fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 sie 2007, 17:27

kasia i janie pani pisze do was bo chyba macie pojecie o rybakach.czemu one plywaja pionowo z pyskiem na wierzchu tak jak by chcialy zaczerpnac powietrza?? :ico_olaboga: i woda jakas metna sie zrobila choc wczoraj pol zmienialam bo tez taka byla,ograniczylam jedzenie a woda dalej metna.zastanawiam sie czy musze kupic filtr zeby ta wode oczyszczal czy woda dojdzie do siebie sama i zrobi sie klarowna :ico_noniewiem: mamy tylko dwie zlote rybki i szkoda by bylo jak by juz zdechly po 3 dniach :ico_noniewiem:

kasia jak konrad tego smoka nie ciaga to jakis taki duzy sie zrobil w moich oczach ale spac to by mogl. :ico_oczko: ale za to o 7.30 juz zasypia :ico_brawa_01: i mam wieczor dla siebie :-D

marta buziaki dla malego pudziana,niech szybko zdrowieje malenstwo....
a co do sexu to szybko ci sie zachcialo :-D :ico_szoking:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 sie 2007, 17:41

dziewczyny zaraz was poczytam bo dopiero wstalam :ico_wstydzioch: czuje sie nie ciekawie ale chyba troche lepiej nie wiem dalej bo L pojechal po test i testu nie kupil bo zapomnial portwela :ico_puknij: teraz znow pojechal do miasta mam nadzieje ze kupi ale i mi sie wydaje ze to chyba jednak jakis wirus :ico_sorki: no nie wiem zobaczymy :ico_noniewiem: a gdy by jednak :ico_ciezarowka: to widocznie tak mialo byc ze wlasnie teraz i juz osdezwe sie niebawiem i was doczytam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 sie 2007, 18:09

Fela a Tobie kiedy sie zachciało???????????? :ico_szoking:
moje kolezanki mi sie dziwiły ze jeszcze nic nie robiłam bo one po 2 tyg :ico_szoking: a my nic 2 miesiące przed Franiem nie ten tego wiec nie dziw mi sie :ico_oczko:
a bo tak o tym seksie piszecie.... kasia i jasnie pani :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 sie 2007, 19:00

marcia kurcze wiesz ze nie pamietam kiedy zaczelismy na nowo po porodzie...mysle ze chyba po dwoch mcach bylam gotowa :ico_noniewiem:
ale kazda kobieta inaczej do tego podchodzi i jesli czujesz sie juz gotowa to smialo...nie zaluj sobie :ico_haha_01:
ja przez 6 mcy do poki karmilam piersia nie pozwolilam pawlowi sie dotknac w moje balonki wypelnione cieknacym mlekiem....i po odstawieniu konrada od piersi pawel powiedzial do niego teraz one sa moje.... :ico_oczko: :ico_haha_01: a ty do kiedy planujesz karmic piersia?ja juz jak bylam w ciazy powiedzialam sobie nie dluzej niz 6mcy....jakos mnie to karmienie nie krecilo :ico_oczko: :ico_haha_01:

a kasia i jasnie pani to nimfomanki...... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 sie 2007, 19:12

załączam zdjęcia mojego wozu ( Frania ) nie zaciekawe bo nie było czasu ale postaram sie zrobic ( ja ) na bóstwo i Wam wkleje hiihihihihiihih :ico_brawa_01:

PRZED
Obrazek

PO
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-21, 19:14 ]
Fela tez planuje do 6 miesiecy karmic ale chyba nie wytrzymie .... jakos mnie to męczy, robie to wyłącznie dla FRania
a cycków tez nie dam dotknąć Jackowi, niech sobie nie myśli bo mnie bolą jak cholera, a co do seksu to chyba jestem gotowa psychicznie ale fizycznie nie, wiec czekamy....

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 sie 2007, 19:28

marta super foteczki :ico_brawa_01: dobrze wygladasz jakbys nie rodzila wcale :ico_brawa_01: a wozek sliczny (moje kolorki :ico_haha_01: )i widac ze dla frania jest tam wygodnie i przytulnie.jakie slodkie minki franek robi :ico_brawa_01: :-D i jak super ubrany...kolejny model na watku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 20:12

fela pisze:a kasia i jasnie pani to nimfomanki......

no zaczynam podejrzewac, ze zaraz to nimfomanka gawedziarka bede jak sie nic w interesie nie ruszy :ico_noniewiem:

marta a gdzie ty masz brzuch?? :ico_szoking: :ico_szoking: ale laska, fiu, fiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:, a co do pensji to napisalam, ze dobija czasem do 800, ale 500-600 to norma...

kaska, ale strzelilas z tym, ze za fajna na kelnerke :-D :-D :-D ja wlasnie chce byc kelnerka, bo mnie to kreci, ale nie w jakiejs spelunie tylko w restauracji z klasa, ale w PL to taka metalnosc, ze wola przyjac zajebiscie wygladajaca dziewietnastke, bez jezykoe i doswiadczenia, niz taka jak ja, z dzieckiem i figura poporodowa, a z zajebistymi umiejetnosciami i znajomoscia 3 jezykow :ico_olaboga: :ico_olaboga: dlatego wole to w UK robic, bo tam sie czulam doceniana. przeciez zaraz przed ciaza chcieli mnie na kurs menagerski wysylac....

fela welonki nie wymagaja filtra, ale tez nie powinny miec grzalki, wiec jak ja masz to wywal. poza tym powinny miec jakiąs zywa roslinke do oczyszczania wody. glonojada na glony nie kupuj, bo on musi miec filtr i ciepla wode. po prostu musisz czesto wymieniac wode, bo podejrzewam, ze Kondzio je po prostu przekarmia i od nie zjedzonego pokarmu ci metnieje. ale dziecku nie wytlumaczysz, ze rybki tylko raz dziennie jedza, wiec wymieniaj czesciej. niech Kondzio ma chociaz tyle przyjemnosci co je pokarmi :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 sie 2007, 21:51

witam wieczorkiem :-D u mnie samopoczucie juz duzo lepiej :ico_brawa_01: wiec to chyba nie ciaza bo wiem z doswiadczenia ze nie przeszlo by mi przez ok 3 miesiace wiec uff :ico_brawa_01: test chyba i tak zrobie dla pewnosci jeszcze nie robilam :ico_noniewiem:
martuchafrost, wozek super :ico_brawa_01: Franio tez uroczy chyba do mamki podobny?? :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), a moze ty bedziesz przy rybkach pacowac :ico_szoking: hi hi skad taka wiedza ?? :ico_szoking: pogadaj z fela moze cie zatrudni :ico_smiechbig:
a ja cholera mam taka ochote na rosol bo jeszcze dzis nic nie jadlam :ico_olaboga: i czekam za mi L produkty przywiezie juz od 18 :ico_zly: pojechal do lidla i mowi ze niema a teraz do tesco pojechal i go cholera wcielo :ico_zly: ide pranie zalaczyc i gary pomyc

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 sie 2007, 21:57

jasnie panidzieki kochana,wlasnie wymienilam znowu pol akwarium wody,a przed wczoraj to robilam.to kondzio ma welonki to to samo co goldfish :ico_noniewiem: ja to nie mam pojecia co mamy,bralam aby najtansze bo wiem ze dlugo nie pozyja :ico_noniewiem: a roslinke mamy sztuczna i ta woda ma taki nieprzyjemny zapach ,pawel mowi ze wali jak z kibla :ico_olaboga:
ty gawedziarka to bierz sie do roboty,bo moze twoj malzonek sie dyga i boi sie zeby cie nie skrzywdzic...wiec powiedz mu ze jestes zwarta i gotowa do akcji :ico_haha_01:
czekamy na ciebie tu w uk...i jak bedziesz menagerem to mam nadzieje ze mnie zaprosisz na obiad :-D

konrad juz trzecia noc i dzien bez smoka i juz prawie wcale sie nie upomina :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

ok spadam bo pawel film jakis zapuscil...do jutra

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 22:04

fela, zlote rybki to welonki, pospolite karasie, wbrew pozorom zyja dlugo, a tanie bo pospolite :-D jak im kondzio nie dostarczy jakichs hard-core'owych przezyc, to i ciebie przezyja :-D a wode to nawet co drugi dzien cala zmieniaj i w jakies chlodniejsze miejsce akwarium przeloz (najlepiej ciemne, bo slonce rozwijaja glony ktore wlasnie tak capią)
maz wie, ze ja zwarta i gotowa, bo juz od porodu go 3 razy przydybalam ciemną noca, ale teraz nowa prace zaczol i mowi ze wiecznie zmeczony... no szkoda, ze go jeszcze glowa nie boli... :ico_noniewiem:
a na obiad to cie nawet jako zwykla kelnerka moge zaprosic :-D ty masz chyba niedaleko na brent cross (chyba, ze to madziorka...)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość