Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

21 sie 2007, 19:45

Ika202, to ty naprawdę musisz mieć w domu wąskie drzwi skoro się martwisz że z takim brzuszkiem się ie zmieścisz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

21 sie 2007, 20:05

:ico_oczko: Ika moj to przy Twoim to jak u słonia - a Twoj taki subtelny ja taki miałam jeszcze gdzieś koło 6 miesiaca a teraz mam taki bęben, ze ciezko mi oddychac i codziennie mam wrazenie, ze zaraz zabraknie na nim skóry :ico_olaboga:
Obrazek

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

21 sie 2007, 21:22

kilolek to troszkę niewesoło :ico_szoking: jak tak podchodzą do kobiety w ciąży. Nie rozumiem jak można urodzić we wakacje na zawołanie i we wrześniu wrocić do pracy :ico_puknij: ty się nie martw i dbaj o siebie, a jak ci umowę przedłużą to super.
Do mnie dzisiaj dzwoniła nasza sekretarka ze szkoły i pierwsze to składała mi życzenia imieninowe spóźnione :ico_oczko: a potem pytała jak się czuję :ico_oczko: i na końcu powiedziała że konferencja za tydzień w szkole :ico_oczko: ucieszyłam się bardzo, my mamy bardzo miłą sekretarkę.

ika ja też bardzo lubię prać, i ten zapach wypranych ubrań :-) normalnie nie mogę się doczekać prania malutkich ubranek. A brzuszek masz fajniusi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

21 sie 2007, 22:30

kilolek, no cóż są ludzie i taborety. a twoja dyrektorka zalicza się do tej drugiej grupy.
Ika202, twój brzusio jest taki zgrabniutki. :ico_brawa_01:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

22 sie 2007, 09:10

Ika ale masz "WIELKI BRZUCHOL" :ico_brawa_01: ciekawe co my mamy powiedzieć. Zazdroszczę Ci też bym chciała mieć taki. Może chcesz się zamienić...? Spytam tak niesubtelnie- ile przytyłaś??? Na prawdę świetnie wyglądasz!!!

Kilolek nie przejmuj się pracą. Dobrze, że podpisali z Tboą tą umowę roczną. Będziesz miała świadczenia wypłacane i opiekę zdrowotną bez "problemu". śliczny masz ten pokój dla maleństwa.

U mnie umowa kończy się w dniu kiedy urodzę. Wstępnie czekam co szef powie bo ostatnio coś wspomniał o przedłużeniu jej i tak w sumie ja go nic nie kosztuję bo to ZUS wypłaca pieniądze. Zobaczymy. Wszystko z czasem. :-)

Miłego dnia dziewczyny

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 sie 2007, 10:42

ania25 pisze:Do mnie dzisiaj dzwoniła nasza sekretarka ze szkoły i pierwsze to składała mi życzenia imieninowe spóźnione :ico_oczko: a potem pytała jak się czuję :ico_oczko: i na końcu powiedziała że konferencja za tydzień w szkole :ico_oczko:

To masz fajnie, u mnie nikt nie zadzwoni, sama musze się dowiadywać. Choć z drugiej strony jakby mieli zadzwonić do 54 osób...
Agnieś81 pisze:no cóż są ludzie i taborety. a twoja dyrektorka zalicza się do tej drugiej grupy.

stara panna!!!!!

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

22 sie 2007, 12:46

dokładnie Kilolek nie przejmuj się tak bardzo dziewczyny maja rację są ludzie i taborety...i nie martw sie do mnie nikt z działu nie zadzwoni zapytac jak się czuje a jak ja dzwonie z pytaniem co u nich to mam wrażenie że maja do mnie żal że poszłam na tak gługo a moje obowiązki sapdły na nich ... ale im mam wiekszy brzuszek tym sie mniej przejmuję :-)
Dzis u nas starszna duchota ale puki co lepeij nich nie pada narazie bo wywiesiłam pranie przed chwilą :)
Wczoraj byłam u gina z małą wszystko dobrze wiec bardzo się cieszymy :ico_brawa_01: tylko zdziwiłam sie że na tony jedzenia które pochłaniam nie tyję zbyt wiele od aż gin sie mnie zapytał czy stosuje jakąs diete od początku ciąży przytyłam 8 kg... myślę że to mała tak wyjada - mały głodomorek, pewnie ma to po tatusiu :).
W czoraj z USG termin wyszedł nam na 23 pażdzienika mój mężuś sie wystarszył i stwierdził że chyba robienie pokoiku nie zostawimy na pazdziernik hihi kurcze aż mi się wirzyć nie chce że mogę już za 7 tygodni mała tulić w ramionach :ico_haha_02:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

22 sie 2007, 13:08

anetkajur pisze:W czoraj z USG termin wyszedł nam na 23 pażdzienika mój mężuś sie wystarszył i stwierdził że chyba robienie pokoiku nie zostawimy na pazdziernik hihi kurcze aż mi się wirzyć nie chce że mogę już za 7 tygodni mała tulić w ramionach :ico_haha_02:

anetka tak może być z tym terminem narodzin, ja w poprzedniej ciąży pisałam z dziewczynami lipiec 2003 i kilka z nich urodziło maleństwa wcześniej w czerwcu, ale ja oczywiście 4 dni po terminie i załapałam się na 2 sierpień, tak mi smutno było bo wszystki już miały maleństwa ,a ja ciągle nie i teraz też mnie to pewnie czeka, bo mam termin na 28 listopad :-D

kilolek pisze: To masz fajnie, u mnie nikt nie zadzwoni, sama musze się dowiadywać. Choć z drugiej strony jakby mieli zadzwonić do 54 osób

a u nas 25 osób, ale kilka mieszka blisko szkoły, wiec dowiadują się sami, a te co dojeżdzają są powiadamiane telefolicznie :ico_oczko: ja mam do szkoly 7 km.

kilolek pisze:stara panna!!!!!

więc ona nie zaznała szczęscia bycia żoną i mamą maleństwa, może i dobrze skoro taka wredna.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 sie 2007, 13:22

ania25 pisze:więc ona nie zaznała szczęscia bycia żoną i mamą maleństwa, może i dobrze skoro taka wredna.

Może właśnie dlatego!!!

Słuchajcie dzisiaj jestem na samym mleku (cały dzień) i chyba padnę z pragnienia!!!! Byłam na targu, a tam takie piękne owoce. Tak mi się chciało..... Niech ten dzień się już kończy.... maże o łyku herbaty, jak stoję pod prysznicem to mam ochotę wystawić język... :ico_wstydzioch:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

22 sie 2007, 13:34

kilolek trzymaj się dzielnie robisz to dla Kubusia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość