiem...Wiem tylko, że moje cycki się puste robią, na noc daję butlę, a kilka kropel soku z marchewki krzywdy nie zrobi! :ico_nienie: więc proszę o hamowanie...w opiniach :-D

A z wózkami to już się nie wypowiadam...ochłonę, przemyślę i będzie.
Dobra, nie mam czasu już pisać.
Żegnam Was kochane kobiety, mam nadzieję, żę chociaż raz dziennie uda mi się poczytać. A jakby nie, to buziaki i do poczytania w czwartek :ico_haha_01: Ech, już tęsknie za Wami...
Ale niezmiernie mnie cieszy wizja odwiedzin u Gosi :-D normalnie nie wytrzymam w spokoju do czwartku!!!
Jeszcze mnie brat wkurzył tereaz...dzwoni, że pożyczył ich łóżeczko turystyczne i czy zabiramy wózek, żeby Hania miała gdzie spać :ico_zly: no 2noce to luz, ale wkurza mnie takie na ostatnią minutę :ico_zly: skoro pożyczyli, to chyba wiedział o tym wcześniej osioł!!! ale to jak zwykle mojej bratowej działka :ico_zly:
Dobra, papapaapapapapap!!!

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

19 sie 2007, 21:50

ja małemu na razie nie planuję wprowadzać niczego - jeszcze ma czas i zdąży wszystkiego popróbować ;) mnie się tam nie spieszy. Póki starcza moje mleko - niech je sobie doi :)

Wogóle to już na 80% jestem pewna że mu zęby idą. Okrutnie się ślini. Pcha wszystko do gęby. Jak np mój palec przyciaga do buzi to nie ssie go tylko gryzie. no i jest cholernie marudny! często przy jedzeniu nawet jak głodny to niby łapie cycka, potem go puszcza i tak wkółko

a ja wcześnie ząbkowałam - i jego kuzynka ze strony ojca też - w 4 miesiącu życia miała już zęba teraz ma roczek i 16 zębów :ico_szoking:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 sie 2007, 21:58

dziewczyny nie o to chodzi zeb dziecku od razu dawac sloiczek z obiadkiem ale nie przesadzajmy w drugą strone bo ja niestety po moich przygodach z karmieniem i poloznymi ktore maniakalnie mnie do ego zmuszłay mam tylko przykre wspomnienia z tym zwiazane
wiec rownie dobrze moge powiedzec teraz ze nie lubilam i nie podobalo mi sie karmienie piersią
my zresztą wiekszosc z nas byla karmiona butlą (moda) i zyjemy
a bzdety o tym ze jak sie karmi dziecko piersią to sie je uchroni od alergii czy cos takiego ????????
to sa bajki
alergii sie nie nabywa tylko sie z nia rodzi przynajmniej dziecko
a mozna je uchronic tylko jesli matka nie spozywa pokarmow uczulajacych a czasem dzieciak jest uczulony na wszystko i co matka ma jesc?? smaczne powietrze :-D

moze mnie zlinczujecie ale jak dla mnie to to całe karmienie piersią to sie normalnie sekta zrobila
jak karmi to jest cacy a jak nie to jest be be

i pisze to z perspektywy kobiety ktora chciala karmic bo sie do tego przekonala ale została zawiedziona przez nature i wlasną psyhe i nic nie poradzi na to

a dziecko mam przynajmniej najedzone i spiące od prawie godz
a jeszcze miesiac temu darła by sie i w koncu padła z wycienczenia i glodu

[ Dodano: 2007-08-19, 22:01 ]
a jesli chdzi o zeby to mojej juz czuc dolne jedynki pod dzisałami ale jeszcze dluga droga przed nimi
maja jeszcze czas

pewno że zdazy wszysztkiego spróbowac ale ja np mam zamiar wprowadzic do diety marchewke i jablko przed skonczeniem 4 mies bo potem zmienia sie mleko na 2 i nie bedzie wiadomo czy jakies sensacje sa od mleka czy tych nowosci

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 sie 2007, 22:11

no i to mi sie podoba!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja Filipa karmiłam cyckiem 12 miesiecy .......... i nie była to sielanka ......... chociaz po 8 miesiacach ju z sie przyzwyczaiłam ale trzeba było juz małego odzwyczajac.........
i tez pamietam poranione , krwawiące sutki ......... wieczne uwiazanie ... bo nie wiadomo kiedy bedzie głodny .......... karmienie co godzine przez godzine....... i te cholerne zęby ktore zaczeły wychodzic w 4 miesiacu...... no i jeszce jak tu cyce w centrum handlowym wywalic ........a smoka nie chciał bo sie nasssał cyckiem ........
i to było ciezkie ........ no i cycki do kolan i rozmiar E .......
ale nie załuje........
teraz karmie od miesiaca butlą....... wygodne jak cholera....... trzeba przyznac......... najedzone dziecko zadowolone i spi ......
ale sie trtzeba poprostu przyznac do tego ........ ze sie ju nie che cyckiem karmic a nie pitolic cos tam ........
tak mysle ...... ale wiem i rozumiem ze to ciezkie szczegolnie jak wszyscyc dzis cisną na tego cyca......... wrrrrrrrrr

[ Dodano: 2007-08-19, 22:12 ]
a hamowac sie nie musze ......... mowie to co mysle hihihi ......
i tak kazda z nas zrobi tak jak mysli..........
dobranoc...... :ico_spanko: :ico_spanko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 sie 2007, 22:16

KUlka, ja przeszlam kurs na instruktora fitness pod pieczą AWFu Gdańskiego dokladny tytul moich uprwnien brzmi: Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, ale jest mnóstwo szkół które szkoli dobrze, są też takie co szkolą źle. jesli jestes zainteresowana takimi uprawnieniami to napisz mi gdzie mieszkasz (ewentualnie nazwe wiekszej miejscowowsci blisko ciebie) to napisze Ci jaka szkole warto wybrac

Ewcik gratulacje wagi! Juz Ci zazdroszcze...

Wogóle to już na 80% jestem pewna że mu zęby idą. Okrutnie się ślini. Pcha wszystko do gęby. Jak np mój palec przyciaga do buzi to nie ssie go tylko gryzie. no i jest cholernie marudny! często przy jedzeniu nawet jak głodny
moja Kinia tez tak ma od paru dni... i tez sie zastanawiam czy to nie zeby...

jagodka24, zgadzam sie z Twoja wypowiedzią! nic dodać nic ująć :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-19, 22:22 ]
no to ja drogie panie mówię dobranoc

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sie 2007, 22:41

ach kobitki...co do karmienia to...kazda mama robi to co uwaza za najlepsze dla swojego dziecka,krzywdy zrobic przeciez nie chce!!!wiec ile kobiet tyle tez opinii...ja poki co zostaje przy cycu...dla mnie wygoda jak cholercia....czuje sie tak jakbym nie musiala pamietac o wyzywieniu dziecka(ale to nie znaczy ze zapominam o karmieniach :ico_nienie: )

Ząbki...u nas to jeszcze chyba nie to, choc mala oprucz strasznego slinienia i gryzienia twardych gryzaczkow...nie ma obiawow typu napuchniete dziaselka.......a ja mialam pierwsze zeby w 9 miesiącu wiec tak wczesnie sie u Mayi tez nie spodziewam :ico_noniewiem:

Dzis sie obejdzie u nas bez kąpieli bo mala smacznie spi od 18.00....taka zmeczona padla wiec szkoda budzic......do jutra papa

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

19 sie 2007, 22:46

Ala wykąpana nakarmiona śpi sobie słodko. Chyba po melisie której pół litra wypiłam. Ja też zmykam lulu bo zmęczona jestem. Ciekawie jaka nocka będzie.
buziolki

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

20 sie 2007, 07:23

witajcie... ja dzisiaj po cięzkiej nocy...

mała zjadła o 22 i spała ładnie do 1.30 - potem sie zaczelo! zjadła, przewinelam ją i lulu, no i po pol godzinie stalego snu co chwile musiałam wstawać i dawać jej smoczka bo go wypluwała i marudziła! po godzinie sie wkurzylam i wzielam ją do siebie do łózka - bynajmniej nie musialam wstawac! ale to nie zmienia faktu ze do okolo 5.30 nie spalam... potem jedzonko i znow marudzenie do 6.30, potem pol godziny stalego snu i zadzwonil budzik... musialam wstac bo sie umowilam w GDyni z kumpela, a przygotowywanie sie do wyjscia przy dziecku zajmuje 2 razy wiecej czasu...

a ta mała "glizda" pewnie dzisiaj sobie odbije ten na spacerze, a ja co? Wyspie sie po smierci

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 sie 2007, 08:24

Witam :ico_haha_01:

Jeśli chodzi o to karmienie to ja szanuję opienie każdej z was, ale sama poczekam do połowy 5 miesiąca z wprowadzaniem innych dań. Wiem, że karmienie piersią nie jest proste i zawsze możliwe, bo mam sąsiadkę z 3 piętra , która walczyła o nie jak lwica-UDAŁO SIĘ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My dziś po znośnej nocce-właśnie wstaliśmy. Maluszek próbuje wycisnąć kupkę, a ja muszę zacząć dzień od :ico_kawa: Zapraszam drogie panie.

Idę dziś umówić się do fryzjera-czas zrobić sobie jakąś drobną przyjemność. Tylko mam nadzieję, że ten mój synek nie zgłodnieje przez te 3 godzinki i teściowa nie będzie biegla do salonu na sygnale :-D :-D

Ok idę wodę nastawić. Do usłyszenia.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

20 sie 2007, 09:24

heja
my dopiero teraz wstałyśmy :-D karmionko było o 5 potem lulu do 9. Teraz Ala toczy zaciętą walkę z tetrą. Ja zmykam na śniadanko bo w brzuszku burczy. Wpadnę później

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość