mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 sie 2007, 13:46

Ja profilaktycznie nie bede chyba ze pediatra powie albo ze sama zobacze asymetrie faldek na udkach. Profilaktycznie bede kladla na brzuszku jak nie bedzie Nelka spala bo to robi bardzo dobrze na bioderka.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 sie 2007, 14:38

hmm.. no właśnie ja nie wiem czy zakładać jeszcze ta tetrową czy nie??zapytam położnej jak przyjdzie po porodzie do domu!!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

21 sie 2007, 16:26

KOCURKA :ico_tort:

Dziewczyny już nie mam pomysłów co robić... poukłądałam ubranka w półkach pomyłam mebelki zrobiłam pranie szlafroka i jeszcze paru drobiazgów dla maluszka lista czego potrzeba i co spakować do szpitala już jest.... kurde no mam ochote zabrać się za umycie okna w pokoju ale kurcze trochę się tego obawiam... do czwartku się zanudzę tutaj w domu!! a mój M wraca dopiero w czwartek w nocy!! Leżenie w łóżku już mnie nie cieszy :ico_placzek: !!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 sie 2007, 16:44

Justyna_Bochnia, nie jesteś sama :597: u mnie też straszliwe nudy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

21 sie 2007, 18:57

eve81, można oszaleć. Jeszcze w dodatku za oknem nienajlepsza pogoda.

Mój M zabrał klucze od garażu a tam mam fotelik samochodowy który przydałoby się wyjąć i rozpakować, no ale muszę z tym poczekać do piątku. Dziewczyny nie wiecie czy można uniknąć nacinania krocza...? Ja słyszałąm że tak, pozatym mam mały brzuch więc dzidzia też nie powinna być duża, bo chodzi o to ze przypomniałam sobie niedawno że jestem uczulona na nici pare lat temu usuwałam znamie i mam teraz okropną blizne na nodze bo mój organizm 2rary odrzucił nici. W zeszłym roku miałam operacje pl. nosa i lekarze się bali i miałam takie specjalne ( ale to była klinika ) Musze powiedzieć o tym gin jutro. Żeby się nie okazało że będę musiała sobie sprowadzać nici dla alergików bo wtedy mogę nie zdąrzyć :ico_szoking: a jak bym tak miała mieć cc...!! Wątpię żeby w miejskim szpitalu mi dali takie nici pewnie albo kupić samemu albo nieźle zabulić w szpitalu.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 sie 2007, 19:40

Paulina a ode mnie taka rade co do skladania pieluszek... Ostatnio sama mialam z tym problem i dzwonilam do mamy :-D Z dwoch stron pieluszki maja grubsze szwy, a z dwoch sa tak normalnie wykonczone i ciensze. Wiec ta strona po ktorej jest ten gruby szef jest ciutke dluzsza. Pieluszke powinnas zlozyc tak, zeby te grubsze szwy byly na boku (rozkladasz pieluszke, grubszy szef masz z prawej i lewej strony, skladasz ze strony lewej na prawa lub odwrotnie dwa razy i potem na pol). Tym sposobem dzidzia nie bedzie miala zbyt "grubo" np pod pleckami i nie bedzie jej ten szew przeszkadzal... Ale jak zlozysz odwrotnie to tez sie moze nic nie stanie :) Mam nadzieje ze za bardzo Ci nie namieszalam...

Ja wlasnie wrocilam do domku, bylam w Ikei, kupilam pojemniczki, bo od jutra zabieram sie za gotowanie i mrozenie, oraz kilka innych pierdolek. Potem bylam jeszcze w sklepie zeby kupic jakies zwykle bawelniane majciochy i klapki do szpitala. Oczywiscie Malemu tez musialam co kupic :ico_wstydzioch: No i dla mezusia dwa podkoszulki. Ciesze sie strasznie bo dzionek szybciutko mi zlecial i sie nie nudzilam!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sie 2007, 19:51

Wreszcie wróciłam do domku! Najpierw o wizycie Wam napiszę- wszystko w porządeczku, wyniki ok, dzidzia zdrowiutka i nie spieszy jej sie na świat, tzn. mnie nic się nie skraca ani nie rozwiera :-D No i Zuzia nadal jest dziewczynką g:)
Byliśmy dzis w szkole rodzenia i babeczka mówiła m.in. o bioderkach i kiedy należy zakładac szeroko pieluszkę. Są konkretne wskazania i napewno przy wypisie każda się dowie. Jeżeli jest coś nie tak to napewno wskzanae będzie też usg bioderek. A zamiast tetry można kupic o rozmiar większe pampersy.

[ Dodano: 2007-08-21, 19:53 ]
Aha! Zuzia waży niecałe 2,5 kg i usg wkazuje taki sam wiek ciąży jak z obliczeń.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 sie 2007, 20:22

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi - 30.09 - czeka na Nelly

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 sie 2007, 20:25

Laseczki przygotujcie sie bo zaraz wkleje zdjecie mojego wielgachnego brzucha :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 sie 2007, 20:26

Kocura to super że u Ciebie ok. :ico_brawa_01: no ty jesteś teraz w 35 tyg.to Zuzia niech jeszcze siedzi!
Dziewczyny ja już tez nie mogę wytrzymać w domu,nudzi mi sie jak nie wiem,no bo ile można sprzątać :ico_olaboga: mnie dopadł poza tym jakiś leń i ciągle mnie coś boli,jak nie plecy to nogi i tak w kółko a rezultat jest taki że nic mi się nie chce!!Ale za to jutro skocze do miasta,pokupuje sobie do szpitala i pójdę do apteki i może ten dzień zleci bez nudów :-D
Idę zrobić jakąś kolacyjkę!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość